Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, INEZ napisał:

To Węgierskie wino .Zaciekawiło mnie określenie ,lodowe"

Gdzie je można kupić w Polscey ?

Pod sklepem widziałam jakiegoś  węgierskiego magnata:oklaski:. Trzymał  w rękach flaszkę  wina i loda :szydera:. Siedział na kocyku. Obok siebie miał wózek dziecięcy pełen  złomu :szydera:. Pi ci kupować.  Może się  podzieli  łykiem.  Być może  to wino ci nie podejdzie do gustu, a tymczasem magnat tak  :szydera::cmok:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

To ja też sobie zażartuje ,może się uda

Chciałabym ,żeby już nikt nigdy więcej mnie nie ,wyruchał "

Pozostaje mi žyczyć miłego urlopu dla Ciebie i Twojego pdp

 

Co ty piszesz:mur:?   Ludzie  po internetach szukają sposobu na te "*" zabiegi,   Ty masz wyłączność i jeszcze ci źle O.o?  Daj ogłoszenie w gazecie, że odstąpisz "r.....e" . Jestem pewna,  że sprzedasz "*" po dobrej cenie.  Na cholerę  ci jeździć do opieki ?

Dziękuję  za życzenia udanego urlopu :cmok:. Nie dopuszczam myśli,  że mogłoby być inaczej:szept:.  

Szalupy i żagle już czekają  rower  wodny wystawiony ,  z kajaka wszystkie pokrzywy  usunięte, pomost  naprawiony. Kombajn z przyczepami  na żniwa stoi u wrót stodoły . Kosy naostrzone, kontrakty  z elewatorem podpisane .  Majster umówiony.  Urlop i rewolucja zaplanowane do ostatniego  szczegółu.  Damy  radę  przyjąć  wyzwania na klatkę, chociaż ten miesiąc miodowy pewnie nam zleci  piorunem,  że  czasu na konsumpcję związku  nie wystarczy .   

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Heidi napisał:

Czy ma  ktoś  z Was wiedzę w jaki sposób przekierować abonament gazety  do  PL i czy tak w ogóle można? Nie mam doświadczenia z gazetami, mam tylko z papierem toaletowy codzienny  kontakt

Dzwonisz i pytasz ?chyba

Najlepiej to pogadaj z gazeciarzem

 

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Dzwonisz i pytasz ?chyba

Najlepiej to pogadaj z gazeciarzem

 

Gazeciarz jest tak młody,  że jakbym mu jego gazetę wyciągnęła ze spodni, to już do pl  wyjazd byłby odwołany :szydera:. Nie będę  ryzykować :szept::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Gazeciarz jest tak młody,  że jakbym mu jego gazetę wyciągnęła ze spodni, to już do pl  wyjazd byłby odwołany :szydera:. Nie będę  ryzykować :szept::szydera:

Takiej odpowiedzi się spodziewałam :oklaski::haha:

Myślę,że da się to załatwič ,ale gazeta będzie przychodziła z opóźnieniem .Tylko jakim

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Takiej odpowiedzi się spodziewałam :oklaski::haha:

Myślę,że da się to załatwič ,ale gazeta będzie przychodziła z opóźnieniem .Tylko jakim

Miesięcznym :szydera:.

Dam sobie spokój, albo  nuecg san ten temat ogarnie  w swoim kraju.  Są  wydania gazet w formie elektronicznej , ale  stary człowiek wiadomo,  że woli papier w rękach trzymać  i poszeleślić nią  trochę :kawa2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie tak samo zmęczona jak John Coffey z Zielonej Mili :love:

Napisałam więcej ,ale mi urwało .Może jutro coś skrobnę na temat tego filmu w odpowiednim temacie .:)

Dobranoc good night GIF by youramazing

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

To Węgierskie wino .Zaciekawiło mnie określenie ,lodowe"

Gdzie je można kupić w Polsce ?

No właśnie nie wiem bo ja to dostalam 2 × w prezencie od rodziny na święta B N nawet 2 butelki ,córka zamawiala to przez internet w większej ilości w sklepach nie spotkałam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Co ty piszesz:mur:?   Ludzie  po internetach szukają sposobu na te "*" zabiegi,   Ty masz wyłączność i jeszcze ci źle O.o?  Daj ogłoszenie w gazecie, że odstąpisz "r.....e" . Jestem pewna,  że sprzedasz "*" po dobrej cenie.  Na cholerę  ci jeździć do opieki ?

Dziękuję  za życzenia udanego urlopu :cmok:. Nie dopuszczam myśli,  że mogłoby być inaczej:szept:.  

Szalupy i żagle już czekają  rower  wodny wystawiony ,  z kajaka wszystkie pokrzywy  usunięte, pomost  naprawiony. Kombajn z przyczepami  na żniwa stoi u wrót stodoły . Kosy naostrzone, kontrakty  z elewatorem podpisane .  Majster umówiony.  Urlop i rewolucja zaplanowane do ostatniego  szczegółu.  Damy  radę  przyjąć  wyzwania na klatkę, chociaż ten miesiąc miodowy pewnie nam zleci  piorunem,  że  czasu na konsumpcję związku  nie wystarczy .   

To kiedy wracasz ? Bo Ty po mnie przyjechalas jakoś

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

No właśnie nie wiem bo ja to dostalam 2 × w prezencie od rodziny na święta B N nawet 2 butelki ,córka zamawiala to przez internet w większej ilości w sklepach nie spotkałam

Na Węgry trza jechać ,żeby się dobrego winka napić

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Ktoś tu kiedyś Sangrie otwierał

Butelkę Sangri przytargałam z Niemiec przez tego ktosia  @waldirooma,bo zapewniał,że to jedyne wino bez siarki :oklaski::wino:

Po wypiciu ogiem nie zionęłam ,nawet para mi z ust nie poszła .Znaczy się prawdę pisał @waldiroom

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Funny napisał:

To kiedy wracasz ? Bo Ty po mnie przyjechalas jakoś

Dzień dobry. 

Napisałam 15 godzin  wcześniej na poprzedniej stronie  .    Pismem obrazkowym też . 

Bezstresowego dnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...