Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Wenusia napisał:

Nuciło się kiedyś

Fajna nutka

Oj tak ....czasem coś wygrzebie moj mozg jakas szufladka sie otworzy .Tobie tez polecam film ,,Noce w Rodanthe "Dalam info w muzycznym, ale może gdzieś Ci umknąć. Kurde nie wiem czy tu topik z filmami jest ale nie zagadki tylko jakie filmy można polecić

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, INEZ napisał:

Kultowy .Na trójkowej liście przebojów wiele tygodni się utrzymywała na pierwszym miejscu :oklaski: .Osobiście mam większy sentyment do ,Jolki ".:serce:

Nikt tak listy przebojów jak Marek Niedźwiecki  by nie potrafił poprowadzić .:love:Biegłam z wywieszonym jęzorem z przystanku autobusowego ,żeby zdążyć wysłuchać w całości .W piątek od 20 się zaczynało ,akurat jak wracałam z internatu do domu .

Kiedy to było ????

Nawet nie pytaj kiedy Ustalmy że jakiś czas temu ....A Marek Niedźwiedzki  potrafił zachęcić 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

Oj tak ....czasem coś wygrzebie moj mozg jakas szufladka sie otworzy .Tobie tez polecam film ,,Noce w Rodanthe "Dalam info w muzycznym, ale może gdzieś Ci umknąć. Kurde nie wiem czy tu topik z filmami jest ale nie zagadki tylko jakie filmy można polecić

Tak tak już zapisałam  

... żeby nie zapomnieć :haha:

Dziękuję :cmok::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

To były niezamierzone zakupy, rzadko w DE ostatnio kupuję cokolwiek :tak2:

Niezamierzone najlepsze  a nie że idziesz wiesz co ,gdzie w jakim kolorze ,fasonie.  .a tu zong majtunie w kropunie niuniusie takie do kolanka z dziurką w kroku lata 20 te

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Funny napisał:

I dzien dobry na ostatniej prostej :hura:Milej, spokojnej niedzieli życzę moja nastepna juz w domku :oklaski:i jednego po każdym liznieciu proszę zdezynfekować i przekazać dalej

Dzień dobry Rudzielcu

... Biorę całego, bo jednym liźnieńciem się nie zadowole  

No to z górki na pazurki i jedziemy z tym koksem :hura:

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyspało mi się ociupinkę .Piesio mój mnie dzisiaj obudził z rana bo jak zwykle szczekaniem musi kogoś do pracy wyprawič :love:

Mam nauczkę ,że jak już wstanę to kłaść się nie ma co bo bardziej zmęczona wstaje niż byłam wieczorem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

Źle mnie zrozumiałaś ,miałam na myśli to, że Ty dobrze napisałaś nazwisko  a to ja gafę ,,upsa"popelnilam pisząc Niedźwiedzki, ale byłam przekonana że skoro rodzice Niedźwiedzcy to i on .

Ja pisałam tylko i wyłącznie o sobie .Widać samemu sobie też można

Jak to człowiek uczy się całe życie i i tak głupi umiera :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela a ja znów sama siedzę z pieskiem .Ostatnio bardzo się postarzał ,mordka mu posiwiała ,ale nadal pełen werwy ,taki typ widać .W październiku już 12 lat mu stuknie :love:

Idę zrobić przegląd garderoby ,pewnie znów stwierdzę,że nie mam się w co ubrać O.o

Za to będzie okazja do usprawiedliwienia zakupowego szaleństwa na wyjeździe

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

No i juz prawie koniec niedzieli szlam dzis ulica i pomyślałam że juz nastepjy weekend  w kraju .:hura:Oczywiście nie obyło się dzis bez spięcia i to nawet konkretnego bo cierpliwosc moja tez ma granice, ale od dawna wiem juz gdzie leży problem .Milego wieczoru

Spięcie spięciem, ale Ty wiesz że za chwilkę będziesz w domku i nie warto wchodzić w "dyskusję" słowną  

Myśl pozytywnie... już tylko kilka dni Ci zostało

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...