Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Funny napisał:

Siedze na przystanku bo leje okropnie ale słońce widze więc do domu nie wracam, zresztą dziadek robotę dostał okulary mi naprawia nie mogę go rozpraszać :szydera:Ide po moje ulubione salami :hura:

To siedzisz,   czy idziesz? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Agnieszka96 napisał:

@Heidi Takie życie :) Pracuję na tyle długo, żeby wiedzieć, ze tu u nas w Polsce będąc na `dorobku` ciężko po prostu  żyć :) Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje- dajcie znać! Jestem dyspozycyjna po 5 czerwca :P

Po co Ci garb bo tego to można szybko się dorobić  w Pl lepiej ruszać :hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Agnieszka96 napisał:

@Heidi, podstawy... zawsze miałam awersje do tego języka, przez historię, o wiele lepiej radzę sobie z angielskim, ale byłam już raz w Niemczech w fabryce pierników i dałam radę :)

Jak nie dasz rady jechać  do DE,  to  @Funny ma dla Ciebie starego piernika w PL :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Agnieszka96 napisał:

@Heidi, podstawy... zawsze miałam awersje do tego języka, przez historię, o wiele lepiej radzę sobie z angielskim, ale byłam już raz w Niemczech w fabryce pierników i dałam radę :)

co prawda to trochę inna robota ale też z,, piernikami '',na pewno kumasz i co biega xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniu

Chyba dzisiaj się jeszcze nie witałam z wami :$

Zdążyłam poczytać i jzauważyłam ,że akieś nowe twarze się pojawiły :oklaski:

Zastanawiam się czy nie czas przejść na forumową emeryturę

@Agnieszka96  i @SYLWIAK witam was dziewczyny

@Heidi ja to do domu muszę teraz pojechać .Najpierw wszystkich uściskać i wycałować (psa wygłaskać )a potem poustawiać ich po kątach za karę ,że nie byli grzeczni .

Jeżeli chodzi o Szwajcarię to od 4 lat pozostaje niestety tylko w sferze moich marzeń ale może kiedyś .Nie mówię nie .

@Agnieszka96  ja też ze Śląska a Gliwice znałam kiedyś jak własną kieszeń ale to były Gliwice mojej młodości .5 najpiękniejszych lat życia tam spędziłam ,mieszkając w internacie i uczęszczając do Zespołu Szkół Chemiczno -Mechanicznych .

Się teraz zatopię we wspomnieniach :love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldiroom napisał:

Nieeee nie. To nie moja bajka - teraz muss  ale wystarczy... gdyby nie doradztwo mojej żony to nic by z tego nie wyszło , nie we wszystkim można być specjalistą - a gotowanie u mnie na szarym końcu. Nie przesole... ładnie podam, ale tu kończy się fantazja

dla żony .Ładnie podać to też wielka sztuka :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alabaster witam Cię serdecznie .Widzę ,że forumowe mądre głowy już Ci doradziły co zrobić :dobrze:

Ja mogę dodać tylko tyle ,że jak na miejscu okazujè się ,że zlecenie jest nie dla mnie to biorę nogi za pas i tyle mnie widzieli .Miałam ostatnio szczęście bo nie miałam podpisanej umowy .Gorzej jak umowa podpisana .Tak jak przedstawił to @waldiroom z tymi zleceniami nie jest sytuacja taka prosta i oczywista .

Moja złota zasada to nie generować strat !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...