Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Funny napisał:

A ja boksu za czerwono czasem i tez potem jedzie :szydera:

A ja lubie wszystkie dyscypliny sportu oglądać : ludzie poświęcają ogromna ilość czasu i tak wiele energii … mając czasem ogromny talent. Podziwiam te zmagania ugruntowane ciężką pracą. 
Nawet taki snooker - uwielbiam ( nawet trochę grywam jak mam czas

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Witajcie najlepsi z najlepszych :oklaski:Niebawem dołączę ale jeszcze trochę luziku .Góry pozdrowiłem od Was pogoda dopisała,opaleni wypoczęci, najedzeni,bolą  lydki ale to nic tak ma być, reset zrobiony szczyt zaliczony Skrzyczne :hura:1257 m ( nie wszystko na nogach nie nie ) .Pozdrawiam Was i nową osobę ,,Czerwonoustą "witam serdecznie tez tak przygryzam czasem  :pNo co to takie urocze .dobra a teraz sport Włosi wygrali a Niemcy przegrali i tak ma być :oklaski:A co do upałów w górach tak tego nie czuć a w domu juz wentylator leci .Kocham słońce i do 30 powyżej goła latam po chałupie ku uciesze papatki

20210616_113057.jpg

Hejka Rudzielcu  

Miło że wpadłaś i to jeszcze z takimi pięknymi widokami  

Goła nie goła ku uciesze... sąsiadów ważne że nogi opalone o innych częściach ciała nie wspomnę  

Wypoczywaj i ciężko się z każdego promyka ❤

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wenusia napisał:

w końcu trafi kosa na kamień

Jak nie Umie się dogadać - to pewnie trafi ( albo nie trafi - bywa częściej) 

Chyba ze przyjedzie ktoś komu sztela tez się spodoba i zostanie 6 miesięcy ( wystarczy rodzine przekonać )

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Jak nie Umie się dogadać - to pewnie trafi ( albo nie trafi - bywa częściej) 

Chyba ze przyjedzie ktoś komu sztela tez się spodoba i zostanie 6 miesięcy ( wystarczy rodzine przekonać )

Taki argument wystarczy, Oni' na takie długie turnusy są jak najbardziej na tak  

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Jakoś to tak działa : @INEZ już wspominała o dziwnej współpracy opiekunek ( i opiekunów pewnie tez) przy temacie Polskich piłkarzy / piłkarzy narodowych .  Fajna sztela ? To wroc na 2 miesiące ( rodzina się ucieszy bo zaoszczędzi na kosztach podróży … ) Kompromis jakimpowinnuscie wypracować to 6 tygodni. Albo wroc na miesiąc i przedłuż pobyt o miesiąc. Jest wiele opcji. 

 

Dziwnej wspópracy zmienniczek ??Z tego co pamiętam napisałam ogólnie o osobach pracujących w opiece ,a nie o współpracy zmienniczek .No i raczej chodziło mi o kobiety ,bo przyznam się szczerze ,że o współpracy panów opiekunów mało wiem .Tylko jeden raz   trafiło mi się zmieniać z opiekunem .On mnie zmieniał .

Wymiana przebiegała w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze

Pomimo ,że to on wracał na zlecenie po raz któryś z kolei (król steli )to przy mnie niczego nie poprawiał i nie przestawiał po swojemu .Miał wyczucie taktu i kulturalny był  :oklaski:

Do dziś nie mogę zapomnieć jego widoku w fartuszku ,jak dzielnie pomagał ogarnąć mi kuchnie po obiedzie .Ja zmywałam ,a on wycierał .Złożył mi nawet propozycję nie do odrzucenia Dobrze ,że @funny na urlopie jest bo pewnie by już po popcorn leciała :szydera:

Propozycji nie przyjełam ,ale oczywiście chodziło tylko i wyłącznie o to żebym została jego stałą zmienniczką

W temacie sportu to w każdej dyscyplinie lubię piękną ,zdrową rywalizację ,a w sportach drużynowych zespołową współpracę

Ps 

Nie lubię poruszać tematu zmienniczek bo zawsze załatwiamy sprawy między sobą (no zdarzyły się 2 lub 3 wyjątki ,które mnie obsmarowały w internecie ,ale jakoś szczególnie się tym nie przejęłam )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Dotarła moja zmienniczka,a ja czuję się dziwnie...Zabrała się za sprzątanie i sprząta tak ,jak bym była chora na coś wściekle zaraźliwego...Ja wiem że są ludzie którzy lubią porządek,ale bez jaj...Poza tym właśnie się dowiedziałam że ona pracuje 2 miesiące i robi tylko miesiąc urlopu,więc jeśli chcę pracować 2 miesiące to muszę szukać czegoś dodatkowego na miesiąc,bo ona,wraca...Niby fajna sztela,i chciałabym tu wracać,ale nie wiem czy to ma sens...Już chyba wiem czemu inne zmienniczki rezygnowały...

Nigdy ,nie przepycham się "ze zmienniczkami  o jakieś terminy .Szczególnie z ,królowymi steli ",zawsze się dostosowuje .Nawet jak ja jestem ,pierwsza "to idę osobie ,która mnie zmienia na rękę i pytam na ile ona by chciała przyjechać .Pasuje mi termin ewentualnego powrotu ,to wracam ,nie pasuje (za długo mam czekać )to szukam sobie czegoś innego .W opiece nie ma bezrobocia jak to mawia @geronimo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...