Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, Funny napisał:

Niedzielne dzien dobry:oklaski: przedostatnia u mnie :hura:Slonecznie i to juz połowa sukcesu. Kawe podbieram dzieki i zabieram się za robotę .

IMG-20210530-WA0000.jpg

Robota nie zając  

Spiesz się powoli  

Miłego również Rudzielcu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad mnie rozbawił bo jak zwykle jakiś dowcip miał w zanadrzu :haha:

Opowiedział mi go .

Przychodzi facet do sklepu i kupuje papierosy .Bierze paczkę i czyta ,Palenie papierosów powoduje impotencję "!!!!

Odrzuca papierosy ze wstrętem i pyta sprzedawczyni ,Nie ma pani takich z rakiem "????

Więc mogę sobie podśpiewywać ,Od rana mam dobry humor .......

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Funny napisał:

Olej bramę:szydera:

Nigdy w życiu !!!

Mojemu mężowi kiedyś po grilu przypomniało się ,że zaparkował świeżo umytym samochodem pod linią wysokiego napięcia ,która jest ulubionym miejscem przesiadywania okolicznych ptaków .Postanowił przeparkiwać w bezpieczniejsze miejsce .Co było dalej to nietrudno się domyślić O.o

Koszt naprawy samochodu 3000zl O.o

Dobrze ,że brama nie ucierpiała .

Teraz dmucham na zimne i z tego co się wydarzyło zawsze wyciągam odpowiednie wnioski

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, INEZ napisał:

Nigdy w życiu !!!

Mojemu mężowi kiedyś po grilu przypomniało się ,że zaparkował świeżo umytym samochodem pod linią wysokiego napięcia ,która jest ulubionym miejscem przesiadywania okolicznych ptaków .Postanowił przeparkiwać w bezpieczniejsze miejsce .Co było dalej to nietrudno się domyślić O.o

Koszt naprawy samochodu 3000zl O.o

Dobrze ,że brama nie ucierpiała .

Teraz dmucham na zimne i z tego co się wydarzyło zawsze wyciągam odpowiednie wnioski

Przepraszam ale az sie oplułam ze śmiechu wszystko wina ptaków a ja tak je kocham

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

@INEZ@waldiroomINEZ@waldiroomja nie wiem co Wy za blaty w chalupie posiadacie,wielofunkcyjne . .pewnie drogie Może na życzenie  zamówione.... chropowate mniejszy poślizg :trele:

Może my po prostu dobry pomyślunek mamy  i każdy przedmiot ,który posiadamy potrafimy wykorzystać na wiele sposobów :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Funny napisał:

@INEZ@waldiroomja nie wiem co Wy za blaty w chalupie posiadacie,wielofunkcyjne . .pewnie drogie Może na życzenie  zamówione.... chropowate mniejszy poślizg :trele:

Teraz to ja się poplułam .Padłam

Na szczęście nie na kuchenny blat

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiadek prawie gotowy

Dziś sznycelki w sosie cebulowo jablkowym z odrobiną pieczarek, ziemniaczki i marchewka z groszkiem na masełku :hura:

Czas szykować się na spacer, dziś kierunek KulturPark :oklaski:

Tylko kocyk muszę zabrać, może ktoś się przesiądzie :haha:

 

IMG_20210521_183826.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowej kawy to już nikt nie pija ???

Ja włašnie trzecią sobie zrobiłam i do tego pałaszuje spory kawał makowca :$

Koleżanka wczoraj przywiozła własny wypiek

Domowe ciasto jest najlepsze ale muszę przyznać ,że te z prywatnych piekarni w de teź są dobre i codziennie można inne mieć .

Miłego popołudnia

Jutro wreszcie poniedziałek i prace polowe będzie można znów prowadzić :oklaski:

Zakręcony tydzień będzie bo we wtorek dzień dziecka a w czwartek Boże Ciało .

Następnie dwa dni urodzinowe u mnie.:oklaski:

Mam nadzieję,że młodzi będą robili imprezę urodzinową razem ,jedną,ale prezenty trzeba kupić dwa O.o

Przejaśniło się więc na taras się wynoszę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... A nie mówiłam że się ktoś przesiądzie tzn przYsiądzie :haha:

Nosz loda nie dał mi polizać spokojnie :szydera: i wszystkie ryby wypłoszył ze stawku :lanie:

Pogoda piękna, buźka opalona, zrelaksowana kawę popijam a PDP jogurcik z owocami ssie ...je  :trele:

Miłego popołudnia życzę

IMG_20210530_134902.jpg

IMG_20210530_135529.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wenusia napisał:

.... A nie mówiłam że się ktoś przesiądzie tzn przYsiądzie :haha:

Nosz loda nie dał mi polizać spokojnie :szydera: i wszystkie ryby wypłoszył ze stawku :lanie:

Pogoda piękna, buźka opalona, zrelaksowana kawę popijam a PDP jogurcik z owocami ssie ...je  :trele:

Miłego popołudnia życzę

IMG_20210530_134902.jpg

IMG_20210530_135529.jpg

Tez miałam towarzystwo płci męskiej normalnie nas kochają @Wenusia

20210530_154822.jpg

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Funny napisał:

A do kawusi to nutke zapodam Wam i ide do domu moj pdp. dzis nie chce wychodzic i tez dobrze ja się nachodziłam i poleżałam wśród stokrotek i marzyłam o niebieskich migdałach

Podróż Ci się marzy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...