Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Wenusia napisał:

No to do boju Polskoooo ??

 

FB_IMG_1623688847801.jpg

Naturalnie najlepsze to lokalne - choć Polska drużyna stra się bardzo i wciąż jest w natarciu, to brak wykończenia - und- jest 0-1, nie wiem czy wezmą z tego jakaś naukę - Robercik jakiś przygaszony dzisiaj

image.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, waldiroom napisał:

Naturalnie najlepsze to lokalne - choć Polska drużyna stra się bardzo i wciąż jest w natarciu, to brak wykończenia - und- jest 0-1, nie wiem czy wezmą z tego jakaś naukę - Robercik jakiś przygaszony dzisiaj

image.jpg

A ta chusteczka obok to na otarcie łez?  

Oni wszyscy jacyś dzisiaj niemrawi  

No to lecimy z drugą połową ??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Sławnych ludzi miny - trudno się kontrolowć gdy każda sekunda jest na cenzurowanym . Ale zadowolonym  je jest jak i wielu Polaków . Trudno : to tylko gra 

image.jpg

Dokładnie ??

Tylko szkoda że przez Słowację nam doopkę skopali

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

A ta chusteczka obok to na otarcie łez?

Proroczo to napisałaś

mnie mniej jednak Polakom brakowało wykończenia / jakiś marazm złapał Lewandowski, i niewiele mu podań dali by wykończył akcje bramką. Szkoda ( coś tam nie grało w zespole moim zdaniem ) 

Lewandowski został najlepszym strzelcem wszech czasów w DE (Bayer München)

wiec nie wierze by w grze zespołowej, która  ma króla strzelców, owy strzelec nie dostaje podań i strzela ktokolwiek inny. Cały zespół grał dobrze : nie jestem specjalistą, ale lubie piłkę i dużo jej oglądam. W tym ligowe rozgrywki (angielska i niemiecka liga ) i sadze ze coś na rzeczy tutaj było

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... Czułam to  

... Uwielbiam rozgrywki sportowe, to część mojego życia ...była...i czasem po kilku minutach już wiem, że to nie" był " ich dzień  

Co do "króla " i gry zespołowej masz tu zupełną rację... jest coś na rzeczy. 

Mam nadzieję że w następnym spotkaniu ....choć wyjdziemy z honorem , co będzie bardzo trudne do zrobienia jeśli pokażemy taką grę jak dzisiaj  

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Witajcie kibice :oklaski:

@Wenusia i @waldiroom dobrze ze kibicujecie tym samym drużynom byłoby wesoło jakby przeciwnym pewnie byłaby walka na to co pod ręką wirtualna bezpieczniejsza bez podbitych oczu pozdrawiam wszystkich serdecznie jutro wypad w góry :oklaski:

. .. Ja mam czekoladę zawsze pod ręką, gorzej jakbym butelką po piwie dostała

Miłego wypoczynku życzę i bezpiecznych wędrówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Funny napisał:

Witajcie kibice :oklaski:

@Wenusia i @waldiroom dobrze ze kibicujecie tym samym drużynom byłoby wesoło jakby przeciwnym pewnie byłaby walka na to co pod ręką wirtualna bezpieczniejsza bez podbitych oczu pozdrawiam wszystkich serdecznie jutro wypad w góry :oklaski:

Miłego pobytu - pozdrow gory ( ja tak za nimi już tęsknie ) 

Co do meczu : trudnomorzeczyc oczywistościom . Polacy dobrze grali. I Jak to @Wenusia napisała „nic się nie stało …. Polacy nic…. Resztę już znamy 

Czy następny będzie lepszy ? Pewnie :oklaski:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, waldiroom napisał:

Miłego pobytu - pozdrow gory ( ja tak za nimi już tęsknie ) 

Co do meczu : trudnomorzeczyc oczywistościom . Polacy dobrze grali. I Jak to @Wenusia napisała „nic się nie stało …. Polacy nic…. Resztę już znamy 

Czy następny będzie lepszy ? Pewnie :oklaski:

Miejmy nadzieję że nie damy sobie wlepic gola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Miłego pobytu - pozdrow gory ( ja tak za nimi już tęsknie ) 

Co do meczu : trudnomorzeczyc oczywistościom . Polacy dobrze grali. I Jak to @Wenusia napisała „nic się nie stało …. Polacy nic…. Resztę już znamy 

Czy następny będzie lepszy ? Pewnie :oklaski:

Obstawiamy wynik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, agnes76/76 napisał:

dobrej shtelli bez posredników i czy jest to możliwe?

Hej. To jest możliwe. Musisz tylko określić co dla Ciebie znaczy „dobra sztela” czego oczekujesz od zlecających (rodziny) i pdp (podopiecznego/ej) Jak już się w tym określisz, bierzesz lokalną gazetę i szukasz. Jeśli tylko na forum jesteś po raz pierwszy, a w opiece masz doświadczenie - to skontaktuj się ze swoją poprzednia rodzina może Cię polecą komuś na „dobrej szteli” 

Jak wielu opiekunów tak wiele preferencji : dla każdego/ej inaczej. Jedna lubi leżących pdp inny w pełni sprawnego pdp…. No i kasa- tu masz ogromny rozrzut, a po kasę się chyba do opieki wybierasz.

powodzenia :cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie z innej beczki , zarejestrowałam sie na forum dziś i nie za bardzo jeszcze sie zozpatrzyłam , ale mam zapytanie jak wyglada znalezienie dobrej shtelli bez posredników i czy jest to możliwe?

Dzięki za info tylko jest problem bo ja pierwszy raz chcę wyjechać do niemiec , mam doswiadczenie ale z innego miejsca:) czy znajdę tu jakieś zajęcie , niemiecki komunikatywny .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...