Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, waldiroom napisał:

Upsss - to powinno na muzyczny trafić ... ale co tam w końcu to tylko „dwa kroki do ...”

Dzień dobry.  Odpaliłam :337_fire:ten :954_notes:kawałek . Jestem pełna obaw .  To brzmi  jak przygotowanie  najazdu Hunów na forum z Atyllą na czele .

Poniedziałek,  a ja :telefon: i ze strachu:sos:  w ciemnej piwnicy siedzę:sos:.

....Nieoczekiwanie nastąpiła zmiana  akcji:oklaski:. Myślicie, że mam krzywdę?  Wcale nie:hura:.  Razem z Attyla (tu PoP), tj. wódz Hunów( synonim barbarzyństwa i okrucieństwa) obmyślamy wędrówki z zachodu  na wschód Europy, jakby napić się Tokaju w górnych Węgrzech i jak podbić Cesarstwo Polski :trele:.

Jemy mało z jednego  drewnianego talerza, a wino pijemy z drewnianego pucharu i z drewnianej beczki.  Skromni , ale swoją dębową postawą wzbudzamy lęk i strach paraliżujacy  każdego, kto się do nas zbliża i chce zniszczyć nasze plany. 

Marzyć każdy może,  więc  z moim POP marzymy :dobrze:

Trzymajcie kciuki na bębnach w pogotowiu .  Podróż wnet i tamtamy  :pianino: będą nam potrzebne do boju :zdrówko:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi zabrzmiało trochę złowieszczo O.o

Mam zejść do schronu ???

Samochód już przeparkowałam ,na wszelki wypadek ubrałam płaszcz przeciwdeszczowy bo okna myję ,a znowu zaczęło padać O.o

Ciekawa jestem w jaką podróż Wy się wybieracie  

Na frasunek dobry trunek :zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Zatem obstawiam:  

400 butelek wina:wino: dla @INEZ, 300 beczek piwa :zdrówko: dla  @Wenusia, 200 fortepianów  :pianino:dla @Funny,  100 paczek włoskiej  kawy :kawa2: dla @waldiroom, 1 guza :mur:dla @Kleopatra

Przeceniasz moje możliwości :$

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kleopatra napisał:

Witam się i ja z Wami serdecznie:d Krótkie zastępstwo minęło jak jeden dzień.Dzis pisze już z domu. Uwielbiam takie krótkie zlecenia.Powitalna lampeczka wina wczoraj była a dziś się rozglądam po domowych kątach.

Miłego dnia Wam życzę. Pozdrowionka:d

My z takimi co po 2 tygodnie jeżdżą,  a potem wino z lampionów:wino: sami piją, nie gadamy  :haha:. Nie dasz  się  losowi zmęczyć :szydera:. Acha... chciałam zauważyć, że beczka nie  ma kątów :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Heidi napisał:

Nie  strachaj się . Ty wygrasz,  my będziemy pić te  wygrane 400.  

Do picia wina to pomocnicy się znajdą:wino: ale do pomocy przy myciu okien to chętnych nie ma O.o

Może chociaż  plewić na ogrodzie by mi ktoś pomógł

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, INEZ napisał:

@Heidi zabrzmiało trochę złowieszczo O.o

Mam zejść do schronu ???

Samochód już przeparkowałam ,na wszelki wypadek ubrałam płaszcz przeciwdeszczowy bo okna myję ,a znowu zaczęło padać O.o

Ciekawa jestem w jaką podróż Wy się wybieracie  

Na frasunek dobry trunek :zdrówko:

Jest  pomysł, żeby zamiast zamiennika na zachodni  teren wpuścić,  wybrać się na nasz miesiąc miodowy:haha: do Polski.  

Akceptacja rodziny jest. PoP  z dnia na dzień  nabiera większych chęci na nowe  wyzwanie i doświadczenia podróżne . Moje argumenty są nie do odparcia. Umiejętności negocjacyjne zdobyte przez lata pracy w korporacji nie poszły do kosza.  Pop od 9 lat nie  wyjechał poza  obręb swojego  miasta. Dla mnie  najważniejsze byłoby to,  żeby być  w moim domu, z moją  rodziną i PoP,  i osiągać nieprzerwanie dochód. Może  się uda. Organizuję już pomału wszystko.  Jeszcze tylko  zostaje mi do rozwiązania  kwestia łóżka medycznego dla komfortu  PoP.  Ale gdzie diabeł nie może,  tam Heidi pośle:kawa2:   

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

Do picia wina to pomocnicy się znajdą:wino: ale do pomocy przy myciu okien to chętnych nie ma O.o

Może chociaż  plewić na ogrodzie by mi ktoś pomógł

Z plewieniem w ogrodzie to  ciężka  sprawa, ale rżnąć  się w  stodole tak żeby plewy szły,  to  jeszcze dałabym radę  :szydera:. Chyba :szydera::szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Heidi napisał:

Jest  pomysł, żeby zamiast zamiennika na zachodni  teren wpuścić,  wybrać się na nasz miesiąc miodowy:haha: do Polski.  

Akceptacja rodziny jest. PoP  z dnia na dzień  nabiera większych chęci na nowe  wyzwanie i doświadczenia podróżne . Moje argumenty są nie do odparcia. Umiejętności negocjacyjne zdobyte przez lata pracy w korporacji nie poszły do kosza.  Pop od 9 lat nie  wyjechał poza  obręb swojego  miasta. Dla mnie  najważniejsze byłoby to,  żeby być  w moim domu, z moją  rodziną i PoP,  i osiągać nieprzerwanie dochód. Może  się uda. Organizuję już pomału wszystko.  Jeszcze tylko  zostaje mi do rozwiązania  kwestia łóżka medycznego dla komfortu  PoP.  Ale gdzie diabeł nie może,  tam Heidi pośle:kawa2:   

Mam nadzieję,że akceptacje od swojego ślubnego ,osobistego ,krokodyla"(mężusia )też masz i to w formie aktu notarialnego ????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Heidi napisał:

Z plewieniem w ogrodzie to  ciężka  sprawa, ale rżnąć  się w  stodole tak żeby plewy szły,  to  jeszcze dałabym radę  :szydera:. Chyba :szydera::szydera:

O mało z drabinki nie spadłam

Możesz spróbować

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Zatem obstawiam:  

400 butelek wina:wino: dla @INEZ, 300 beczek piwa :zdrówko: dla  @Wenusia, 200 fortepianów  :pianino:dla @Funny,  100 paczek włoskiej  kawy :kawa2: dla @waldiroom, 1 guza :mur:dla @Kleopatra

"Proncie " Boziuniu, po tylu to ja leżeć będę  

Gdyby to była ilość ptasiego mleczka to i owszem czemu nie   

...po piwie głowa się kiwa :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

O mało z drabinki nie spadłam

Możesz spróbować

Stodołę mam, zboże też, tylko plewić nie ma z kim. Na plewy starego wróbla nie złapiesz:haha:.Koniowi owsa sypnęłabym:szydera:, a przedmuchałabym:hura: z plewy, żeby samo gołe ziarno się ozłociło; to...wszystko  zrobiłabym .....:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Mam nadzieję,że akceptacje od swojego ślubnego ,osobistego ,krokodyla"(mężusia )też masz i to w formie aktu notarialnego ????

Jest pozwolenie :oklaski:. Jest. Co  wiecej, Krokodyl twierdzi,  że nie będzie nam przeszkadzał :szydera:. Tylko skąd ja tyle pszczół  zorganizuję do bzykania. Mieć  pod jednym dachem Krokodyla i Atyllę .... jak ja ich wykarmię:haha:, żeby był wilk syty  i owca cała :szydera:?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Dzień dobry.  Odpaliłam :337_fire:ten :954_notes:kawałek . Jestem pełna obaw .  To brzmi  jak przygotowanie  najazdu Hunów na forum z Atyllą na czele .

Poniedziałek,  a ja :telefon: i ze strachu:sos:  w ciemnej piwnicy siedzę:sos:.

....Nieoczekiwanie nastąpiła zmiana  akcji:oklaski:. Myślicie, że mam krzywdę?  Wcale nie:hura:.  Razem z Attyla (tu PoP), tj. wódz Hunów( synonim barbarzyństwa i okrucieństwa) obmyślamy wędrówki z zachodu  na wschód Europy, jakby napić się Tokaju w górnych Węgrzech i jak podbić Cesarstwo Polski :trele:.

Jemy mało z jednego  drewnianego talerza, a wino pijemy z drewnianego pucharu i z drewnianej beczki.  Skromni , ale swoją dębową postawą wzbudzamy lęk i strach paraliżujacy  każdego, kto się do nas zbliża i chce zniszczyć nasze plany. 

Marzyć każdy może,  więc  z moim POP marzymy :dobrze:

Trzymajcie kciuki na bębnach w pogotowiu .  Podróż wnet i tamtamy  :pianino: będą nam potrzebne do boju :zdrówko:

 

Zapomniałaś dodać że będziecie spać w jednym łożu:szydera: jeść jedna łyżką z drewnianego sagana o upijaniu się  bimbrem  własnej produkcji już nie wspomnę. Czyli najazd szwajcarskich Hunów na prywatną posesję w Pl:szydera: oj drogo to będzie ich tzn Hunów tych:szydera: kosztować:trele:

Trzymam kciuki w bębnach w pogotowiu oczywiście:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Zatem obstawiam:  

400 butelek wina:wino: dla @INEZ, 300 beczek piwa :zdrówko: dla  @Wenusia, 200 fortepianów  :pianino:dla @Funny,  100 paczek włoskiej  kawy :kawa2: dla @waldiroom, 1 guza :mur:dla @Kleopatra

Dla wszystkich laury a dla mnie guza przewidujesz , oj niedobra Ty:trele:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Heidi napisał:

Jest pozwolenie :oklaski:. Jest. Co  wiecej, Krokodyl twierdzi,  że nie będzie nam przeszkadzał :szydera:. Tylko skąd ja tyle pszczół  zorganizuję do bzykania. Mieć  pod jednym dachem Krokodyla i Atyllę .... jak ja ich wykarmię:haha:, żeby był wilk syty  i owca cała :szydera:?

A chodzi Ci o karmienie czy bzykanie:szydera: bo nie rozumiem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Heidi napisał:

Stodołę mam, zboże też, tylko plewić nie ma z kim. Na plewy starego wróbla nie złapiesz:haha:.Koniowi owsa sypnęłabym:szydera:, a przedmuchałabym:hura: z plewy, żeby samo gołe ziarno się ozłociło; to...wszystko  zrobiłabym .....:d

 

Oj zrobisz wszystko :trele: zwłaszcza jak przelew zobaczysz:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

"Proncie " Boziuniu, po tylu to ja leżeć będę  

Gdyby to była ilość ptasiego mleczka to i owszem czemu nie   

...po piwie głowa się kiwa :szydera:

Pokiwa I przestanie , poprawisz ptasim i lampką wina:trele: i lodem Wlocha:szydera: tzn od , albo  z ,albo jak chcesz:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Jest  pomysł, żeby zamiast zamiennika na zachodni  teren wpuścić,  wybrać się na nasz miesiąc miodowy:haha: do Polski.  

Akceptacja rodziny jest. PoP  z dnia na dzień  nabiera większych chęci na nowe  wyzwanie i doświadczenia podróżne . Moje argumenty są nie do odparcia. Umiejętności negocjacyjne zdobyte przez lata pracy w korporacji nie poszły do kosza.  Pop od 9 lat nie  wyjechał poza  obręb swojego  miasta. Dla mnie  najważniejsze byłoby to,  żeby być  w moim domu, z moją  rodziną i PoP,  i osiągać nieprzerwanie dochód. Może  się uda. Organizuję już pomału wszystko.  Jeszcze tylko  zostaje mi do rozwiązania  kwestia łóżka medycznego dla komfortu  PoP.  Ale gdzie diabeł nie może,  tam Heidi pośle:kawa2:   

Krokodyla łóżko mu oddasz a ja mam koleżankę która z kolei ma wolne łóżko :szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Zatem obstawiam:  

400 butelek wina:wino: dla @INEZ, 300 beczek piwa :zdrówko: dla  @Wenusia, 200 fortepianów  :pianino:dla @Funny,  100 paczek włoskiej  kawy :kawa2: dla @waldiroom, 1 guza :mur:dla @Kleopatra

Co prawda jestem w koncertowym mieście ale przesadziłaś

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Jeszcze jedno :tak2:jaka ja odmlodzona wrócę

20210531_151643_copy_1600x900.jpg

Nooo... pozytywne myślenie ci sie włączyło:p. Aż za bardzo....

A co będzie jak jakiegoś niemieckiego parcha załapiesz  O.o, w najlepszym wypadku ? Tylko tam popo nie zanurzaj, bo ciąża murowana:haha:. A co będzie jak bambino będzie mieszanej maści :mur: ? Ja chrzestną nie będę, bo lubię różowiutkie kolory, ale słyszałam ,że @Kleopatra  jest daltonistką. Zgodzi się jak nic:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...