Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry kurkom i kogucikom :haha:

@Heidi już się przywitała 8 godz. temu  :trele: ale przysnęło jej się na pozycji 12 ( nie znam takiej) 

.... Witam wszystkich i każdego z osobna  życzę miłej i spokojnej soboty i mało roboty

Kawę stawiam, bierzcie do woli i nie śpieszcie się, bo czas sam leci do przodu :tak2:

 

IMG-20210605-WA0001.jpg

IMG-20210605-WA0000.jpg

Kogo ja tu mam przytulic ?Czesc Blondasku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Heidi napisał:

Na wypadek, gdyby ktoś chciałby mnie wyprzedzić z wypowiedzeniem słów Dzień Dobry Soboto np. jakiś kogucik :d albo kurka z gorącym jajkiem w...., to informuję, że  już teraz stoję w kolejce pod zegarem i trzymam w dłoni jego wskazówki. Nawet ta pozycja tzn. godz. 12.00 bardzo mi się podoba . Lubię jak wszystko stoi :haha:we właściwym miejscu i dzwoni:d.

Teraz to się narobiło ,pozycja ,12"mnie zaintrygowała :szydera:

Z 1 to większego problemu nie powinno być ale do twej dwójeczki trzeba będzie się trochę powyginać O.o(chyba )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Za tydzień będę już w busie:hura: i dzien dobry maluchy przyciśnięte do poduchy :hura:oprócz @Wenusiai.Wychidzi nieśmiało słoneczko kochane więc podrepcze na łono przyrody  na pauzie .Milego dnia

Ciekawa jestem jak Twój pdp się z Tobą pożegna ?

Pożegnania są dla mnie zawsze bardzo ciekawym i pozytywnym doświadczeniem.Mam na myšli pożegnania z pdp i ich rodzinami Lubię pożegnania ???,tak bardzo lubię ,bo wiem ,że za chwilę będę już wsiadała do środka transportu ,który powiezie mnie do domu .W chwili gdy już usadowię się wygidnie na miejscu pozostawiam za sobą to co dobre i to co złe .Mając takie podejšcie do tematu jestem dobrym ,kierowcą "swojego życia .Podobno ,żeby być dobrym kierowcą wszystkie sprawy trzeba zostawić na zewnątrz ,w momencie zamknięcia drzwi .Pewnie czasami trzeba tymi drzwiami pierdyknąć

@FunnyObstawiam ,że Twój pdp pokaże klasę przy pożegnaniu , chociaż to może nie ma dla Ciebie znaczenia .

Jeszcze za Tobą zatęskni

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Ciekawa jestem jak Twój pdp się z Tobą pożegna ?

Pożegnania są dla mnie zawsze bardzo ciekawym i pozytywnym doświadczeniem.Mam na myšli pożegnania z pdp i ich rodzinami Lubię pożegnania ???,tak bardzo lubię ,bo wiem ,że za chwilę będę już wsiadała do środka transportu ,który powiezie mnie do domu .W chwili gdy już usadowię się wygidnie na miejscu pozostawiam za sobą to co dobre i to co złe .Mając takie podejšcie do tematu jestem dobrym ,kierowcą "swojego życia .Podobno ,żeby być dobrym kierowcą wszystkie sprawy trzeba zostawić na zewnątrz ,w momencie zamknięcia drzwi .Pewnie czasami trzeba tymi drzwiami pierdyknąć

@FunnyObstawiam ,że Twój pdp pokaże klasę przy pożegnaniu , chociaż to może nie ma dla Ciebie znaczenia .

Jeszcze za Tobą zatęskni

 

Dzieki @INEZnie jest to człowiek wylewny raczej zdystansowany...czy zatęskni? ....hmmmm napewno się do tego nie przyzna nawet gdyby tak było. Ja tez mam dystans i wyciągnęłam wnioski na przyszłość. Mnie zawsze o relacje międzyludzkie chodzi i o to na ile jeden człowiek w stosunku do drugiego może die nagiąć ....kompromis .....dla wspólnego dobra

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Dzieki @INEZnie jest to człowiek wylewny raczej zdystansowany...czy zatęskni? ....hmmmm napewno się do tego nie przyzna nawet gdyby tak było. Ja tez mam dystans i wyciągnęłam wnioski na przyszłość. Mnie zawsze o relacje międzyludzkie chodzi i o to na ile jeden człowiek w stosunku do drugiego może die nagiąć ....kompromis .....dla wspólnego dobra

Pięknie to ujęłaś

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Dzieki @INEZnie jest to człowiek wylewny raczej zdystansowany...czy zatęskni? ....hmmmm napewno się do tego nie przyzna nawet gdyby tak było. Ja tez mam dystans i wyciągnęłam wnioski na przyszłość. Mnie zawsze o relacje międzyludzkie chodzi i o to na ile jeden człowiek w stosunku do drugiego może die nagiąć ....kompromis .....dla wspólnego dobra

To moczenie nóg na dobre Ci wychodzi  

Dobrze prawisz  za to Ci poleję :wino:

Kompromis to najważniejsza forma grzecznościowa... no prawie  

... i nawet taki "uparciuszek " jak twój Pdp to po części zrozumiał :oklaski: bo przecież jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy z których wyciagamy potem wnioski

Tak więc brawa dla seniora i dla Ciebie za cierpliwość i wyrozumiałość

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessso miałam tylko spalić" omleta , a pokusilo mnie żeby wleźć do sklepu grrr i zaś se nakupowalam 3 bluzki i 3 pary spodni... na lato

Jakbym miała za mało w szafach :szydera::nie_widzę:

Idę zjeść za to sernik :hura:

Miłej poobiedniej kawy życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Funny napisał:

Za tydzień będę już w busie:hura: i dzien dobry maluchy przyciśnięte do poduchy :hura:oprócz @Wenusiai.Wychidzi nieśmiało słoneczko kochane więc podrepcze na łono przyrody  na pauzie .Milego dnia

.... ale ale aleeee przepraszam że się zapytam... 

ale dlaczego oprócz mnie hę?

... a skąd wiesz  czy i mnie na chwilę podusia nie przycisnęła? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Jessso miałam tylko spalić" omleta , a pokusilo mnie żeby wleźć do sklepu grrr i zaś se nakupowalam 3 bluzki i 3 pary spodni... na lato

Jakbym miała za mało w szafach :szydera::nie_widzę:

Idę zjeść za to sernik :hura:

Miłej poobiedniej kawy życzę

Oooo no proszę a ja tym razem żadnego ciucha nie kupilam i mało kasy wydalam wydam na urlopie wspomoge polską gospodarkę:oklaski:. Niemcy bogate som:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Funny napisał:

Jakoś tak mi się przypomniało....kultowy utwor ....:769_heart:

 

Kultowy .Na trójkowej liście przebojów wiele tygodni się utrzymywała na pierwszym miejscu :oklaski: .Osobiście mam większy sentyment do ,Jolki ".:serce:

Nikt tak listy przebojów jak Marek Niedźwiecki  by nie potrafił poprowadzić .:love:Biegłam z wywieszonym jęzorem z przystanku autobusowego ,żeby zdążyć wysłuchać w całości .W piątek od 20 się zaczynało ,akurat jak wracałam z internatu do domu .

Kiedy to było ????

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Oooo no proszę a ja tym razem żadnego ciucha nie kupilam i mało kasy wydalam wydam na urlopie wspomoge polską gospodarkę:oklaski:. Niemcy bogate som:trele:

To były niezamierzone zakupy, rzadko w DE ostatnio kupuję cokolwiek :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...