Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .

@waldiroom już po pokładowej kuchni się krząta .Kawa pięknie pachnie i zdaje się do nas wołać Skosztuj mnie :oklaski:więc ja się kaeą chętnie   częstuje bo w nocy licho spałam .O.o

Miłego i spokojnego dnia wszystkim.życzę :d

Jq zaczynam piąty i zarazem ostatni tydzień na zleceniu :oklaski:

Za tydzień będzie już ze mną zmieniczka i pewnie będzie mi napingalała jak spędziła urlop :hura:

@Wenusia pozdrawiam Cię serdecznie  bo  kontakt z Tobą jest ostatnio utrudniony O.o.Słuch o Tobie zaginął ale to chyba dobry znak jak ktoś o bożym świecie zapomniał na urlopie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj i ja dziś wołam z mojej wyspy skarbów. Chociaż niektórym pada:

"Dzisiaj pada - ale i w taką pogodę jest na co popatrzeć ...", to wierzę, że po dobrej kawie i w małych rzeczach duże sprawy można zobaczyć . Tego Wam dziś życzę. 

Dziś obchodzimy 95-te urodziny PoP. Powtykałam na patykach balony w trawniku, w wazonie też. śniadanie tęgie na początek dnia: chleb z dżemem:d, zamiast tortu ;). Wielka feta, żeby się nie narobić :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich już wyspana a spałam jak przysłowiowy sueł na nowym miejscu. Kawka już była śniadanie też. Pdp za wszystko dziękuje i nie sposób jej nie lubić. Jest na maxa pozytywna, wiec miło się z nią rozmawiać. Dziś po obiedzie w planie nam zwiedzanie przynajmniej tych najbliższych rejonów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, waldiroom napisał:

Dzisiaj pada - ale i w taką pogodę jest na co popatrzeć ... jak spacer w deszczu nie wadzi  

dobrej nocy 

 

 

296E4F35-5A1C-4E17-895F-4666DC0BE4FD.jpeg

Dołożę jeszcze jedno - uwielbiam tę ścieżkę, obok której zrobiono ten strumyk

82657AF3-04D4-41A4-A4A2-937013414A93.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

Dołożę jeszcze jedno - uwielbiam tę ścieżkę, obok której zrobiono ten strumyk

A... widzisz..... Ja znalazłam na twoim źdźble gąsienice w porze akurat obiadowej. Pytam się jej: co  robisz głupia.  Takie piękne  źdźbło,  a ona na to : 

IMG-20210429-WA0004.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Szaleństwo - Ja i pieczenie ciastek Te bardzo proste, ale Coreczka pdp uraczyła mnie francuskim ciastem o szkoda by się przeterminowało.

Do kawy w sam raz  

1753FAF3-E9C0-48F0-959F-5B94C3BC5683.jpeg

Pięknie mistrzu.  Gratulacje. Mnie  takie wysokie ciacha  nie wychodzą :smutek:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

A... widzisz..... Ja znalazłam na twoim źdźble gąsienice w porze akurat obiadowej. Pytam się jej: co  robisz głupia.  Takie piękne  źdźbło,  a ona na to : 

IMG-20210429-WA0004.jpg

He he dobre

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kleopatra napisał:

Właśnie wyszła koordynator, podpisałam umowę 115 godzin miesięcznie:d co daje pracę przez 7 dni w tygodniu czyli 4 godziny dziennie:d :d:d od teraz tylko i wyłącznie warunki niemieckie

Co Ty będziesz przez te 4 godziny robiła

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Nogi mnie tak bolą ze nie wiem gdzie je wsadzić :szydera:to mam za karę za mysli niegrzeczne które u mnie dzis od południa goszczą :haha:

20210514_164438.jpg

Chcesz pdp zamordować ???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po imprezie urodzinowej. Było klawo:hura:.  Część rodziny opiła się mineralną wodą:haha: w naszym slangu "kranówką":hura:podaną w ślicznym dzbanie. Na koniec impry córka PoP przyniosła tort, o którego prosiłam :d i od jutra zacznę pyszotę sama konsumować :oklaski:. Balony na patykach wbite w trawę zrobiły furrorę :haha:. Goście na balonach umieścili swoje podpisy. Pop to ciągle ogląda i cieszy się jak dziecko. Grunt to mieć dobrą ideę. :kawa2:Za dni kilka ja mam urodzuny. Ciekawe czym mnie Pop zaskoczy:kawa2: ? Może na wszelki wypadek doszyję sobie worek do obecnej kieszeni:haha:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.  Życzę wam dziś dobrego pługa:d, bo pług orze grunt pod szczęście:szept: . Szczęście natomiast  jest jak słońce, co z nieokreślonego pąka rozwija  piękny  kwiat:róża:

Kto mi już dziś  ukradł mleko ?  Kijem z kolcami :lanie: i balon  do szyi przywioążę , w daleką podróż wyślę giphy.gif

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...