Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, waldiroom napisał:

Potrzebny na gwałt ( ja nie trzymam go w kieszeni) - właśnie rozbiłem doniczkę :mur: w salonie pdp, pieeee.....ny kabel od odkurzacza. To gdzie masz ten klej  @Heidi ?

Klej już wywąchany. Została tylko  tubkaO.o. To nic. Następną kupimy na spółkę :szydera:. Kasy każdy z nas wyda mniej, a przyjemność podwojona:zwyciezca:.

Porządny  gość  jesteś, jeśli  sprzątasz na przyjazd  zmiennika.

Na pewno W jakiejś szafie jest zamiennik.  Jeśli nie ma doniczki,  kwiat w wazę od zupy,  dekoracje z lasu np. Mech, kije i po  sprawie.  Jeszcze premię dostaniesz za zdolności  florystyczne:szept:.  Mam nadzieję,  że ubezpieczenie OC masz wykupione:tak2:. Najlepiej OC wykupić  w pakiecie wraz z ubezpieczeniem  domu.

No  właśnie, tu przy następnym naborze  do pracy może  pojawić się pytanie do agencji: czy jest wykupiona grupowa  polisa  OC dla opiekunów .

Co  tam doniczka. Mnie  udało się  zerwać łóżko :szydera: w pierwszą noc na nowym zleceniu . Nie będę  gołosłowna, załączam obrazek?‍♀️.  Był  taki sobie to żart że strony zmienniczki . Koszt  naprawy 300 Franków.  Dobrze, że rodzina zakręcona  jak ja i śmiechu  było na full. Zapłacili sami za naprawę i wszyscy  świętowaliśmy,  że wyszłam z tego  bez uszczerbku dla zdrowia.  

IMG-20210125-WA0000.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Ale ze co??? Z ust Ci cały kontekst wyrwał ... ten ktosiek

Chyba ze niewłaściwym paluszkiem dotknęłas czule miejsce ...ekranu

Zień dobry :cześć2:

@SYLWIAK @INEZ @Funny @Heidi @geronimo @Janeczka1963 

ten Janek Kobuszewski ... wystarczy na niego spojrzeć i deszcz za oknem nie sprawi pogorszenia humoru.

Dosc dobry na każde czasu 

 

Fantazja ten fragment:zwyciezca:. Systematyczne na posesji mamy z mężem  osoby  pożyczające różne sumy pieniędzy . Wykorzystam ten tekst . Wspaniały :zwyciezca:. Już poleciał do domu:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

To nie jest jeszcze takie najgorsze w tym wszystkim co mi się przytrafiło .Ja się teraz zastanawuam jak on tej swojej księgowej płacił ,że mu takiego bałaganu narobiła

Myślisz że w naturze?:szydera: a ona potrzebuje pieniędzy:haha: To żart :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, waldiroom napisał:

Potrzebny na gwałt ( ja nie trzymam go w kieszeni) - właśnie rozbiłem doniczkę :mur: w salonie pdp, pieeee.....ny kabel od odkurzacza. To gdzie masz ten klej  @Heidi ?

Na gwałt powiadasz:szydera: @Heidi już go nie ma, bo oddała mi resztkę:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Wasi PDP też są tacy pomysłowi ,czy tylko mi sie trafił taki model?

Pobudka o 7 rano,ubrany w dwie pary spodni i dwie pary skarpet,twierdził że sie umył(o ile można zrobić to suchą myjką)Ale na dowidzenia zrobił mi niespodziankę:love:I nas...ł na łóżko.

Żeby nie było...Chciał do toalety więc zaprowadziłam.Usiadł na sedesie,ja wyszłam ,on wstał i podreptał do łóżka...

Czekoladowe niespodzianki no cóż taki sobie ,,transporter"dawno temu miałam ,,malarkę"nocnąale zaradzilismy temu nocne śpiochy nie do otwarcia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Klej już wywąchany. Została tylko  tubkaO.o. To nic. Następną kupimy na spółkę :szydera:. Kasy każdy z nas wyda mniej, a przyjemność podwojona:zwyciezca:.

Porządny  gość  jesteś, jeśli  sprzątasz na przyjazd  zmiennika.

Na pewno W jakiejś szafie jest zamiennik.  Jeśli nie ma doniczki,  kwiat w wazę od zupy,  dekoracje z lasu np. Mech, kije i po  sprawie.  Jeszcze premię dostaniesz za zdolności  florystyczne:szept:.  Mam nadzieję,  że ubezpieczenie OC masz wykupione:tak2:. Najlepiej OC wykupić  w pakiecie wraz z ubezpieczeniem  domu.

No  właśnie, tu przy następnym naborze  do pracy może  pojawić się pytanie do agencji: czy jest wykupiona grupowa  polisa  OC dla opiekunów .

Co  tam doniczka. Mnie  udało się  zerwać łóżko :szydera: w pierwszą noc na nowym zleceniu . Nie będę  gołosłowna, załączam obrazek?‍♀️.  Był  taki sobie to żart że strony zmienniczki . Koszt  naprawy 300 Franków.  Dobrze, że rodzina zakręcona  jak ja i śmiechu  było na full. Zapłacili sami za naprawę i wszyscy  świętowaliśmy,  że wyszłam z tego  bez uszczerbku dla zdrowia.  

IMG-20210125-WA0000.jpg

Dobra ....z serii ,,Przygody na farmie "zarwałam krzesło tzn wleciałam do środka z siedziskiem i nie umiałam wyjść skóra zdarta na kręgosłupie,podopieczy leżący....smartek w łapę i do córki obok, byla w domu ....zanim mi pomogła polegla na podłodze ze śmiechu a ja z nią nikt mi nie powiedział że te krzesło felerne .

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Funny napisał:

Czekoladowe niespodzianki no cóż taki sobie ,,transporter"dawno temu miałam ,,malarkę"nocnąale zaradzilismy temu nocne śpiochy nie do otwarcia

Tego nawet leki nasenne nie wyciszyły na noc...Prysznice brane o 2.30 lub 4 rano to norma.Na szczęście dzisiaj w nocy odjazd w kierunku Berlina mam...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Tak ,jak zwykle masz rację .W domu czeka na mnie kolejne wyzwanieO.o

Mąż zaproponiwał mi objęcie posady głównej księgowej w swojej firmie .Od 2 tygodni leżę krzyżem ,pod krzyżem (nie ściemniam mam krzyż w pokoju zaraz koło łóżka )i modlę się o  to żeby dała radę wyprostować wszystkie sprawy księgowe .

Jedno jest w tym wszystkim ,mąż obiedał mi ,że będzie płacił solidnie i w terminie .Zapłata ma być w naturze :oklaski:

Dobre i to

Solidnie .....hmmmm

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kleopatra napisał:

@waldiroom zasiegnelam wczoraj jezyka:haha: gdzie i jak dokładnie mogę dojechać w rejon St.Pauli więc w sobotę tam będę:trele: Klubu nie ma ,ale lody są

sehr gut, aber ... w sobotę  rano wracam do PL, koniec obijania, trzeba dom ogarnąć (inne sprawy tez )  ogródek przekopać

Te Lody będą musiały troszkę poczekać ... troszkę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Tak,  bajki są super dla,dzieci i dorosłych  . Wiele  prawd z nich  płynie.  Kiedy moje  dzieci  byly małe,  czytałam im bajki,  a potem sobie dyskutowaliśmy o morałach z nuch płynących  . Dzieciaki mam  dziś mądre i wrażliwe . Nie mogę  się  doczekać, kiedy powtórzę ten cudowny czas z następnym pokoleniem. 

Toś Ty jeszcze nie doświadczyłaś nastepnego pokolenia, to wielka radość, a babcie są od rozpieszczania ( i dziadkowie tez) Cudowne uczucie mieć  takich słuchaczy jak wnuki /wnuczki 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, waldiroom napisał:

sehr gut, aber ... w sobotę  rano wracam do PL, koniec obijania, trzeba dom ogarnąć (inne sprawy tez )  ogródek przekopać

Te Lody będą musiały troszkę poczekać ... troszkę

Spoko:szydera: wyczaje tylko kafejkę .Kawa i lody( mała litera):trele: poczekają aż będziesz miał zlecenie w Hamburgu..... kiedyś

A ogródek ważna rzecz:haha: sprawdź dobrze czy ktoś w szkodę nie wszedł:szydera:

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Chciałam edytować ,też się nie dało po zaledwie 4 minutach od napisania .Znów moje rozeażania na temat bajek wcięło O.o

Napiszę tylko tyle ,że czytania czy opowiadania dziecku bajek nic nie jest w stanie zastąpić .Jaka cudowna więż się przy tym wytwarza to każdy w was na pewno wie .

Oczywiście / onegdaj czytając swoim dzieciom ulubiona bajkę wplatałem swoje fantazje, gdyż z wielka uwagą słuchały i spać nie chciały ... Moj syn - niezwykle spostrzegawczy - czasem zwracał mi uwagę, ze wczoraj było inaczej „...” cytując mi słowo w słowo com wymyślił przednia zabawa by się z tego mądrze wywinąć przed dzieckiem i na kłamczucha nie wyjść :cześć2:

Do dziś wspomina

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś ,róg obfitości "ktoś nam dzisiaj na forum podrzucił :oklaski:

Bardzo się cieszę

Ledwo stoję na nogach .Może trochę się prześpię tak na jedno oczko ,ale najpierw jeszcze pranie wrzucę do pralki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kleopatra napisał:

Spoko:szydera: wyczaje tylko kafejkę .Kawa i lody( mała litera):trele: poczekają aż będziesz miał zlecenie w Hamburgu..... kiedyś

A ogródek ważna rzecz:haha: sprawdź dobrze czy ktoś w szkodę nie wszedł:szydera:

Sprawdzę - choć obejścia pilnuje moj najlepszy przyjaciel - vide foto

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

@Heidi @waldiroom przed użyciem przeczytaj ulotkę lub zapytaj aptekarza:szydera:

A może być księgowa ? Nie wiem czy aptekarz (aptekarka) się tu znajdzie ... 

7D26433E-A247-4876-9FB0-0FBEE875043B.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Funny napisał:

Zaplaci godnie bo głodny

@Heidi @Funnypewnie @INEZ wynegocjuje solidna stawkę i ekstra premie za prace po godzinach „stay at Home „ W końcu teraz praca zdalna w modzie ... a w księgowości to norma : „HomeOffice”

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...