Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Heidi napisał:

Jeśli  nie @gajiwymarucha, nie @gajowy, to  może  tylko samo

@rucha? :szydera:

Co To,  to nie: proszę tutaj nie wymyślać... nick ma oddawać w czesci tożsamość osoby ... to jakby podpis, winien być autentyczny i tajemniczy zarazem. W jakimś stopniu rozpoznawalny i broń Boże wyśmiewany . Byly tu takie gwiazdy  Ramon Serano ... 123 abc ,,, to takie pretensjonalne ... nie dla mnie 

Wiec „ rucha” odpada - tym bardziej ze to rodzaj żeński a ja jestem mężczyzną.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Dobra.  Chowam się już pod kołdrę,  bo mnie  tu jeszcze dziś jakiś przystojny gajowy na rowerze odstrzeli?‍♀️

Wiem: Poplynęłyśmy dziś z @Kleopatra . To były tylko  żarty:cmok:.  

Dobranoc kochani.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, waldiroom napisał:

Wiec „ rucha” odpada - tym bardziej ze to rodzaj żeński a ja jestem mężczyzną.

Wiemy o tym, że to był zły pomysł:tak2:

Wiemy,  że  jesteś na 100% naszym męskim skarbem :cmok:

Jutro kupię i zjem te galaretki za 0.99 i moje myśli  przestaną być włochato-kudłate:mur:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie  zapytam@waldiroom , czy może  być

@Forseti ? 

Bóg uważany za najmądrzejszego i najbardziej elokwentnego z bogów Asgardu.  Był sędzią rozjemczym. Zawsze wysłuchiwał stron, by później wydać wyrok, w którym nie można było znaleźć żadnych uchybień, a który obie zwaśnione dotąd strony uważały za sprawiedliwy.

Teraz: nie oddasz mnie na szafot?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :d Piękne słoneczny dzień się zapowiada więc popołudniu pod znakiem zwiedzania. Pytałam wczoraj córki jaki kierunek do centrum obrać metrem , więc myślę że dziś lub jutro się wybiorę .Cóż jeszcze :haha: nie jestem nastolatką więc nie zakokochuje się od razu na zabój :szydera: ale Hamburg jest tak piękny, że w tym momencie jestem zauroczona miastem. Myślałam że Monachium skradło moje serce ale jednak nie .

Miłego dnia Wam życzę , dużo uśmiechu i dystansu do wszystkiego. Zupełnie przypadkiem zagościłam dziś na kilku profilach, paluszkiek mi się omsknął:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.  

Dziś we śnie bylam na wyspie Sumatra – Słońce jeszcze nie wzeszło, a świergot ptaków był prawie ogłuszający. Lokalni Polinezyjczycy z trudem przedzierali się przez dżunglę – tam nie było ścieżki. Nareszcie jeden z mężczyzn dostrzega ogon cywety i uśmiecha się i krzyczy: Na dziś poszukiwania zostały zakończone.

Dla każdego opiekuna  co z rana  oczy otwiera  Kopi Luwakxd.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Funny napisał:

Jedziesz na oparach nie dziwota, jeszcze tylko parę dni dasz rade .Z tą naszą robota to jest tak, że niezależnie jak jest czy pracujesz więcej głową ,ciałem czy tym i tym zmęczenie wyłazi. A zwłaszcza jak robimy krótkie pauzy w kraju .U mnie się znacznie poprawiło i już lepiej spię oby tak dalej do końca zlecenia a juz na koniec miesiąca micha mi się usmiechnie jeszcze bardziej a i coś jeszcze stanęłam dzis przy sklepie z kamieniami znalazłam 3 dla lwa jeden na pewno wybiorę przed zjazdem albo pierścionek albo ....zobaczę jeszcze

Cytryn,hematyt i turkus są przeznaczone dla wodników .W Murnau jest kilka sklepów z minerałami ,jest w czym wybierać .Jak coś sobie kupisz to chętnie bym zobaczyła za piśrednictwem poczty pantoflowej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie

Kto rano wstaje ,temu pan bóg daje :oklaski:

Po dzisiejszej nocy doszłam do wniosku ,że chyba jednak lepiej žałować ,że się zrobiło niż gdybać jakby to było ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

Witam wszystkich :d Piękne słoneczny dzień się zapowiada więc popołudniu pod znakiem zwiedzania. Pytałam wczoraj córki jaki kierunek do centrum obrać metrem , więc myślę że dziś lub jutro się wybiorę .Cóż jeszcze :haha: nie jestem nastolatką więc nie zakokochuje się od razu na zabój :szydera: ale Hamburg jest tak piękny, że w tym momencie jestem zauroczona miastem. Myślałam że Monachium skradło moje serce ale jednak nie .

Miłego dnia Wam życzę , dużo uśmiechu i dystansu do wszystkiego. Zupełnie przypadkiem zagościłam dziś na kilku profilach, paluszkiek mi się omsknął:trele:

A tak miałem Cię już wcześniej pytać - dzień dobry :cześć2:

- bo już drugi raz zauważyłem jak „tłumaczysz” się ( poniekąd ) , ze weszlas na czyjś profil... Czy to jakiś nietakt, ze interesuje Cię jakaś osoba ? 
Ja czasami zaglądam na czyjeś profile - niezwykle rzadko wobec braku czasu - ale jak ktoś jest interesujący to może w innych tematach się tez wypowiada ...  

Ja przyznam bez bicia, ze w tej kwestii jestem niezwykle powściągliwy ... 

Najchetniej bym na muzycznym został i o muzyce porozmawiał , czy na filmowym pogadać kto jaka role zagrał lepiej ...

ILEŻ MOŻNA SIEDZIEĆ PRZY KAWIE 

Wiec pytam - czy to jakaś ujma ze się zagląda na czyjeś profile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, waldiroom napisał:

A tak miałem Cię już wcześniej pytać - dzień dobry :cześć2:

- bo już drugi raz zauważyłem jak „tłumaczysz” się ( poniekąd ) , ze weszlas na czyjś profil... Czy to jakiś nietakt, ze interesuje Cię jakaś osoba ? 
Ja czasami zaglądam na czyjeś profile - niezwykle rzadko wobec braku czasu - ale jak ktoś jest interesujący to może w innych tematach się tez wypowiada ...  

Ja przyznam bez bicia, ze w tej kwestii jestem niezwykle powściągliwy ... 

Najchetniej bym na muzycznym został i o muzyce porozmawiał , czy na filmowym pogadać kto jaka role zagrał lepiej ...

ILEŻ MOŻNA SIEDZIEĆ PRZY KAWIE 

Wiec pytam - czy to jakaś ujma ze się zagląda na czyjeś profile?

Już spieszę z odpowiedzią. Nie jestem osobą ciekawską a profil jest jak najbardziej prywatny.Wiem od innych osób jak niektórzy reagują na to że ktoś znow:szydera: wchodzi na czyjś profil a może i obserwuje. Ja tak to odbieram i staram się tego nie robić. Tak masz rację ileż można pić kawę ale kawa jest to temat bardzo neutralny, ja nie wdaje się , na forum oczywiście , w dyskusję na tematy polityczne , czy jakiekolwiek. Jak powiedziałeś jesteś bardzo powściągliwy , ja też. Co innego dyskusja w realu a co innego w wirtualnym świecie.

Nie nie jest to ujma, zaglądnąć na czyjś profil ,ale ja tego robić nie lubię i jeśli mi się to zdarzy więc tylko przypadkiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kleopatra napisał:

Już spieszę z odpowiedzią. Nie jestem osobą ciekawską a profil jest jak najbardziej prywatny.Wiem od innych osób jak niektórzy reagują na to że ktoś znow:szydera: wchodzi na czyjś profil a może i obserwuje. Ja tak to odbieram i staram się tego nie robić. Tak masz rację ileż można pić kawę ale kawa jest to temat bardzo neutralny, ja nie wdaje się , na forum oczywiście , w dyskusję na tematy polityczne , czy jakiekolwiek. Jak powiedziałeś jesteś bardzo powściągliwy , ja też. Co innego dyskusja w realu a co innego w wirtualnym świecie.

Nie nie jest to ujma, zaglądnąć na czyjś profil ,ale ja tego robić nie lubię i jeśli mi się to zdarzy więc tylko przypadkiem.

Ok rozumiem. Dzieki :cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, waldiroom napisał:

ILEŻ MOŻNA SIEDZIEĆ PRZY KAWIE 

Można by zadać następne pytanie retoryczne: Ileż  razy  można  mówić  dzień  dobry.

Poza tym jak  widzimy/czytamy Każdy ma inną  wrażliwość.

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

Można by zadać następne pyta nie retoryczne: Ileż  razy  można  mówić  dzień  dobry.

Poza tym jak  widzimy/czytamy Każdy ma inną  wrażliwość.

Każdego dnia ... i każdej napotkanej osobie - bo to życzenie i zapowiedź dobrego dnia. Prowokuje pozytywne spojrzenie na świat i otaczających ludzi.

@Kleopatra  - zadanie : znajdź to

miejsce w Hamburgu ... zaczynałem swoją muzyczna wędrówkę od kapeli, która bodajże po raz pierwszy w tym miejscu występowała... a przynajmniej jeden z pierwszych koncertów ( kapela z GB)  

AFC0B4BB-560C-4D5A-ABB8-7AC19A741F9C.jpeg

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, waldiroom napisał:

Każdego dnia ... i każdej napotkanej osobie - bo to życzenie i zapowiedź dobrego dnia. Prowokuje pozytywne spojrzenie na świat i otaczających ludzi.

@Kleopatra  - zadanie : znajdź to

miejsce w Hamburgu ... zaczynałem swoją muzyczna wędrówkę od kapeli, która bodajże po raz pierwszy w tym miejscu występowała... a przynajmniej jeden z pierwszych koncertów ( kapela z GB)  

AFC0B4BB-560C-4D5A-ABB8-7AC19A741F9C.jpeg

Erotic Night Club:trele: faktycznie to wyzwanie. A przy okazji zapytam się ile płacą:szydera: oczywiście chodzi mi o gaże kapeli:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

Erotic Night Club:trele: faktycznie to wyzwanie. A przy okazji zapytam się ile płacą:szydera: oczywiście chodzi mi o gaże kapeli:trele:

:szydera: klękajcie narody, może pozwolą  ci zaśpiewać solo:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...