Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Kleopatra napisał:

@Wenusia operator kamerzysta wciąż wolny:szydera: więc tylko paznokcie czerwone jak @Heidi:szydera: i sesja gotowa.Jak wolisz do pasa albo od.....:szydera: nie , nie wiem może do też:szydera:

Wybredna nie jestem, chętnie przygarnę byleby TO coś miał :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Heidi napisał:

@Wenusia Hola , hola moja panno!!  Dokąd to ? Kucyka porwałaś Kasi czy jej szerokie biodra:grzmotnąć:? Jeśli tak, to za materac w basenie kamerzysty możesz robić:szydera:. Szampana pić nie będziesz, bo sternik będzie tobie wszelkie płaszyzny oliwą smarował:cmok:, boczki też:haha:, żebyś nam się czasem nie utopiła :wino:

 

Zdecydowanie kucyka wolę  

A po kucyku oliwka i smarowanko tu i ówdzie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dybry dzień dybry ☀

Lektura w miarę nadrobiona, więc czas na przywitanie  

Miłego słonecznego dzionka życzę

U mnie słońce pełną buźką się śmieje czego i Wam życzę ❤ 

A teraz kawki ostatnie kropelki spijam i wio do roboty :papieros:

 

IMG-20210528-WA0000.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry z pauzy Siedze na ławeczce przy fontannie w różanym ogrodzie. Jeszcze 14 dni i zjazd :hura:Od jutra fajna pogoda pdp.zabiera mnie do knajpki jutro i pojutrze na ciacho i kawe  A ja i tak liczę dni I nic nie zmieni mojego nastawienia do tego miejsca  koniec kropka .

20210528_153545.jpg

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

Dzien dobry z pauzy Siedze na ławeczce przy fontannie w różanym ogrodzie. Jeszcze 14 dni i zjazd :hura:Od jutra fajna pogoda pdp.zabiera mnie do knajpki jutro i pojutrze na ciacho i kawe  A ja i tak liczę dni I nic nie zmieni mojego nastawienia do tego miejsca  koniec kropka .

20210528_153545.jpg

Słusznie - unikać trzeba toksycznych ludzi ... spijają pozytywną energię, a tego w Tobje tak wiele, ze dzielić się możesz ale tutaj

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Christophjakoś sobie radzę  :)

A tak poza tym to dawno się nie odzywałam.Jestem teraz w nowym miejscu.Firma przeniosła mnie w okolice Poczdamu(dokładnie 3 km i 1 km.do węzła autostradowego)Mam tutaj małżeństwo-mobilnego pana i leżącą panią.Praca rozłożona na cały dzień,ale zasadniczo jest tu bardzo spokojnie.Córka jest bardzo pomocna i zdaje sobie sprawę ze stanu zdrowia rodziców,więc nic nie jest dla niej zaskoczeniem(zresztą niespodzianek wątpliwej jakości tu nie ma)Dom stoi w lesie,jest tu cisza i spokój ,więc pomimo zajętego dnia czuję się zrelaksowana (chyba że mam podać na obiad ryby-bo sama ich nie jadam)Dodatkowym plusem jest fakt że do mojego domu mam stąd zaledwie 300 km :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, renka67 napisał:

Przepraszam że zaraz nie odpisałam ale teraz mam bardzo ciężki tydzień. Pozdrawiam wszystkich i wstąpię na kawkę za niedługo 

Spokojnie. Wchodzisz tu i wychodzisz, kiedy chcesz . 

Posyłam parę  aniołów do pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry tym wszystkim , którzy  umieją spokojnie  na chmurze :332_cloud: posiedzieć  i przemieszczać się:691_balloon:  pomiędzy innymi chmurami:332_cloud::332_cloud::332_cloud::332_cloud:,   wysoko w błękitnych przestworzach nieba.  Życzę  wszystkim  przyjemnych wrażeń :691_balloon:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...