Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Wenusia napisał:

Zgadza się to zależy ile KW ma ale przy zamkniętym pomieszczeniu da radę, gorzej z opróżnianiem pojemnika... 

. ... wtedy może być mokro

Ps. Kiedyś uczyłam się gwizdać, ojć moje łapki, broda i wszystko inne było mokre od.... dmuchania :haha:

Można tez bez palców … gwizdać - chyba ze lubisz … palce w ustach

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kleopatra napisał:

I tu popieram bez względu jaki tzn który :p numerek wybrałeś

Były do wyboru J&J i PF … mimo ze chciałem szybko i raz, doszliśmy do wniosku ze jak brać to najlepszy ( w opiniach najskuteczniejszy) puki co…. Bi JJ słabo w testach … puki co… jeśli wierzyć w te „ich” ( tak na prawdę nie wiem czy wiarygodne) statystyki

Ks. Tischner mowil - ze są trzy prawdy

1 święto prawda

2 tys prawda

3 i gówno prawda

…  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie byla porywająca - ani z jednej ani z drugiej strony. Czasem odnosiło się wrażenie takiej bezmyślnej kopaniny aby dalej od siebie … bez przemyśleń ze można z tego zrobić dobra kontrę . Pięknie Lewandowski i Szczesny, jeszcze jedno nazwisko mi uleciało zasługujące na pochwale  

Nie znam się bardzo na tych rozgrywkach… nie wiem dokładnie co remis dał Polakom …  ale taki duch narodowy się odzywa jak gra Polska w cokolwiek, a gdy wygrywa albo nie przegrywa to już w ogóle radość :oklaski:F6C21318-5A05-4763-8C77-0E5E4C5BD018.thumb.jpeg.741087ee90db69db7dbe9730ac8a2eeb.jpeg

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom tak czy owak musimy wygrać w środę ze Szwecją .Remis dał nam przepustkę do tego ,że mamy jeszcze szansę grać dalej i mecz ze Szwecją nie będzie kolejnym meczem o pietruszke ,

Chłopaki .Najważniejsze ,že nasza drużyna  odrobiła lekcje :oklaski:

Gra zespołowa zawsze się opłaci

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

O, jak mi się dzisiaj nie chce nic robić, :donos:, zmęczenie upałem chyba daje się we znakiO.o, nadal gorąco, w nocy 25 stopni, spać nie idzie :|. Dobra, koniec narzekania, a teraz poranna kawa :kawa::kawa::kawa: nas obudzi. Proszę się częstować :cmok:. Miłej niedzieli wam :cmok:

stoff enbw GIF,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie .

@Janeczka1963 dobrze ,że mi przypomniałaś ,że dzisiaj niedziela ,bo ostatnio to nie liczę godzin ni lat ,a nawet dni tygodnia nie liczę tež :oklaski:,bo i po co

Urlop to urlop ,wreszcie konkretny i ładnej porze roku

To udanej niedzieli życzę wszystkim i kawą od @Janeczka1963 się bardzo chętnie poczęstuje Good Morning GIF

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie .

@Janeczka1963 dobrze ,że mi przypomniałaś ,że dzisiaj niedziela ,bo ostatnio to nie liczę godzin ni lat ,a nawet dni tygodnia nie liczę tež :oklaski:,bo i po co

Urlop to urlop ,wreszcie konkretny i ładnej porze roku

To udanej niedzieli życzę wszystkim i kawą od @Janeczka1963 się bardzo chętnie poczęstuje Good Morning GIF

a proszę Cię bardzo :kawa: bierz ile dusza zapragnie :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

O, jak mi się dzisiaj nie chce nic robić, :donos:, zmęczenie upałem chyba daje się we znakiO.o, nadal gorąco, w nocy 25 stopni, spać nie idzie :|. Dobra, koniec narzekania, a teraz poranna kawa :kawa::kawa::kawa: nas obudzi. Proszę się częstować :cmok:. Miłej niedzieli wam :cmok:

stoff enbw GIF,

Dzień dobry / przytulam się do jednej z filiżanek

I nie chce mi się nic ponadto - czekam na dzień, w którym nie będę musiał wyjść z łóżka - jedynie poza naturalnymi potrzebami - oczywiście w obecnym czasie wyłącznie w klimatyzowanej sypialni

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry / przytulam się do jednej z filiżanek

I nie chce mi się nic ponadto - czekam na dzień, w którym nie będę musiał wyjść z łóżka - jedynie poza naturalnymi potrzebami - oczywiście w obecnym czasie wyłącznie w klimatyzowanej sypialni

witam Cię rodzynku, nie zyczę Ci tego, żebyś cały czas spędzał w łóżku, w takim stanie jak nasi niektórzy pdp. Ale poleniuchować możesz, jak będziesz na urlopie :trele:, kawy :kawa: sobie nie żałuj :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

- tak chyba o niego mi chodziło.

Dzien dobry

Ja tak to dla ciekawostki pan ???Kacper Kozłowski jest najmłodszym uczestnikiem mistrzostw .Tylko 17 wiosenek sobie liczy ,więc dlatego zastanawiam się czy on aby by się nie obraził za mówienie do niego przez pan

Moim zdaniem ma doskonałą kondycje ,no i pięknie piłkę kopie :zwyciezca:

Ps 

Kopniaka od niego to bym chyba nie chciała dostać

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry milusińscy  

Oooo kawa jest jeszcze :oklaski:

Dziękuję @Janeczka1963 :cmok:

@waldiroom co prawda to prawda, że mogli nasi dać więcej od siebie, ale i tak stanęli na wysokości zadania  

... Mogło być gorzej a gra o niebo lepsza niż poprzednia  

@Kleopatra . ... Z włocha :trele:

No to tyle  

Miłego dnia życzę

IMG-20210607-WA0004.jpg.af7488e1bb0be275d5dbbe5e71a1a0ee.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, waldiroom napisał:

Były do wyboru J&J i PF … mimo ze chciałem szybko i raz, doszliśmy do wniosku ze jak brać to najlepszy ( w opiniach najskuteczniejszy) puki co…. Bi JJ słabo w testach … puki co… jeśli wierzyć w te „ich” ( tak na prawdę nie wiem czy wiarygodne) statystyki

Ks. Tischner mowil - ze są trzy prawdy

1 święto prawda

2 tys prawda

3 i gówno prawda

…  

Bez względu na to którą prawdę wybrałeś:p dobrze wybrałeś. Ja wybrałam PF, i też nie wiem która z tych prawd jest prawdą:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.06.2021 at 11:17, waldiroom napisał:

PF…. Robisz ?

mnie tez zmusili ( rodzinny atak na moja niezależność ) nie miałem szans …

ale tyle wolności poszczepiennej zapowiadają, ze uległem pomijając całą ideologie zasadności szczepień.

53705E10-FCB9-4D58-8FB3-400D840B20C7.jpeg

Tak PF dostalam.... wczoraj to nie potrafiłam ręką ruszyć ,dzis lepiej ale jak nigdy nie miewam gorączki i mam nawet poniżej 36 to dzis 37.7 i słabość mnie ogarnęła... ale daje rade

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...