Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Funny napisał:

A do kawusi to nutke zapodam Wam i ide do domu moj pdp. dzis nie chce wychodzic i tez dobrze ja się nachodziłam i poleżałam wśród stokrotek i marzyłam o niebieskich migdałach

Moja też nie chciała, ale tyle jej nagadałam, że dziś pięknie i pokazałam fotki ze spaceru aż w końcu wyszła na eine kleine Runde :oklaski:

Ja z kolei posiedziałam wśród waszek nad stawem z czekoladowym lodem od Włocha, przeglądałam się ptaszynom uprawiającym amory w trzcinie :szydera:

IMG_20210530_133512.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Ogólnie to piękne kolorki Ci wyszły, jakim smarkiem" robisz fotki? 

A tu jeszcze mam taaaką rybę, której piesowi nie udało się złapać

IMG_20210530_134322.jpg

Samsung  A41 robi fajne plenery ,ale twarze ludzi jak przybliżysz to masakra jak z komiksów, nie wiem czemu, kompletnie sie na tym nie znam .Selfie ok .Moja stara Motorola  tzn 2 letnia robi twarze w przybliżeniu super. Pan w salonie nie mógł mi pomóc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waldiroom napisał:

Upsss - to powinno na muzyczny trafić ... ale co tam w końcu to tylko „dwa kroki do ...”

Nie przejmój sie my tu na kawowym ostatnio wszystko wrzucamy chociaż tak nie powinno być Fajne wykonanie bardzo mi się podoba, ale jedno mi tu nie bardzo pasuje... za słaby wokal  ,ale to tylko moje zdanie .Dobry wieczór  Szpaku

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wenusia napisał:

No można tak powiedzieć o ile ktoś Cię nie wyprzedzi :tak2:

Trzeba zrobić rachunek sumienia  

Tzn podsumowanie tygodnia albo miesiąca  

Ty  zawsze byłaś dobra w tym więc działaj

Chciałam zwrócić uwagę że czas obstawiać bo 900 setna na horyzoncie i stawiam na @INEZA co do rachunku sumienia oj nie dam rady teraz @Wenusiadasz radę ☺️wiem, jestem pewna że zrobisz to super

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Funny napisał:

Chciałam zwrócić uwagę że czas obstawiać bo 900 setna na horyzoncie i stawiam na @INEZA co do rachunku sumienia oj nie dam rady teraz @Wenusiadasz radę ☺️wiem, jestem pewna że zrobisz to super

Nie nie, otóż nie... chce mi się :haha::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, waldiroom napisał:

Upsss - to powinno na muzyczny trafić ... ale co tam w końcu to tylko „dwa kroki do ...”

Ehh powinno mimo że 2 kroki, ale jest nas tu aż tak "dużo" że nie umknie niczyjej uwadze :haha:

Fajna nutka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Funny napisał:

Samsung  A41 robi fajne plenery ,ale twarze ludzi jak przybliżysz to masakra jak z komiksów, nie wiem czemu, kompletnie sie na tym nie znam .Selfie ok .Moja stara Motorola  tzn 2 letnia robi twarze w przybliżeniu super. Pan w salonie nie mógł mi pomóc

Dobry model  

Poszperaj w ustawieniach aparatu  

Twarze najlepiej robi się na ustawieniu "portretu"

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i życzę powodzenia na cały tydzień orqz.miłego i spokojnego poniedziałku dla wszystkich .Nie zapomnijcie ,że jutro Dzień dziecka ,geldy trzeba wygrzebač ze skarpety bo czekoladą to oni się juž nie zadowolą

Na 900 stronę mam swój typ ale nie chce mówić głośno .Bardzo bym chciała żeby tą stronę otworzyła........  no powiedzmy ktoś inny niż @INEZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, SYLWIAK napisał:

Dzieńdoberek późno na poranną kawę, na poobiednią zbyt wcześnieO.o i co teraz... 

Kto późno wstaje ten tak ma  

Na kawę nigdy nie jest za późno choćby tą wirtualną  

Miłego dnia :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...