Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Dzień dobry popołudniu

Chyba dzisiaj się jeszcze nie witałam z wami :$

Zdążyłam poczytać i jzauważyłam ,że akieś nowe twarze się pojawiły :oklaski:

Zastanawiam się czy nie czas przejść na forumową emeryturę

@Agnieszka96  i @SYLWIAK witam was dziewczyny

@Heidi ja to do domu muszę teraz pojechać .Najpierw wszystkich uściskać i wycałować (psa wygłaskać )a potem poustawiać ich po kątach za karę ,że nie byli grzeczni .

Jeżeli chodzi o Szwajcarię to od 4 lat pozostaje niestety tylko w sferze moich marzeń ale może kiedyś .Nie mówię nie .

@Agnieszka96  ja też ze Śląska a Gliwice znałam kiedyś jak własną kieszeń ale to były Gliwice mojej młodości .5 najpiękniejszych lat życia tam spędziłam ,mieszkając w internacie i uczęszczając do Zespołu Szkół Chemiczno -Mechanicznych .

Się teraz zatopię we wspomnieniach :love:

Już się odtopiłaś?czy Ty wiesz co robisz? kto Cię tam do życia w realu przywróci ? Babka ? Nie .....rehabilitant

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Nareszcie z krzaczorów wyszłaś ☺️czekamy na udzielanie się i kawę o poranku @SYLWIAK

Gdybyś  nie goliła się pod pachami,  też mogłabyś tylko czytać :szydera:. Na szczęście @SYLWIAK zna się już  na naszych żartach  i pozwoliłam sobie na pobudzenie  naszych endorfin.  @SYLWIAK dobrze, że że zdecydowałaś się w końcu na depilację:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Gdybyś  nie goliła się pod pachami,  też mogłabyś tylko czytać :szydera:. Na szczęście @SYLWIAK zna się już  na naszych żartach  i pozwoliłam sobie na pobudzenie  naszych endorfin.  @SYLWIAK dobrze, że że zdecydowałaś się w końcu na depilację:cmok:

A co mają pachy nieogolone do forum

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

A co mają pachy nieogolone do forum

Kiedy masz duże i potapirowane koto-włosy  pod pachami to trudno  na klawiaturze uderzyć  w klawisze :mur:. Zapuść sobie afro pod  pachami  i sprawdź jak to źle idzie pisać na forum  :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Kiedy masz duże i potapirowane koto-włosy  pod pachami to trudno  na klawiaturze uderzyć  w klawisze :mur:. Zapuść sobie afro pod  pachami  i sprawdź jak to źle idzie pisać :szydera:

Ja nie tapiruje ja warkocz zaplatam wisi do talii

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

Witam Witam Wszystkich escepowiczöw z innego forum.Rozgoscie się ,czestujcie sie:kawa: .Czym chata bogata tym rada

Widzę,że ,dobre "wieści szybko się rozchodzą ;):pianino:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Poczta pantoflowa czyli? Ktos to przewidział coś mi świta,  jasnowidz jaki albo co ...:oklaski:Trza prosiaka  na ruszt nadziać, okowitą poczestowac :tak2:

Nie trzeba być jasnowidzem tylko odrobinę inteligentnym:d. Każda przyczyna ma swój skutek, poza tym świat internetu jest otwarty i żaden problem jest się czegoś dowiedzieć.Wystarczy chcieć to po pierwsze a po drugie poczta pantoflowa jak to mówisz może więcej szkody zrobić niż pożytku Po trzecie to nie jednemu psu Burek więc ...:d może coś zaświtało

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Poczta pantoflowa czyli? Ktos to przewidział coś mi świta,  jasnowidz jaki albo co ...:oklaski:Trza prosiaka  na ruszt nadziać, okowitą poczestowac :tak2:

Ja tam nie cieszę z czyjegoś ,nieszczęšcia "a właściwie potknięcia Napić się mogę :wino: bo akurat tego to ja nigdy nie odmawiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Ja tam nie cieszę z czyjegoś ,nieszczęšcia "a właściwie potknięcia Napić się mogę :wino: bo akurat tego to ja nigdy nie odmawiam

A któż tu mówi o cieszeniu się i o jakim nieszczęściu mówisz.Staralam się być miła i znów mnie ktoś zaszufladkował, a wystarczy tylko pomyśleć 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Ja tam nie cieszę z czyjegoś ,nieszczęšcia "a właściwie potknięcia Napić się mogę :wino: bo akurat tego to ja nigdy nie odmawiam

Święta racja :dtez nie odmawiam jak warunki ku temu

Edytowane przez Funny
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

A któż tu mówi o cieszeniu się i o jakim nieszczęściu mówisz.Staralam się być miła i znów mnie ktoś zaszufladkował, a wystarczy tylko pomyśleć 

Nie ma co się rozczulać :zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...