Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie .

Na południu Polski bez słoneczka ,ale za to pada sobie deszczyk ,pada sobie równo ........

Miłego dnia :d

Uff gdzie ten deszczyk? Bo ja czekam:trele: już nawet kawę zrobiłam i ani widu ani slychu ani grzmotów

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wenusia napisał:

Hejka @Jurek50 :cześć:

Cieszę się że i u Ciebie  jest ok, u mnie niestety słońce chyba zapomniało "zachodzić" bo i w nocy jest parno

Pozdrawiam serdecznie :cześć:

 i w nocy Ci nie odpuszcza ??? księżyc tez grzeje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, waldiroom napisał:

@INEZ @Funny … ja tam nie lubie podgryzania … kojarzy mi się z przemocą … dominacją  

- a od przemocy uciekam

No tak jak to facet nie lubi być zdominowany jaka to przemoc?! nie wiesz Szpaczku o czym piszesz no cóż nie we wszystkim musisz mieć dobrą wiedzę

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, waldiroom napisał:

A Ty „rudzielcu” to opaliłaś  się w tych górach ? Te rudzielce zwykle uciekają przed słońcem …..w krzaki  

Opalilam jak koszulkę miałam czyli nieco pasiasta jestem Ja rudy lubie i nie tylko ja ,wiec jestem farbnięta W krzaki nie uciekam w w krzakach może ktoś z lufą siedzieć jak to @Wenusiapisala

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

No tak jak to facet nie lubi być zdominowany jaka to przemoc?! nie wiesz Szpaczku o czym piszesz no cóż nie we wszystkim musisz mieć dobrą wiedzę

Człowiek całe życie się uczy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, waldiroom napisał:

@INEZ @Funny … ja tam nie lubie podgryzania … kojarzy mi się z przemocą … dominacją  

- a od przemocy uciekam

Mój mąż bardzo lubi jak mu uszko leciutko kąsam(podgryzam ) :$:cool: i zapewniam Cię ,że uszy ma w całości

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funny napisał:

nie wiesz Szpaczku o czym piszesz

Tak  nie we wszystkim - a przemoc to gwałt … w marzeniach można sobie to wyobrażać … na filmach to oglądałem … ale czy chciałbym ??? Wątpliwe. 
 @Kleopatra  - kajdanki zdecydowanie z pozbawieniem swobody, pejcz z bólem , jak to razem zestawić ? Już się boje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

Człowiek całe życie się uczy

Co się chyba rozminełyście  z myślami o treści mojego autorstwa … ja sobie wyobraziłem półnagą kobietę na wysokich… i do tego kajdanki …

4A8F5493-4533-4F70-A47F-35679FDAB07F.jpeg
 

choc po przemyśleniu - nie wiem

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waldiroom napisał:

Co się chyba rozminełyście  z myślami o treści mojego autorstwa … ja sobie wyobraziłem półnagą kobietę na wysokich… i do tego kajdanki …

4A8F5493-4533-4F70-A47F-35679FDAB07F.jpeg
 

choc po przemyśleniu - nie wiem

Nie podoba Ci się ta kobieta ???

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waldiroom napisał:

Ależ bardzo podoba

Dodam tylko 

dodam jeszcze co słyszałem „ mowia ze bol bywa podniecający … lecz w granicach rozsądku 

wiec może : właściwa kobieta, kajdanki i pejcz … uszedłby jakoś w przedsmaku dalszej rzeczywistości

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, waldiroom napisał:

Tak  nie we wszystkim - a przemoc to gwałt … w marzeniach można sobie to wyobrażać … na filmach to oglądałem … ale czy chciałbym ??? Wątpliwe. 
 @Kleopatra  - kajdanki zdecydowanie z pozbawieniem swobody, pejcz z bólem , jak to razem zestawić ? Już się boje

Ja teżO.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, waldiroom napisał:

Dodam tylko 

dodam jeszcze co słyszałem „ mowia ze bol bywa podniecający … lecz w granicach rozsądku 

wiec może : właściwa kobieta, kajdanki i pejcz … uszedłby jakoś w przedsmaku dalszej rzeczywistości

Widzisz jak szybko można zmienić zdanie:haha: wystarczy tylko odpowiedni czas i osoba:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...