Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@Christophjakoś sobie radzę  :)

A tak poza tym to dawno się nie odzywałam.Jestem teraz w nowym miejscu.Firma przeniosła mnie w okolice Poczdamu(dokładnie 3 km i 1 km.do węzła autostradowego)Mam tutaj małżeństwo-mobilnego pana i leżącą panią.Praca rozłożona na cały dzień,ale zasadniczo jest tu bardzo spokojnie.Córka jest bardzo pomocna i zdaje sobie sprawę ze stanu zdrowia rodziców,więc nic nie jest dla niej zaskoczeniem(zresztą niespodzianek wątpliwej jakości tu nie ma)Dom stoi w lesie,jest tu cisza i spokój ,więc pomimo zajętego dnia czuję się zrelaksowana (chyba że mam podać na obiad ryby-bo sama ich nie jadam)Dodatkowym plusem jest fakt że do mojego domu mam stąd zaledwie 300 km :)

Dobrze ze masz sie tam lepiej trzymałam kciuka jednego bo dwa nie dało rady

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szósty raz pranie  z tarasu zniosłam ,tym razem grad padał O.o

Przy grilu sobie nie usiądziemy na tarasie ,w domu trzeba będzie siedzieć .Trudno się mówi ,najważniejsze ,że wreszcie się spotkany bo ostatnio na Święta BN się widzieliśmy .

Takie czasy kiepskie niestety ,no i te moje wyjazdy też powodują,że jestem towarzysko po tyłach

Miłego popołudnia i wieczoru dla wszystkich

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią m że ocieplenie idzie . Kłamcy!!!! Tj. Klimakterium:szydera:.

"Klimakterium ... i już" to spektakl teatralny, którego bohaterkami są 4 kobiety w wieku "menopauzalnym". Podczas oglądania spektaklu zobaczysz, że klimakterium jest wpisane w życie KAŻDEJ kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety oglądające spektakl - miały, mają lub będą ją mieć. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń - kobiety oglądając spektakl dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany. Oglądając spektakl zobaczysz, jak w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak różnymi sposobami można sobie z tym radzić. Teraz teatralny HIT jest dostępny również w formie nagrania. Dzięki temu masz możliwość zobaczyć spektakl online! Kliknij link poniżej i zobacz klimakterium już teraz ONLINE. ❤ https://spektakleonline.pl/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Heidi napisał:

Mówią m że ocieplenie idzie . Kłamcy!!!! Tj. Klimakterium:szydera:.

"Klimakterium ... i już" to spektakl teatralny, którego bohaterkami są 4 kobiety w wieku "menopauzalnym". Podczas oglądania spektaklu zobaczysz, że klimakterium jest wpisane w życie KAŻDEJ kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety oglądające spektakl - miały, mają lub będą ją mieć. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń - kobiety oglądając spektakl dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany. Oglądając spektakl zobaczysz, jak w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak różnymi sposobami można sobie z tym radzić. Teraz teatralny HIT jest dostępny również w formie nagrania. Dzięki temu masz możliwość zobaczyć spektakl online! Kliknij link poniżej i zobacz klimakterium już teraz ONLINE. ❤ https://spektakleonline.pl/

Dobrze że humorystycznie  

Menopauza czy klimakterium, wszystko do wora  wrzucone to jak bombbom 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz mówię dobranoc misiaki pysiaki, bom zmęczona po spacerku jezdem, aaa pięknie dzisiaj było :love:

Spokojnej nocki życzę ❤

Jeszcze jedna foteczka na dobranoc, pół jeziora dzisiaj przeszłam a jego objętość to ok 7.200 km + 3 km do domu w te i wefffte :haha::szydera:

IMG_20210529_133612.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wenusia napisał:

Już teraz mówię dobranoc misiaki pysiaki, bom zmęczona po spacerku jezdem, aaa pięknie dzisiaj było :love:

Spokojnej nocki życzę ❤

Jeszcze jedna foteczka na dobranoc, pół jeziora dzisiaj przeszłam a jego objętość to ok 7.200 km + 3 km do domu w te i wefffte :haha::szydera:

IMG_20210529_133612.jpg

7.200kmO.o? Jesteś pewna?

Edytowane przez SYLWIAK
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Już teraz mówię dobranoc misiaki pysiaki, bom zmęczona po spacerku jezdem, aaa pięknie dzisiaj było :love:

Spokojnej nocki życzę ❤

Jeszcze jedna foteczka na dobranoc, pół jeziora dzisiaj przeszłam a jego objętość to ok 7.200 km + 3 km do domu w te i wefffte :haha::szydera:

IMG_20210529_133612.jpg

Piękneja dziś też się nałazilam z seniorem, ale byliśmy na pysznym makowcu takiego nigdy nie jadłam podobno najlepszy makowiec w BK cienkie ciasto 2-3 mm mak w budyniu jakieś 4 cm i góra sernik niecały cm.Miód w gębie serio ,mam fotkę ,ale najedzony to nie wstawię

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INEZ napisał:

Szósty raz pranie  z tarasu zniosłam ,tym razem grad padał O.o

Przy grilu sobie nie usiądziemy na tarasie ,w domu trzeba będzie siedzieć .Trudno się mówi ,najważniejsze ,że wreszcie się spotkany bo ostatnio na Święta BN się widzieliśmy .

Takie czasy kiepskie niestety ,no i te moje wyjazdy też powodują,że jestem towarzysko po tyłach

Miłego popołudnia i wieczoru dla wszystkich

Ale kasowo do przodu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...