Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, INEZ napisał:

Tak ,jak zwykle masz rację .W domu czeka na mnie kolejne wyzwanieO.o

Mąż zaproponiwał mi objęcie posady głównej księgowej w swojej firmie .Od 2 tygodni leżę krzyżem ,pod krzyżem (nie ściemniam mam krzyż w pokoju zaraz koło łóżka )i modlę się o  to żeby dała radę wyprostować wszystkie sprawy księgowe .

Jedno jest w tym wszystkim ,mąż obiedał mi ,że będzie płacił solidnie i w terminie .Zapłata ma być w naturze :oklaski:

Dobre i to

Że  tak zapytam:  praca na akord,  czy etat? 

Mąż  na pewno nie kłamie . Zapłaci :szydera: godnie. 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama się zacytowalam:szydera: co nie znaczy że ze sobą rozmawiam.

Dzień dobry wszystkim:d słuchajcie sobie bajek,ja tam wolę rzeczywistość. A z bajek uwielbiam bajkę Sasiedziy:szydera: co też oni nie wymyślą.

Naprawdę się zakocham w Hamburgu i myślę że kiedyś tu będę mieszkać:trele: Stela na której jestem to marzenie. Rodzina się nie wtrąca,dużo czasu lekka praca. Cóż więcej.Wroce to na bank

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Kleopatra już Ty mi tylko  banku nie  rozbijaj:lanie:. Ja też mam swoje 200 planów do realizacji.  

Oj wiesz że trochę rywalizacji nikomu nie zaszkodzi:trele: a pozatym zazdrości też , zwłaszcza o budapren:haha:.Dalej nie wiem po co Ci on w kieszeni

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,  bajki są super dla,dzieci i dorosłych  . Wiele  prawd z nich  płynie.  Kiedy moje  dzieci  byly małe,  czytałam im bajki,  a potem sobie dyskutowaliśmy o morałach z nuch płynących  . Dzieciaki mam  dziś mądre i wrażliwe . Nie mogę  się  doczekać, kiedy powtórzę ten cudowny czas z następnym pokoleniem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

Oj wiesz że trochę rywalizacji nikomu nie zaszkodzi:trele: a pozatym zazdrości też , zwłaszcza o budapren:haha:.Dalej nie wiem po co Ci on w kieszeni

Wącham i pobudzam się  do pracy  . Dzieciaki z  podstawowych szkół  w kieszeni pod ten klej noszą,  a mi nie wolno?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Tak,  bajki są super dla,dzieci i dorosłych  . Wiele  prawd z nich  płynie.  Kiedy moje  dzieci  byly małe,  czytałam im bajki,  a potem sobie dyskutowaliśmy o morałach z nuch płynących  . Dzieciaki mam  dziś mądre i wrażliwe . Nie mogę  się  doczekać, kiedy powtórzę ten cudowny czas z następnym pokoleniem. 

Ja już powtarzam to z moim małym przystojniakiem , ale na razie pokazuje mi swoje dwa górne i dwa dolne zęby:haha: uśmiechając się.Tak się zastanawiam czy  rozumie co miałam na mysli

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Witam na pokładzie Kapitan wrócił klatwa Czarnej perły odeszła w niepamięć :dNie ma to jak z rana dobra kawa ,dobry nastrój i Cher milegi dnia Wam ...juz mi leci z górki

 

Klątwa nie klątwa . Kapitan  z pokładu schodzi ostatni :tak2:. Póki co orkiestra gra, oby nie w duchu  jak na Titaniku:mur:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, INEZ napisał:

:$ mam taką nadzieję :love:

Ps 

Jak to dobrze ,że to właśnie mnie zaproponował tą fuchę

Oj nie będziesz taka szczęśliwa ,gdy zobaczysz jaką górę papierów sprawdziłaś, a Twój Manager jest szefem w swojej pracy, a Ty tylko pracownikiem:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasi PDP też są tacy pomysłowi ,czy tylko mi sie trafił taki model?

Pobudka o 7 rano,ubrany w dwie pary spodni i dwie pary skarpet,twierdził że sie umył(o ile można zrobić to suchą myjką)Ale na dowidzenia zrobił mi niespodziankę:love:I nas...ł na łóżko.

Żeby nie było...Chciał do toalety więc zaprowadziłam.Usiadł na sedesie,ja wyszłam ,on wstał i podreptał do łóżka...

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Znów to samo .Ja pisze ,ktoś post dodał i wszystko piszło w p..........O.o

Ale ze co??? Z ust Ci cały kontekst wyrwał ... ten ktosiek

Chyba ze niewłaściwym paluszkiem dotknęłas czule miejsce ...ekranu

Zień dobry :cześć2:

@SYLWIAK @INEZ @Funny @Heidi @geronimo @Janeczka1963 

ten Janek Kobuszewski ... wystarczy na niego spojrzeć i deszcz za oknem nie sprawi pogorszenia humoru.

Dosc dobry na każde czasu 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kleopatra napisał:

Oj nie będziesz taka szczęśliwa ,gdy zobaczysz jaką górę papierów sprawdziłaś, a Twój Manager jest szefem w swojej pracy, a Ty tylko pracownikiem:haha:

To nie jest jeszcze takie najgorsze w tym wszystkim co mi się przytrafiło .Ja się teraz zastanawuam jak on tej swojej księgowej płacił ,że mu takiego bałaganu narobiła

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Heidi napisał:

Tak,  bajki są super dla,dzieci i dorosłych  . Wiele  prawd z nich  płynie.  Kiedy moje  dzieci  byly małe,  czytałam im bajki,  a potem sobie dyskutowaliśmy o morałach z nuch płynących  . Dzieciaki mam  dziś mądre i wrażliwe . Nie mogę  się  doczekać, kiedy powtórzę ten cudowny czas z następnym pokoleniem. 

Ja też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam edytować ,też się nie dało po zaledwie 4 minutach od napisania .Znów moje rozeażania na temat bajek wcięło O.o

Napiszę tylko tyle ,że czytania czy opowiadania dziecku bajek nic nie jest w stanie zastąpić .Jaka cudowna więż się przy tym wytwarza to każdy w was na pewno wie .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Oj wiesz że trochę rywalizacji nikomu nie zaszkodzi:trele: a pozatym zazdrości też , zwłaszcza o budapren:haha:.Dalej nie wiem po co Ci on w kieszeni

Potrzebny na gwałt ( ja nie trzymam go w kieszeni) - właśnie rozbiłem doniczkę :mur: w salonie pdp, pieeee.....ny kabel od odkurzacza. To gdzie masz ten klej  @Heidi ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...