Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Wenusia napisał:

Nie Room tylko Zoom" mają takie latarki :szydera: żeby dogłębniej widzieć :haha:

... a tak na poważnie to czy czasem nasz Szpaczek ich wszystkich nie zajumał razem z kołdrami na zimę? @waldiroom przywołuję Cię do tablicy, wyjasnij ten incydent z czołówkami :trele:

Poczekaj jak wpadnie zziajany ,spocony zagoniony , tylko kawe postawi i zniknie

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko w świąteczny czwartek :cmok:. Kawą się częstuję od @Wenusia, dzięki kochana :serce:. Od kilku dni pogoda prawdziwie urlopowa, ale dzisiaj ktoś mi słoneczko zajumjał, nic nie szkodzi, już zdążyłam się opalić na czerwono :szydera:

Pozdrawiam wszystkich i życzę wam spokojnego świętowania :cmok:

0510_00307_fronleichnam.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Witam serdecznie i życzę wszystkim spokojnego dnia :)

Przyspało mi się dzisiaj  z moimi słodziakami :oklaski:

Dzień świąteczny trzeba święcić więc dzisiaj tylko grila sobie machniemy popołudniu ,żadna inna praca nie wchodzi w grę .Ogród już prawie wyporządkowany ,została tylko robota dla męskiej części rodziny i już będzie pięknie .

Pogoda zapowiada się piękne ,od rana słoneczko przyświeca i termometr pokazuje 20 stopni

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Fajna pogoda ma się jeszcze dziś utrzymać więc kierunek woda Dzien dobry z 8 w tle hura :oklaski:Milego dnia życzę kawe podbieram zostawiam :d

Hejka Rudzielcu

... Zaś kucha zostawilaś nadgryzionego  

A mówiłam że już masz z górki na pazurki  

Miłego dnia również życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, SYLWIAK napisał:

Miłego dzionka wszystkim. Dzień się ledwie zaczął a już słońce smali:320_sun_with_face: Oby do 30tego i kierunek dom. 

Hejka

Oj ☀ smali smali i to jak  

Wczoraj chyba za długo korzystałam z tego słoneczka bo głowa mnie dzisiaj boli  

... U Ciebie tez już z goreczki, jak ten czas leci

Miłego dnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko w świąteczny czwartek :cmok:. Kawą się częstuję od @Wenusia, dzięki kochana :serce:. Od kilku dni pogoda prawdziwie urlopowa, ale dzisiaj ktoś mi słoneczko zajumjał, nic nie szkodzi, już zdążyłam się opalić na czerwono :szydera:

Pozdrawiam wszystkich i życzę wam spokojnego świętowania :cmok:

0510_00307_fronleichnam.jpg

Hejka kochana ❤

Bierz ile chcesz

... ale nie patrz na mnie ja Ci słoneczka nie zajumałam :haha:

Wypoczywaj ile możesz, bo chyba Ty niedługo do pracy śmigasz?  

... Oby tylko opalenizna z czerwonej zdążyła zbrązowieć :nie_mówię::oklaski:

Miłego i spokojnego dzionka ❤

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wenusia napisał:

Hejka kochana ❤

Bierz ile chcesz

... ale nie patrz na mnie ja Ci słoneczka nie zajumałam :haha:

Wypoczywaj ile możesz, bo chyba Ty niedługo do pracy śmigasz?  

... Oby tylko opalenizna z czerwonej zdążyła zbrązowieć :nie_mówię::oklaski:

Miłego i spokojnego dzionka ❤

Tak, do pracy, bo bez pracy nie ma kołaczy. Jak dobrze pójdzie to od 15 czerwca będę pracować:d. Koniec lenistwa :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Hejka

Oj ☀ smali smali i to jak  

Wczoraj chyba za długo korzystałam z tego słoneczka bo głowa mnie dzisiaj boli  

... U Ciebie tez już z goreczki, jak ten czas leci

Miłego dnia

Glowa mnie coś wczoraj pobolewala ale to z powodu słabego nawodnienia wyduldałam 3 szklanki wody i przeszlo czesc

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko w świąteczny czwartek :cmok:. Kawą się częstuję od @Wenusia, dzięki kochana :serce:. Od kilku dni pogoda prawdziwie urlopowa, ale dzisiaj ktoś mi słoneczko zajumjał, nic nie szkodzi, już zdążyłam się opalić na czerwono :szydera:

Pozdrawiam wszystkich i życzę wam spokojnego świętowania :cmok:

0510_00307_fronleichnam.jpg

Ja nie podprowadziłam milego i Tobie świętowania :hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .Witam serdecznie i życzę wszystkim spokojnego dnia :)

Przyspało mi się dzisiaj  z moimi słodziakami :oklaski:

Dzień świąteczny trzeba święcić więc dzisiaj tylko grila sobie machniemy popołudniu ,żadna inna praca nie wchodzi w grę .Ogród już prawie wyporządkowany ,została tylko robota dla męskiej części rodziny i już będzie pięknie .

Pogoda zapowiada się piękne ,od rana słoneczko przyświeca i termometr pokazuje 20 stopni

Żeberko poproszę z grilla  cześć :hura:wypoczywajcie jak tylko masz okazję :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Tak, do pracy, bo bez pracy nie ma kołaczy. Jak dobrze pójdzie to od 15 czerwca będę pracować:d. Koniec lenistwa :cmok:

Trzymam kciuki

Będzie dobrze :cmok:

Miałam iść na spacer ale se poleżę, nie mam tabletek żadnych na głowę, chyba se ją obetnę :szydera: albo na paluchi depnę... może przejdzie ból głowy

Miłego popołudnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Funny napisał:

Wypompowani dokumentnie .Wyszliśmy o 10.30 wróciliśmy na nogach własnych o 18.30 ,dwóch lekarzy ,optyk ,obiad ,lody spacer ,zakupy ....nic tylko idę w bety dobranoc a witam nowe kuliżanki

Czy ty byłaś  z nami też w zoo,  ale niewidoczna  dla mnie?  Godziny pasują, czynności też,  karma też  i wypompowanie fizyczne  też. 

A widziałaś małpy, flamingi i słonie, bo ja tak ?

20210602_162410.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze są flamingi. Miałam takie skojarzenia,  że ach.... 

Byli....Jak prezesi pozamykani w ciasnych gabinetach że skórzanym fotelami i barwnymi obrazami udając pięknych , młodych i przystojnych.  Zdawało  się jednak,  że tego nie widzą otoczenia ,  bo ciągle byli zajęci poprawianiem upierzenia , wyciąganiem szyi z ciasnych kołnierzyków, obserwowaniem innych dyrektorów szukających rozwiązań "krawata" na gardzieli, bo to ich być albo nie być w środowisku. Jeden od  drugiego chciał mieć lepszy pomysł na wykonanie zadania . Chodzili w nerwowym rytmie,  nie mogli zatrzymać się w jednym miejscu, kiwali szyjami poprawiając skostniałe kręgi szyjne, żeby jeszcze trochę być ważnym w swoim gabinecie .

Nie można  było się napatrzeć . Piękne, kolorowe(biało- różowe ) ,majestatyczne. 

 Jestem  pewna  że  każdy chciałby mieć tak długie, proste i smukłe nogi i szyję . 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi padłam i leże

Dziwne skojarzenia mam i tysiące myśli kłębi mi się w głowie O.o

Może wycieczka do ZOO by mi pomogła

Spojrzałam dzisiaj na kalendarz O.o

Nie ma dnia w czerwcu na którym bym nie zaznaczyła jakiegoś terminu .Dobrze ,że są soboty ,niedziele i dni świąteczne w tym miesiącu :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...