Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Heidi napisał:

@Wenusia cześć urlopowiczko . Co dobre szybko się kończy.  Szkoda co, nie:smutek:?

Fajne te rzeźby.  Jedna ręka tj palec Boży,  ale ta druga, to już lepiej nie będę się wypowiadać :szept::d. Ładnie tam macie.  Piękny widok. 

  

 

8 minut temu, Heidi napisał:

@Wenusia cześć urlopowiczko . Co dobre szybko się kończy.  Szkoda co, nie:smutek:?

Fajne te rzeźby.  Jedna ręka tj palec Boży,  ale ta druga, to już lepiej nie będę się wypowiadać :szept::d. Ładnie tam macie.  Piękny widok. 

  

Druga dłoń to ja się tak do odpowiedzi zgłaszałam w szkole pewnie Ty też jest jeszcze inny znak maly do gory i wskazujący do góry ...resztę paluchów schowane znak wyznawców satanizmu symbolizuje rogi szatanem albo bardziej luziacka interpretacja w środowisku rockowym (luziacki wolny styl solidaryzacja fanów )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Teraz moje Panie  coś  dla podniecenia.  Zrobiłam podczas rowerowej wycieczki kilka zdjęć witryn z odzieżą.  Przypatrzcie się cenom:tak2:20210522_170640.thumb.jpg.aafacfde7c606c182562b544fd9708de.jpg 

No co prawda zamazane dla mnie ale sie mogę domyśleć kolory jednak nie moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heidi napisał:

@Wenusia cześć urlopowiczko . Co dobre szybko się kończy.  Szkoda co, nie:smutek:?

Fajne te rzeźby.  Jedna ręka tj palec Boży,  ale ta druga, to już lepiej nie będę się wypowiadać :szept::d. Ładnie tam macie.  Piękny widok. 

  

Hejka @Heidi 

Ooo tak pięknie tu

Jak to samo mi się kojarzy co Tobie to lepiej faktycznie nie wspominać

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

No co prawda zamazane dla mnie ale sie mogę domyśleć kolory jednak nie moje

Fasony jak z lat 70-tych. Nic  super.  Jutro pojadę  zrobić jeszcze raz foto  i poprawie jakość zdjęć.  Faktycznie nic nie  widać. Ceny pozwalają z nóg.  Suknia  byle jaka np. 2400 CHF  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Fasony jak z lat 70-tych. Nic  super.  Jutro pojadę  zrobić jeszcze raz foto  i poprawie jakość zdjęć.  Faktycznie nic nie  widać. Ceny pozwalają z nóg.  Suknia  byle jaka np. 2400 CHF  

Bo teraz tak moda  i nawet dzwony" wchodzą na salony

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Funny napisał:

 

Druga dłoń to ja się tak do odpowiedzi zgłaszałam w szkole pewnie Ty też jest jeszcze inny znak maly do gory i wskazujący do góry ...resztę paluchów schowane znak wyznawców satanizmu symbolizuje rogi szatanem albo bardziej luziacka interpretacja w środowisku rockowym (luziacki wolny styl solidaryzacja fanów )

Muszę się temu przyjrzeć dokładnie  

Obok jest teatr i teatr otwarty więc coś w tym musi być

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część .Witam wszystkich z mojego miejsca na ziemi .Ja dotarłam do domu szczęśliwie po niespełna 13 godzinkach jazdy :oklaski:

Dom stoi ,a w domu wszyscy domownicy zdrowi :oklaski:

Podzieliłam łupy wojenne

Zaraz potem chwyciłam ........... w dłoń

No co chwyciłam ?Kto zgidnie ?

Podpowiem ,że zajęło mi to prawie cały dzień .2 lata mam już ogarnięte ,został jeszcze tylko najbardziej skomplikowany 2019 rok O.o

Dam radę i może nawet z tego powodu ze starszego majtka pokładowego awansuję na pomocnika bosmana może nawet stanę się jego prawą ręką,oby nie jego ołówkiem albo długopisem (w waszych oczach oczywiście )

Miłej niedzieli i spokojnej pracy dla tych co pracują

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna

Wczoraj piękna pogoda i spacerek zaliczony, zapasy zrobione, myślę że powinny wystarczyć aż do wtorku  

Dziś nigdzie się nie ruszam bo pada  

Wyplumkane  i pachnące z pięknymi fryzurami, będziemy z PDP dojadać torta którego zrobiła dla mnie zmienniczka

No to miłej NieRdzieli życzę

 

IMG-20210523-WA0000.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, INEZ napisał:

Część .Witam wszystkich z mojego miejsca na ziemi .Ja dotarłam do domu szczęśliwie po niespełna 13 godzinkach jazdy :oklaski:

Dom stoi ,a w domu wszyscy domownicy zdrowi :oklaski:

Podzieliłam łupy wojenne

Zaraz potem chwyciłam ........... w dłoń

No co chwyciłam ?Kto zgidnie ?

Podpowiem ,że zajęło mi to prawie cały dzień .2 lata mam już ogarnięte ,został jeszcze tylko najbardziej skomplikowany 2019 rok O.o

Dam radę i może nawet z tego powodu ze starszego majtka pokładowego awansuję na pomocnika bosmana może nawet stanę się jego prawą ręką,oby nie jego ołówkiem albo długopisem (w waszych oczach oczywiście )

Miłej niedzieli i spokojnej pracy dla tych co pracują

Pita

Myślę że nawet Bosmanową będziesz  

Witaj śpiochu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko w niedzielne południe, już po spacerku :oklaski:. Dziś pogoda w miarę jest, całe 12 stopni, ale wietrznie :d. Kawusią :kawa: się częstuję, nie wiem kto dzisiaj robił rano :szydera:. Chyba @Funny zafundowała kawę :kawa:, dzięki :cmok:. Wszystkim życzę spokojnego dnia :cmok::cmok:.

 

3766d3a7ef0a3031a189175cdcce1fc6.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko w niedzielne południe, już po spacerku :oklaski:. Dziś pogoda w miarę jest, całe 12 stopni, ale wietrznie :d. Kawusią :kawa: się częstuję, nie wiem kto dzisiaj robił rano :szydera:. Chyba @Funny zafundowała kawę :kawa:, dzięki :cmok:. Wszystkim życzę spokojnego dnia :cmok::cmok:.

 

3766d3a7ef0a3031a189175cdcce1fc6.gif

Hejka kochana❤

U mnie też się wypogodziło o dziwo chyba zasłużyłam sobie na taki start w pracy  

Słoneczko świeci ale ja jednak poleżę sobie i odreaguję jeszcze podróż  

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna

Wczoraj piękna pogoda i spacerek zaliczony, zapasy zrobione, myślę że powinny wystarczyć aż do wtorku  

Dziś nigdzie się nie ruszam bo pada  

Wyplumkane  i pachnące z pięknymi fryzurami, będziemy z PDP dojadać torta którego zrobiła dla mnie zmienniczka

No to miłej NieRdzieli życzę

 

IMG-20210523-WA0000.jpg

Super tekst różanego życia  :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko w niedzielne południe, już po spacerku :oklaski:. Dziś pogoda w miarę jest, całe 12 stopni, ale wietrznie :d. Kawusią :kawa: się częstuję, nie wiem kto dzisiaj robił rano :szydera:. Chyba @Funny zafundowała kawę :kawa:, dzięki :cmok:. Wszystkim życzę spokojnego dnia :cmok::cmok:.

 

3766d3a7ef0a3031a189175cdcce1fc6.gif

A witaj Skarbie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...