Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. W nocy lało:333_cloud_rain:, teraz wiatr hula i tarmosi wszystko co spotka na drodze :d. Za to kawa :kawa: gorąca jest fertig, brać i pić póki dymi:oklaski:. Odsapniemy dziś od upałów, to dobrze, jeden dzień się przyda deszczowy, pola suche na wiór :dobrze:

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

Happy Fun GIF by Coccole Sonore

Ooo Buongiorno o jaka pyszna a gdzie Włoch ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Funny napisał:

Spakowałam do walizki a właściwie do małej jej kieszonki bo tak niewiele miejsca zajmuje ,lekarz zalecił i dzien dobry Wam

IMG-20210621-WA0015.jpg

:szydera::haha: trza było w ogóle go nie ściągać, tak mało widoczny że wtapia się w ciało od tego upału

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Funny napisał:

Ciekawe z czego tak piżama

Noo ekologiczna przecież :szydera: 

Ps... 

Babcia z dziadkiem leżą w łóżku przy otwartym  oknie.... 

Dziadek mówi do babci :  założyłabyś pidżamę bo zmarzniesz kochanie.... 

Babcia na to : no jak to przecież mam ubraną... ekologiczną nie widzisz? Odkrywa kołdrę i leży całkiem "golutka" 

Dziadek : hymm  , no wiesz co byś się wstydziła,,, mogłabyś ją chociaż wyprasować :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry ☀ 

Uff u mnie dalej upał, wczoraj postraszylo "grzmotami" i na tym się skończyło, ani kropla wody nie spadła  

Kawusie biorę puki dymi" Od @Janeczka1963  dziękuję :hura:

I życzę spokojnego dnia

IMG-20210622-WA0002.thumb.jpg.5eb1a1575a6daa98ad476a33b76ccd81.jpg

U mnie dzis sporo chlodniej i mozna normalnie funkcjonowac.Pozdrowiam wszystkich niezaleznie czy maha goraco czy zimno.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jurek50 napisał:

U mnie dzis sporo chlodniej i mozna normalnie funkcjonowac.Pozdrowiam wszystkich niezaleznie czy maha goraco czy zimno.

Hejka @Jurek50 :cześć:

Cieszę się że i u Ciebie  jest ok, u mnie niestety słońce chyba zapomniało "zachodzić" bo i w nocy jest parno

Pozdrawiam serdecznie :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wenusia napisał:

Noo ekologiczna przecież :szydera: 

Ps... 

Babcia z dziadkiem leżą w łóżku przy otwartym  oknie.... 

Dziadek mówi do babci :  założyłabyś pidżamę bo zmarzniesz kochanie.... 

Babcia na to : no jak to przecież mam ubraną... ekologiczną nie widzisz? Odkrywa kołdrę i leży całkiem "golutka" 

Dziadek : hymm  , no wiesz co byś się wstydziła,,, mogłabyś ją chociaż wyprasować :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. W nocy lało:333_cloud_rain:, teraz wiatr hula i tarmosi wszystko co spotka na drodze :d. Za to kawa :kawa: gorąca jest fertig, brać i pić póki dymi:oklaski:. Odsapniemy dziś od upałów, to dobrze, jeden dzień się przyda deszczowy, pola suche na wiór :dobrze:

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

Happy Fun GIF by Coccole Sonore

U mnie deszczu „niet” ale chłodniej fajniej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Funny napisał:

Spakowałam do walizki a właściwie do małej jej kieszonki bo tak niewiele miejsca zajmuje ,lekarz zalecił i dzien dobry Wam

IMG-20210621-WA0015.jpg

Jesteś okropna - hmmmm. Ładnie zakryte  ciało … a w tle kontrastuje typowa grupowa zabawa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...