Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Heidi napisał:

@waldiroom Rozumiem , że zapraszasz nas na seans filmowy. Dorzucamy  póki  co swoje zabawki: jakiś pilot bez bateriixd, jakieś  chipsy,  ryż prażony, może też  klej :d.

Przed snem zadamy sobie szekspirowskie pytanie: być  albo  nie być.  Jutro się okaże co i jak, i z kim , i kiedy

Dobranoc 

Padłam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, waldiroom napisał:

Myśle @Heidi ze lepiej tego nie szukać - to tak jak z horoskopem - jak czytasz to dziwisz się skad oni wiedza ze u mnie ... 

wbrew wszelkim pozorom i próbom wyidealizowana swojego życia, zaznaczenia swojego wybitnie nietuzinkowego jestestwa na  ziemi... wszyscy mamy te same problemy i te same pragnienia ❤️ 
Na seans jak najbardziej zapraszam wszystkich

Przegapiłam seans filmowy

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, elf napisał:

A gdzie jest Niezapominajka. @Wenusia, czy @Janeczka1963. Co z nimi zrobiliście kto. Ich uwieził. Nieładnie dziewczynki i chłopcy nieładnie. @Heidiwidzę że udajesz że mnie nie znasz, no cóż mam nadzieję że to poczucie winy ci blokuje wspomnienia hehe.  Ale mamy dziś fajny dzionek zmykam pogłębiać wiedzę. Do następnego robaczki 

Zmieniłam nick na dawny z @niezapiminajka 67 na INEZ .Mniej pisania przy logowaniu

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Przegapiłam seans filmowy

Wszystko  przez  twój  parking na peryferiach  miasta:d:szydera:.  Za wcześnie wyłączyłaś motor , ale dziś z rana  ktoś  tu zaczął  kręcić  następny odcinek:oklaski:. Jestes inteligentna  i szybko  wpadniesz w tryby. Może  nawet reżyser poprosi Ciebie i obsadzi Ciebie w roli głównej.  Chcesz? Załatwię ci to:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, waldiroom napisał:

A jak już się kiedy spotkamy w realu to się nagadamy boś jest bardzo miłą i ciekawą postaciom

Dziękuję  za wysoką  notę:cmok:.  Duże  ryzyko:haha:. Mam niemałe  stopy i boję się,  że mi na odcisk nadepniesz:mur:.  Co prawdą jest pieczesz wspaniałe  ciastka,  ale może raptus jesteś:d?  Twoje imaginacje  mogą spotkać się z  muchomorem:tak2: i czkawką spotkanie się odbije:cmok:.

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Heidi napisał:

Wszystko  przez  twój  parking na peryferiach  miasta:d:szydera:.  Za wcześnie wyłączyłaś motor , ale dziś z rana  ktoś  tu zaczął  kręcić  następny odcinek:oklaski:. Jestes inteligentna  i szybko  wpadniesz w tryby. Może  nawet reżyser poprosi Ciebie i obsadzi Ciebie w roli głównej.  Chcesz? Załatwię ci to:szydera:

Dziękuję bardzo tylko nie wiem czy tak wypada po znajomości

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten piękny słoneczny dzień.Czekam aż syn przyjdzie po obiedzie ,bo panna Andzia:haha: czyli ja ma wychodne, całe 6 godzin.Sprawdzalam dojazd Ubanem do centrum Hamburga ale raczej wybiorę rower.Bedzie  szybciej i pewniej że pojadę w dobra stronę:haha:.Już nie mogę się doczekać

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Heidi napisał:

Jakaś lizawka mnie  dziś napadla:cmok:.  Kupię sobie  kostkę solną do lizania, albo muszę zmienić  klej:haha:

Wstyd się przyznać ale wczoraj całe pudełko galaretek owocowych w cukrze zjadłam i to wieczorem :$

Ładnie wyglądały i dobre były

Strach pomyśleć co bym jeszcze pożarła jakbym na ten seans filmowy się załapała O.o

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Kleopatra napisał:

Zmień żel:haha: on nie do lizania:haha:

:szydera:

52 minut temu, INEZ napisał:

Co powiesz o bitej śmietanie ????

Została mi jeszcze na wąsiku mężowska piana po goleniu po  ostatnim:cmok:. Do dziś jej nie zmywałam, ale już jest na wysokości piersi:szydera:, więc czas ją zamienić :haha:. Chętnie skorzystam z twojej oferty.  Dawaj porcję :p, tylko porządną :d.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra  wiele osób  jest zauroczonych Hamburgiem. Mawiają na mieście,  że to miasto  park.  Masz spokojną Andziową, jest  okazja z pozycji  roweru zobaczyć i doświadczyć wrażeń, także  się nimi z nami podzielić  :cmok:. Tylko uważaj na łańcuch , bo kości masz kruche:tak2:.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.05.2021 at 19:34, elf napisał:

Wiecie co po wnikliwej analizie pewnego artukułu doszłam do wniosku że jestem psychopatką.  Właściwe to nawet prawie na pewno. Przeczytajcie sami co. Piszą na mój temat. 

Psychopata jest często narcyzem i chce, żeby cała uwaga była skupiona właśnie na nim. Takie osoby chętnie zdradzają szczegóły ze swojego życia osobistego i dzielą się swoimi sekretami. Celem tego zabiegu psychologicznego jest zbudowanie więzi i skrócenie dystansu. W taki sposób psychopata zdobywa zaufanie rozmówcy,

Kurcze cała ja 

Też tak myślę i bez urazy ale jeśli ktoś sam się tak opisał więc cóż dodać.Tylko tyle, nasuwa sie odpowiedz dlaczego ktoś kogoś unika:d  ? Proste .Narcyz to osoba na wskroś myśląca o sobie i żyjąca czyjąś energią. Wampir! Ale taki Narcyz  nie może zrozumieć , że normalnie funkcjonujący człowiek jeśli już zdołał się uwolnić od Wampira energetycznego  cieszy się swoją wolnością.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...