Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie wygrzebałam się z tych papierów :oklaski:

Dałam radę ,córeczka pomogła telefonicznie :love:

Mąż obiad zrobił

Ogølnie z pomocą ludzką i boską dałam radę :hura:

Jutro jadę ,klamki wycierać" w różnych instytucjach państwowych  i prywatnych tež O.o

Oj cięžkie jest życie pracujących za granicą ,ale jak już wszystko pozałatwiam to biorę się za mój  ulubiony ogród

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.  Nie było  tak źle :oklaski:. Szaleńczo  rzuciłaś się  w wir pracy . Poznaj niemieckie  najważniejsze słowo u zdanie : langsam  + langsam ist sicher:d ,w każdym aspekcie działań.  

Rzuć ta robota i dawaj do nas, bo tu ludzie  jakieś  skarby  spod jabłonki wykopują:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Heidi napisał:

Gratulacje.  Nie było  tak źle :oklaski:. Szaleńczo  rzuciłaś się  w wir pracy . Poznaj niemieckie  najważniejsze słowo u zdanie : langsam  + langsam ist sicher:d ,w każdym aspekcie działań.  

Rzuć ta robota i dawaj do nas, bo tu ludzie  jakieś  skarby  spod jabłonki wykopują:szydera:

Kurde tu miałam o perle napisać pomieszało mi sie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Wreszcie wygrzebałam się z tych papierów :oklaski:

Dałam radę ,córeczka pomogła telefonicznie :love:

Mąż obiad zrobił

Ogølnie z pomocą ludzką i boską dałam radę :hura:

Jutro jadę ,klamki wycierać" w różnych instytucjach państwowych  i prywatnych tež O.o

Oj cięžkie jest życie pracujących za granicą ,ale jak już wszystko pozałatwiam to biorę się za mój  ulubiony ogród

Masz zdrowie nie nawidze takiej papierkowej roboty i mam jej mało dzieki Bogu,wolałabym na polu z motyką grasować nawet bez bielizny

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, INEZ napisał:

Część .Witam wszystkich z mojego miejsca na ziemi .Ja dotarłam do domu szczęśliwie po niespełna 13 godzinkach jazdy :oklaski:

Dom stoi ,a w domu wszyscy domownicy zdrowi :oklaski:

Podzieliłam łupy wojenne

Zaraz potem chwyciłam ........... w dłoń

No co chwyciłam ?Kto zgidnie ?

Podpowiem ,że zajęło mi to prawie cały dzień .2 lata mam już ogarnięte ,został jeszcze tylko najbardziej skomplikowany 2019 rok O.o

Dam radę i może nawet z tego powodu ze starszego majtka pokładowego awansuję na pomocnika bosmana może nawet stanę się jego prawą ręką,oby nie jego ołówkiem albo długopisem (w waszych oczach oczywiście )

Miłej niedzieli i spokojnej pracy dla tych co pracują

A witojcie Kumo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Dlaczego tak do @Janeczka1963 piszesz?  Gdzie ją wykopałaś :haha:? Przecież  ona żyje,  ma się dobrze i tylko chwilę  w koszulinie pod  jabłonką leżała , pewnie jeszcze nie sama:haha: :d

Ja nie wiem gdzie @Janeczka1963 leży i w czym ważne że cenna jest dla mnie drogocenna nawet

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Funny napisał:

Masz zdrowie nie nawidze takiej papierkowej roboty i mam jej mało dzieki Bogu,wolałabym na polu z motyką grasować nawet bez bielizny

Mam mały ogródek do przekopania - piszesz się . Pozdrawiam 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

@INEZ powodzenia na urzędowych dywanach. Klamki się mocno trzymaj, czapkę niesko zsuwaj, w rękę pocałuj i atramentu  urzędnikom nie wypijaj:haha:

Dodam tylko @INEZ, uważaj na alergie ( ja miałem onegdaj alergie na papier ) było tego czasu trochę przy nim ... ale nie w księgowych  

 

 

 

Powodzenia :cześć2:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, waldiroom napisał:

Dodam tylko @INEZ, uważaj na alergie ( ja miałem onegdaj alergie na papier ) było tego czasu trochę przy nim ... ale nie w księgowych  

 

 

 

Powodzenia :cześć2:

 

Ja to mam alergie na zupełnie coś innego O.o

Robota papierkowa została ukończona .Teraz czas na ocenę .Mam nadzieję ,że będzie pozytywna

Dziękuję i życzę miłego urlopowania :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

Ja to mam alergie na zupełnie coś innego O.o

Robota papierkowa została ukończona .Teraz czas na ocenę .Mam nadzieję ,że będzie pozytywna

Dziękuję i życzę miłego urlopowania :)

Na jedne papierki nie mam alergii są jak balsam nawet

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, waldiroom napisał:

Dodam tylko @INEZ, uważaj na alergie ( ja miałem onegdaj alergie na papier ) było tego czasu trochę przy nim ... ale nie w księgowych  

 

 

 

Powodzenia :cześć2:

 

Nie gadaj no to chyba dobrze że juz to za Tobą ? 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry☀ 

Wstajemy nie osiągamy się  

Miłego dnia i wypoczynku dla urlopujących, a dla pracusiów przyjemnego dalszego świętowania  

Kawę podano

 

No wstałam wstałam nawet się ogarnęłam i odhaczyłam w kalendarzu :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...