Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Heidi napisał:

pewnie pojawi się 900-tna strona , kiedy ja wrócę ze spaceru. Nie przeżyję tych wygranych 400 falszek. Pójdzie mi koło nosa :wino:. I znowu zostanie mi tylko mleko pić:haha:. Ops:oops:... znowu o mleku:mur::sorry:

Oj to nie wygrana :trele:tyle musi otwierająca stronę postawić,a my wypić

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Ciacho dla wszystkich dzieci:dyskusja: obecnych tu na forum:tort:

Nareszcie jesteś. Już my ślałam, że mąż ci stopy gwoździem do podłogi przybił i po kompa sięgnąć łapkami było za daleko:haha: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

pewnie pojawi się 900-tna strona , kiedy ja wrócę ze spaceru. Nie przeżyję tych wygranych 400 falszek. Pójdzie mi koło nosa :wino:. I znowu zostanie mi tylko mleko pić:haha:. Ops:oops:... znowu o mleku:mur::sorry:

No i gdzie idziesz jak tu alko... Leje się strumieniami  

@Heidi mówisz i masz, specjalnie dla Ciebie :haha:

butelka-szklana-na-mleko-niebieska-1-l.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi to Twój Nick widnieje w moim poście i Ty zaproponowałaś te parę butelek .Nie masz wyjścia ,trzeba stawiać :szydera:

Ja po pracy jestem ,ogród sama wyplewiłam i teraz tylko, rżnięcie "mi zostało

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Dziadek zachowuje się normalnie jak zawsze, tylko  Ty  @SYLWIAK na Syberii może jesteś :szydera: i klimakterium Ciebie grzeje :haha:.

Dziadek myśli,  że jeszcze pod Stalingradem  wartę trzyma:kawa2:. Kożuch  i rękawice  to ważny  element ubrania.  Jeśli  ma guziki zmienione z metalowych  na plastikowe,  to my już swoje wiemy ;) (gdzie był za młodu  i co robił). 

Padłam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Heidi napisał:

Dziś o mało życia nie straciłam. Jadąc z wielkiej góry, popsuł się ręczny hamulec, a innego niestety nie ma. Oczy mi wnet z orbit wyskoczyły. Matuchno...pomyślałam.., przecież nawet nie spisałam testamentu:papieros::czytaj:.Kombinacją uratowałam swoje marne życie. 

Zrobiłam tęgie zakupy , zapakowałam na bagażnik roweru, i... co dalej pomyślałamO.o. Za daleko na piechotkę to wszystko pchać. Zahaczyłam jakiegoś przystojnego budowlańca z prośbą o pomoc. Zreperował velocipied dość szybko. Zaproponowałam, że postawię mu obiad i... tu czar prysł jak banka mydlana. Uśmiechnął się serdecznie pokazując fatalne zęby. Na szczęście nie miał czasu. Ufff.  Dudek uratowany:oklaski:. Zamiast lecieć , pojechał:446_bicyclist: do domu. 

Zębami to się gryzie więc co Ci w tym budowlańcu nie pasowało

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

@Heidi to Twój Nick widnieje w moim poście i Ty zaproponowałaś te parę butelek .Nie masz wyjścia ,trzeba stawiać :szydera:

Ja po pracy jestem ,ogród sama wyplewiłam i teraz tylko, rżnięcie "mi zostało

@Heidi wiozła w koszyku na rowerze cała gwardię:trele:ale jak wyrżnęła zębami o glebę to wstyd jej się przyznać i x budowlańcem bezzębnym siorbali to co pozostało:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

@Heidi wiozła w koszyku na rowerze cała gwardię:trele:ale jak wyrżnęła zębami o glebę to wstyd jej się przyznać i x budowlańcem bezzębnym siorbali to co pozostało:szydera:

No i ,mleko" się rozlało

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...