Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kleopatra napisał:

@Heidi wiozła w koszyku na rowerze cała gwardię:trele:ale jak wyrżnęła zębami o glebę to wstyd jej się przyznać i x budowlańcem bezzębnym siorbali to co pozostało:szydera:

hihi. Budowlaniec cały w tatuażach. Strach mnie z lekka obleciał co mógłby mi zrobić :haha:choć to dzień był. Dobrze, że sitko z wlewu paliwowego wyjął i przecedziliśmy szkło od płynu. Siorbać było co bez obawy o kalectwo przełyku:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

hihi. Budowlaniec cały w tatuażach. Strach mnie z lekka obleciał co mógłby mi zrobić :haha:choć to dzień był. Dobrze, że sitko z wlewu paliwowego wyjął i przecedziliśmy szkło od płynu. Siorbać było co bez obawy o kalectwo przełyku:hura:

Cały powiadasz

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Cały powiadasz

Chyba cały. W gatki  tylko nie zaglądałam:haha:. Gorąco, to odzienie miał skąpe. Muskularny, całkiem miły, tylko z lekka speszony, że z taką polską  gwiazdą rozmawiał:d. Mówił, że jeszcze nie miał żadnego kontaktu z Polką:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Chyba cały. W gatki  tylko nie zaglądałam:haha:. Gorąco, to odzienie miał skąpe. Muskularny, całkiem miły, tylko z lekka speszony, że z taką polską  gwiazdą rozmawiał:d. Mówił, że jeszcze nie miał żadnego kontaktu z Polką:szydera:

Rozumię ,że po spotkaniu z Tobą już tak mówić nie będzie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Chce ktoś pracę w Zurychu ? Nalegają, żebym do nich przeszłą, ale oddam kontakt bez kosztów, przecież się nie rozdwoję :haha:. Doradztwo też free:love:

Skontaktuję się z panią w najbliższym czasie .Proszę czekać :telefon:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

hihi. Budowlaniec cały w tatuażach. Strach mnie z lekka obleciał co mógłby mi zrobić :haha:choć to dzień był. Dobrze, że sitko z wlewu paliwowego wyjął i przecedziliśmy szkło od płynu. Siorbać było co bez obawy o kalectwo przełyku:hura:

Balas się? Ty? Że co Ci zrobi..mały tatuazyk:trele::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Rozumię ,że po spotkaniu z Tobą już tak mówić nie będzie

A skąd ja mogę wiedzieć o jaki kontakt mu chodziło :d. Może to był  jakiś instalator  Badezimmer i tylko na moro robotę lubi :szydera:. Nie pytałam:mur:, a mogłam :mur:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

A skąd ja mogę wiedzieć o jaki kontakt mu chodziło :d. Może to był  jakiś instalator  Badezimmer i tylko na moro robotę lubi :szydera:. Nie pytałam:mur:, a mogłam :mur:

Zdecyduj się budowlaniec to był czy instalator ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleopatra napisał:

Wiecie co ? Taki numer do mnie dzwonil przed chwilą , wiadomo nie odebrałam.Pisze że połączenie z Mali:szydera: ale tam jeszcze nie byłam na opiece:szydera:

Screenshot_20210601-171614~2.png

Do mnie kiedyś dzwonili z Wybrzeža Košci Słoniowej

To co ,że tam nie byłaš ale dobra renoma roznosi się po całym świecie

Oczekuj propozycji :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleopatra napisał:

Wiecie co ? Taki numer do mnie dzwonil przed chwilą , wiadomo nie odebrałam.Pisze że połączenie z Mali:szydera: ale tam jeszcze nie byłam na opiece:szydera:

Screenshot_20210601-171614~2.png

Lepiej pozmieniaj hasła we wszystkich aplikacjach.  Ja dziś dostałam informację z Google, że ktoś dostał się do moich haseł i przekierowanie do ich zmiany. Nigdy , dla bezpieczeństwa nie wchodźcie na takie przekierowania. Zrobić to z ręki, wszystko,  osobno się logując

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Lepiej pozmieniaj hasła we wszystkich aplikacjach.  Ja dziś dostałam informację z Google, że ktoś dostał się do moich haseł i przekierowanie do ich zmiany. Nigdy , dla bezpieczeństwa nie wchodźcie na takie przekierowania. Zrobić to z ręki, wszystko,  osobno się logując

Ja nie odebrałam bo akurat z pdp na spacerze byłam .Teraz to często próbują człowieka przekręcić ,wykorzystać na róžne możliwe sposoby ,nawet pod przykrywką miłošci .Co za świat O.o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Do mnie kiedyś dzwonili z Wybrzeža Košci Słoniowej

To co ,że tam nie byłaš ale dobra renoma roznosi się po całym świecie

Oczekuj propozycji :oklaski:

Tylko pozazdrościć:d , Same zalety inteligentna, ładna, zgrabna i powabna,  dobrze gotuje i pyskuje:d. Wino pije, po stołach nie rozlewa :wino:Po obiedzie nie beka:tak2:, przy kawie po pępku się nie drapie:d . Kąpie się na sucho, umie jeździć na rowerze, ubrana skromnie. Nie zarzuca się na szyję udając korale:haha:. Będę ją naśladować. Może też ktoś do mnie zadzwoni z kraju dalekiego.Może nawet  sam Szach Abdul Sama Rama i Poł siodła :papieros:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeje u nas fest wiec na pauze znow poszłam połazić po parku i w nogach krążenie poprawić. Wystroilam sie troszkę aż dziadka zatkało i nie omieszkał zapytać dlaczego tak ubrana  wychodzę  bez niego   Szczerze to tez potrafi się b.gustownie ubrać i ubrania ma dobrej jakości.To b.zadbany starszy pan ale ze swoimi fanaberiami .Naprawiłam mu dzis drzwi z starej szafy nie wiem jak mi się to udało ale byl w 7 niebie .Rachunek wystawie na koniec a jutro jemy w knajpie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...