Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam .Miłego poniedziałkowego dnia i udanego tygidnia .Płyńcie spokojnie na oceanie życia :cześć2:

 

Będę płynąć ...mam na czym...z łabedziami od Ciebie

IMG_20210521_043143.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ☀ 

Miłego wtoreczku życzę wszystkim i każdemu z osobna

... i tak "gdacząc @Heidi to Twoja sprawka i popijając kawę od @INEZ ruszam tanecznym krokiem w nowy dzień ze słoneczkiem w parze, bom ujrzała dziś promyk przebijający się spoza ciemnych chmur  

Tak mi się przypomniało moje motto , które ciągle gdzieś ze mną chodzi .... 

" Nigdy nie żałuj uśmiechu, bo UŚMIECH jest mową duszy, 

Jeśli słowa nie pomogą, uśmiech SERCE poruszy".

 

 

IMG-20210520-WA0002.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie i ja u Wami:d po wczorajszej piękniej pogodzie ani śladu.Dzis przywitał mnie deszcz za oknem i trzmiel :haha: w moim pokoju ,który zabłądził i rozpaczliwie szukał wyjścia.Wiec go wypuścilam .Wracam  do swoich obowiązków, tyrania na obczyźnie ciag dalszy.

Miłego dnia Wam życzę:d

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

To i ja się przywitam, skoro tęsknicie za mną tak bardzo :d.

@Heidi, @Funny, @Wenusia, @waldiroom i wszyscy, których nie wymieniłam, dziękuję za pamięć :cmok:. Cieszę się, że jestem tu mile wspominana:cmok:.

Witam więc milutko i cieplutko, wczoraj się opalałam :555_island::555_island: a dzisiaj ktoś słoneczko :327_sunny:zajumał i pochmurno jest od rana, wieje okropnie :345_cloud_tornado:. Kawusię :kawa: za to stawiam, jeśli ktoś jeszcze nie pił, to proszę się częstować :cmok:. Fajnie na urlopie, all inclusiv mi się trafił :haha:, więc korzystam ile wlezie :hura:. Za około 3 tygodnie do pracy ruszę, ale póki co, to leniuchuję :trele:. Miłego dnia wam życzę kochani :cmok:

images.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

Witam sie i ja u Wami:d po wczorajszej piękniej pogodzie ani śladu.Dzis przywitał mnie deszcz za oknem i trzmiel :haha: w moim pokoju ,który zabłądził i rozpaczliwie szukał wyjścia.Wiec go wypuścilam .Wracam  do swoich obowiązków, tyrania na obczyźnie ciag dalszy.

Miłego dnia Wam życzę:d

 

Hejka @Kleopatra  miło Cię widzieć  

Pogoda nas nie rozpieszcza, ale mam nadzieję i życzę Ci tego by słonko i do Ciebie zawitało, miłego dnia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

To i ja się przywitam, skoro tęsknicie za mną tak bardzo :d.

@Heidi, @Funny, @Wenusia, @waldiroom i wszyscy, których nie wymieniłam, dziękuję za pamięć :cmok:. Cieszę się, że jestem tu mile wspominana:cmok:.

Witam więc milutko i cieplutko, wczoraj się opalałam :555_island::555_island: a dzisiaj ktoś słoneczko :327_sunny:zajumał i pochmurno jest od rana, wieje okropnie :345_cloud_tornado:. Kawusię :kawa: za to stawiam, jeśli ktoś jeszcze nie pił, to proszę się częstować :cmok:. Fajnie na urlopie, all inclusiv mi się trafił :haha:, więc korzystam ile wlezie :hura:. Za około 3 tygodnie do pracy ruszę, ale póki co, to leniuchuję :trele:. Miłego dnia wam życzę kochani :cmok:

images.jpg

Rozkoszuj się tym ile wlezie, bo co nasze nikt nie odbierze  

Kawę podbieram , ci prawda druga już dzisiaj... albo i trzecia wirtualna ale od przybytku głowa nie boli oj nie wywołuje wilka z lasu bo wczoraj mi pękała  

Miłego dzionka i Tobie życzę ❤

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KurkaWodna, albo podrożało przez moją nieobecność albo rozrzutna jestem niemiłosiernie  

Byłam na zakupach dzisiaj i wydałam 120€ a nic takiego nie nakupiłam" , owoce, warzywa, trochi mięsiny' , przyprawy, detergenty , jakieś smarowidła i papier kuchenny, wygladalam jak tragarz, ale to nic wartościowego aaa już wiem to chyba te truskawki od Bauer'a tyle mnie wyniosły  

No to tyle kochani

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Funny napisał:

Witam sie i ja :dPada  ...wczoraj spacer b.udany a dzis.. no cóż szara rzeczywistość i zawirowania w środku  -.-Mimo wszystko milego dnia u mnie 17 na liczniku :hura:

Pędzisz jak szszczała'  

U mnie słonko z minuty na minutę coraz piękniejsze ale za to wiater ' porwisty, jakby się jaki kaszub powiesił  

Miłego popołudnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kleopatra napisał:

Witam sie i ja u Wami:d po wczorajszej piękniej pogodzie ani śladu.Dzis przywitał mnie deszcz za oknem i trzmiel :haha: w moim pokoju ,który zabłądził i rozpaczliwie szukał wyjścia.Wiec go wypuścilam .Wracam  do swoich obowiązków, tyrania na obczyźnie ciag dalszy.

Miłego dnia Wam życzę:d

 

Ja tam tego trzmiela wcale bym nie wypuszczała za okno.  Może  to jakiś  faraon w nowym wcieleniu:haha:? Trzeba  było  sprawdzić  co może,  a czego  nie może zrobić :szydera:. Być  może ma jakiś  fetysz ? Ciekawie mogłoby być:szydera:, nie trzeba  bać się nowości :tak2:, one tylko pobudzają fantazję :gra:.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Pędzisz jak szszczała'  

U mnie słonko z minuty na minutę coraz piękniejsze ale za to wiater ' porwisty, jakby się jaki kaszub powiesił  

Miłego popołudnia życzę

A u mnie w pogodzie z minuty na minutę doopiasto za to nastrój lepszy buziole

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałam się z przysłowia rosyjskiego ,które brzmi 

,Pamiętaj darmowy ser jest tylko 2 pułapce na myszy "

Czekam na ładną pogodę i doczekać się nie mogę .

Mąż wrzucił coś na ruszt (grilowy )

ja sałatkę miałam zrobić ale z koleżanką nawijałam .

Miłego wieczoru

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Ja tam tego trzmiela wcale bym nie wypuszczała za okno.  Może  to jakiś  faraon w nowym wcieleniu:haha:? Trzeba  było  sprawdzić  co może,  a czego  nie może zrobić :szydera:. Być  może ma jakiś  fetysz ? Ciekawie mogłoby być:szydera:, nie trzeba  bać się nowości :tak2:, one tylko pobudzają fantazję :gra:.  

Myślisz że butapren z kieszeni?:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...