Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SYLWIAK napisał:

Dzieńdoberek kochane poranek senny.. Zostało coś kawy ??? Swoją wypiłam, ale wasza lepiej smakuje:kawa2:

Widzisz ile masz propozycji nie do odrzucenia  

Można przebierać jak w ulęgałkach  :szydera:

Kawy Ci u nas dostatek, proszę :wino: upss miała być :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FairCare365 napisał:

Wir bieten Legale Arbeitstelle in der Schweiz für Seniorenbetreuunge  Netto bis 2700.- individuell 

Welche Regionen und wo. Sollen wir verstehen, dass der Vertrag auch die Krankenversicherung abdeckt?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Idę na spacer, słoneczko wreszcie wyszło ☀

Do później misiaki pysiaki aaa i kawę zostawię co byście tymi liśćmi nie musieli się wypychiwać :szydera:

oj to nie to miało być

IMG-20210527-WA0004.jpg

IMG-20210521-WA0002.jpg

Nieeeeeeeee:sos: podziękuję za tego pierwszego gościa, koleżanka a owszem a tak:d

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

Nieeeeeeeee:sos: podziękuję za tego pierwszego gościa, koleżanka a owszem a tak:d

Pewnie wolisz filmowców, niż filmowanych :haha:. Przydałaby się jakaś sesja zdjęciowa np. małego palca u nogi:szydera:. Zamiast dużego fetysza, taki mały fetyszek:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Pewnie wolisz filmowców, niż filmowanych :haha:. Przydałaby się jakaś sesja zdjęciowa np. małego palca u nogi:szydera:. Zamiast dużego fetysza, taki mały fetyszek:szydera:

Podobno jestem fotogeniczna :szydera:Niech filmuje fotografuje:szydera: Fetyszek paluszek :szydera: u stópki oczywiście.Masz u mnie jak w banku.Kobiety typu Katarzyny Dowbor niestety :szydera:zbierają laury Więc masz szansę:szydera: Nie obrażę sie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Lubisz kucharzyć?:d

A co ? chciałabyś , żeby ci  kopytko z lakierownymi paznokciami ugotował:szydera:  i na złotym talerzu podał, na czerwonym dywanie w Hollywood, i jeszcze złotą palmą powachlował :haha:?

@Tomi już zaklepany na imprezę u mnie :czytaj:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

A co ? chciałabyś , żeby ci  kopytko z lakierownymi paznokciami ugotował:szydera:  i na złotym talerzu podał, na czerwonym dywanie w Hollywood, i jeszcze złotą palmą powachlował :haha:?

@Tomi już zaklepany na imprezę u mnie :czytaj:

Nie bądź zaborcza:szydera: Czerwony dywan wolisz czy spotkanie z tajemniczym nieznajomym :szydera: Wiesz że im młodszy tym ma większą wartość:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kleopatra napisał:

Podobno jestem fotogeniczna :szydera:Niech filmuje fotografuje:szydera: Fetyszek paluszek :szydera: u stópki oczywiście.Masz u mnie jak w banku.Kobiety typu Katarzyny Dowbor niestety :szydera:zbierają laury Więc masz szansę:szydera: Nie obrażę sie

Tak... fotogieniczna, ale w ciemni:szydera: i jeszcze w dodatku z prześcieradłem na głowie, i zdjęcia  super aparatem bez kliszy:szydera: . Do Kasi zgłoszę się jak będę budować mój następny Nowy Dom:szydera: . Marzy mi się elewacja w rude kropki:szydera: i końskim ogonem nad wejściem:szydera:. Belki przytrzymujące palisady z różami szerokie jak biodra samej  Kasi:szydera:. W pełnym kwitnieniu róż , pozwolę zrobić sesję  tylko z wiklinowym koszem na głowie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleopatra napisał:

Nie bądź zaborcza:szydera: Czerwony dywan wolisz czy spotkanie z tajemniczym nieznajomym :szydera: Wiesz że im młodszy tym ma większą wartość:szydera:

Tak. Zgadza się , na wagę jego młodych zębów:szydera:  i bujnego zarostu poniżej biustu do pępka:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Heidi napisał:

Tak... fotogieniczna, ale w ciemni:szydera: i jeszcze w dodatku z prześcieradłem na głowie, i zdjęcia  super aparatem bez kliszy:szydera: . Do Kasi zgłoszę się jak będę budować mój następny Nowy Dom:szydera: . Marzy mi się elewacja w rude kropki:szydera: i końskim ogonem nad wejściem:szydera:. Belki przytrzymujące palisady z różami szerokie jak biodra samej  Kasi:szydera:. W pełnym kwitnieniu róż , pozwolę zrobić sesję  tylko z wiklinowym koszem na głowie:haha:

Ufff :szydera: cieszę się że wreszcie się zgodzisz:szydera: Też się ucieszy:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kleopatra napisał:

Ufff :szydera: cieszę się że wreszcie się zgodzisz:szydera: Też się ucieszy:szydera:

Dla Kasi , to sama promocja jej osoby:haha: . Przy mnie wypłynie na szerokie wody :szydera:. Ktoś musi być jej managerem:d. Nie wypada , żeby profity szły na jedno konto bankowe:czytaj:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Dla Kasi , to sama promocja jej osoby:haha: . Przy mnie wypłynie na szerokie wody :szydera:. Ktoś musi być jej managerem:d. Nie wypada , żeby profity szły na jedno konto bankowe:czytaj:

Tylko i wyłącznie dla niej:szydera: myślę że zaczarujesz swoimi pięknymi paznokciami:szydera: Wiesz jak czerwień działa:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kleopatra napisał:

Tylko i wyłącznie dla niej:szydera: myślę że zaczarujesz swoimi pięknymi paznokciami:szydera: Wiesz jak czerwień działa:szydera:

Zanim zaczaruję samą Kasię i operatora kamery ,  to jeszcze za uszkiem podrapię.... Oczywiście kamerzystę:haha:

20210527_193829.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żem się uśmiała po pachy Ziewczyny" :szydera: 

@Heidi 

@Kleopatra

Tylko program z Wami nakręcić i do smiechuWarte ' zapodać, nawet Kasię wymieciecie z czerwonego dywanu :haha:

A teraz mówię dobrej nocy wszystkim i każdemu z osobna misiaki pysiaki   śpijcie smacznie

 

IMG-20210203-WA0000.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia Hola , hola moja panno!!  Dokąd to ? Kucyka porwałaś Kasi czy jej szerokie biodra:grzmotnąć:? Jeśli tak, to za materac w basenie kamerzysty możesz robić:szydera:. Szampana pić nie będziesz, bo sternik będzie tobie wszelkie płaszyzny oliwą smarował:cmok:, boczki też:haha:, żebyś nam się czasem nie utopiła :wino:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

@Wenusia Hola , hola moja panno!!  Dokąd to ? Kucyka porwałaś Kasi czy jej szerokie biodra:grzmotnąć:? Jeśli tak, to za materac w basenie kamerzysty możesz robić:szydera:. Szampana pić nie będziesz, bo sternik będzie tobie wszelkie płaszyzny oliwą smarował:cmok:, boczki też:haha:, żebyś nam się czasem nie utopiła :wino:

 

@Wenusia operator kamerzysta wciąż wolny:szydera: więc tylko paznokcie czerwone jak @Heidi:szydera: i sesja gotowa.Jak wolisz do pasa albo od.....:szydera: nie , nie wiem może do też:szydera:

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleopatra napisał:

@Wenusia operator kamerzysta wciąż wolny:szydera: więc tylko paznokcie czerwone jak @Heidi:szydera: i sesja gotowa.Jak wolisz do pasa albo od.....:szydera:

@Wenusia już zakręcona jak słoik i śliska  jak sama oliwka:papieros:. Nadepnęłam na nią i wskoczyła prosto w bety:683_bed:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...