Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Patrycja781 @Funny  może was pocieszę tym ,że w pracy układa mi się prawie bajkowo, za to w domu problemów tyle ,że zastanawiam sie nad powrotem O.o

Zdecydowanie  u mnie  domu ,poniżej pępka "

Dobry wieczór

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Cześć  kompanii!!! Żeby  nie  było nudno: Słońce, deszcz.... , deszcz, słońce ..... PoP  i jego  córka,  córka i PoP..... kawa podana bez mleka:szok: , mleko bez kawy.....

Od wjazdu do dziś urwanie pępka O.o ze wszystkim . Mam żyłkę nerwową zaciągniętą jak sznur na wisielcu .

Pomino zaszczepienia jednorazową  dawką J&J, negatywnego testu PCR podlegam  kwarantannie. Interpretacji ze strony urzędów cała księga.   Szukanie drogi jak od kwarantanny się wymigać spełzło na niczym.  Formularz przed wjazdem, formularz po  wjeździe ze  strony wjeżdżajacego  z  Pl gonią następne formularze ze strony rodziny przed wjazdem i po  wjeździe.  Mysz się nie prześlizgnie , chyba że  ryzykantka akrobatka . Kary solidne za nieprzestrzeganie prawa.  O tempora o more:mur:

Czas i chwile spokojnego życia zabrane.  

Obiad  późny , zimnyO.o.  

Dobrze,  że już pauza, kości swe ułożyłam na materacu i leżę.  Nic  mnie już  dziś z wyrka nie ruszy oprócz kolacji. POP  czeka na spacer.  Proszę  bardzo.... 10 rundek we własnym  ogrodzie, beze mnie :haha:.  Droga wolna, ja mam robotę: ogarniam swoje  następne dokształcanie zawodowe, już trzecie, tym razem. : asystent osoby niepełnosprawnej.  

Chcą  rodziny  profesjonalisty?  Proszę  bardzo!!! Pytam: Jakie państwo  chcecie  certyfikaty i zaginam ich w łokciu :oklaski:. Jednak moja  kompetencja na swoją cenę  :szept::hura:. Niestety. Znajomość  języka? Pyskaty:d

Taki dziś mam dzień 

O matulu:haha:weź mi to streść.Kto by tyle czytal:szydera: pierwsze i ostatnie zdanie wystarczy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, INEZ napisał:

@Funny ja bym chyba go pizgła :szydera:

Za każdym razem jak trafiam albo słyszę o takim typie mężczyzny to utwierdzam się w przekonaniu ,że wychodząc za mąż za mojego męża wygrałam los na loteri :dale ,żeby nie zabrzmiało to zbyt pięknie to przyznam się ,że kiedyś usłyszałam ,że majonezu na jajkach nie potrafię ułożyć :$

 

Jajka na swoim majonezie napewno umiesz ułożyć ,nie słuchaj zazdrosnych.Co Twoje od lat to Twoje Niech każdy układa swoje po swojemu:szydera:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Kleopatra napisał:

Prawie że prawie spakowana jestem ,tylko kolanem dopchne, Taxi driver będzie ten minuts for twelve pm .Mayby later:d See you

 

Szczęśliwej podróży :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Wracam na forum. Patrzę, znowu jestem sama:przekleństwa:.

Pytam: znaleźliście  może jakieś pole  obsiane  Panną Maryśką? Dymu nie widać.  Pewnie już macie mocno  w czubie :haha:i leżycie pomiędzy Panem Mniszkiem  i Panną Maryśką, stonogom liczycie ile razy na minutę swymi nogami przebierają. Podwójne  widzenie i podwójne liczenie:haha: . Ach ... życie.  Jak zwykle mogę liczyć na siebie:kawa2:. Popijając kawę patrzę  w lustro,  stwierdzam  fajna ta Heidi:hura:.  Z braku laku i Heidi dobra :gra:.

Nie sposób nie cieszyć jak dziecko tak !!! Fajna ta @Heidi

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Prawie że prawie spakowana jestem ,tylko kolanem dopchne, Taxi driver będzie ten minuts for twelve pm .Mayby later:d See you

 

A tobie adres się nie pomylił?  Mówiłaś,  że jedziesz do DE,  a ja tu widzę ,  że angielski ćwiczysz :szydera:. Coś pomyliłam ja,  czy może  kierunek Anglia:szok:?   Byłaś w krzakach coś wąchać z Panem Mniszkiem czy z panną Marysią , czy może w innej  fabryce  dragów na degustacji:szydera: nieopodal miejsca zamieszkania? Dokąd  w końcu  się udajesz,  bom zgłupiała?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

@Patrycja781 @Funny  może was pocieszę tym ,że w pracy układa mi się prawie bajkowo, za to w domu problemów tyle ,że zastanawiam sie nad powrotem O.o

Zdecydowanie  u mnie  domu ,poniżej pępka "

Dobry wieczór

A co Ty masz poniżej pępka ?naturę a na łonie miło i przyjemnie, no to jak to tak ?no chyba że Ci o tył chodzi okole kosci ogonowej poniżej wenusowych dołków idę stąd dołki wypucowac

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieciarnię:cmok:. Specjalnie dla Was dziś we śnie odbyłam podróż do Nepalu . Po co? Po   czakre splotu słonecznego o czystym i wspaniale donośnym  dźwięku. Jeśli  usłyszycie  gong:1001_bell: tzn. Że  zaprogramowałam Wasze umysły na :

*odczuwanie  przyjemności 

* radość życia

* kreatywność

* seksualność

* zrozumienie  życiowych potrzeb 

Pamiętajcie,  że jesteście wyjątkowymi osobami, które przyszły  na świat doskonalić swoje wszelkie  umiejętności  oraz w celu zdobywania nieskończonej mądrości Wszechświata. 

Jesteście ważnymi :tak2: i wartościowymi osobami , zasługujecie na szacunek:szept: i doświadczanie  przyjemności życia :cmok:.

No!!! Chyba dziś zasłużyłam na szklankę mleka,  a Wy ( jeśli  doczytaliście do końca ) na pyszną kawę zbożową:haha:

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Witam dzieciarnię:cmok:. Specjalnie dla Was dziś we śnie odbyłam podróż do Nepalu . Po co? Po   czakre splotu słonecznego o czystym i wspaniale donośnym  dźwięku. Jeśli  usłyszycie  gong:1001_bell: tzn. Że  zaprogramowałam Wasze umysły na :

*odczuwanie  przyjemności 

* radość życia

* kreatywność

* seksualność

* zrozumienie  życiowych potrzeb 

Pamiętajcie,  że jesteście wyjątkowymi osobami, które przyszły  na świat doskonalić swoje wszelkie  umiejętności  oraz w celu zdobywania nieskończonej mądrości Wszechświata. 

Jesteście ważnymi :tak2: i wartościowymi osobami , zasługujecie na szacunek:szept: i doświadczanie  przyjemności życia :cmok:.

No!!! Chyba dziś zasłużyłam na szklankę mleka,  a Wy ( jeśli  doczytaliście do końca ) na pyszną kawę zbożową:haha:

 

 

Ja juz dzis doswiadczylam parsknięcia śmiechem, dzieki @Heidii za te słowne wsparcie również 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzien dobry wszystkim :hura:Dziadek mi wczoraj  tabletkę na spanie dał, piekna nazwa ,cena niemała ,waleriana czyli hitpo której spalam jeszcze gorzej.. .masakra jakaś. Nic to... dzis 13, ale nie piątek, niebawem będziemy mieli gości. Milego spokojnego dnia życzę

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny PPP  nie wiedział , ze Ty rasowym  kotem jesteś. 

Po walerianie  wszystkie koty w nocy idą na płoty I kociego  szału doświadczają.  Nic to, nauczka na przyszłość. Persen jak pisała @INEZ warto mieć w torbie.  Spokój  i sen zapewnione. 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Funny napisał:

A co Ty masz poniżej pępka ?naturę a na łonie miło i przyjemnie, no to jak to tak ?no chyba że Ci o tył chodzi okole kosci ogonowej poniżej wenusowych dołków idę stąd dołki wypucowac

Może mnie nie pocieszyłaś ale humor mi poprawiłaś na 100 %

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

@Funny PPP  nie wiedział , ze Ty rasowym  kotem jesteś. 

Po walerianie  wszystkie koty w nocy idą na płoty I kociego  szału doświadczają.  Nic to, nauczka na przyszłość. Persen jak pisała @INEZ warto mieć w torbie.  Spokój  i sen zapewnione. 

Jest też zamiennik o nazwie pozitiwum

Po nim mam wszystko w tyle znaczy sie poniżej kości ogonowej i dołeczków wenus jak to określiwa  @Funny.

Sen też mam spokojny i oddech miarowy

Wczoraj częściowo się spakowałam :oklaski:

Dzień dobry i miłego ,spokojnego dnia wszystkim życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Heidi napisał:

Wracam na forum. Patrzę, znowu jestem sama:przekleństwa:.

Pytam: znaleźliście  może jakieś pole  obsiane  Panną Maryśką? Dymu nie widać.  Pewnie już macie mocno  w czubie :haha:i leżycie pomiędzy Panem Mniszkiem  i Panną Maryśką, stonogom liczycie ile razy na minutę swymi nogami przebierają. Podwójne  widzenie i podwójne liczenie:haha: . Ach ... życie.  Jak zwykle mogę liczyć na siebie:kawa2:. Popijając kawę patrzę  w lustro,  stwierdzam  fajna ta Heidi:hura:.  Z braku laku i Heidi dobra :gra:.

Padłam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak moja pdp się na coś a właściwie na kogoś bardzo zdenerwowała .Ja ją próbowałam uspokoić i zaproponowałam ,żeby się herbaty napiła .Ona mi na to odpiwiedziała ,jakiej herbaty ,co ty mi proponujesz .Sznapsa bym się napiła  :zwyciezca:

Może to też jest jakiś spisób

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głowie mi się uroił chytry plan .Szukam  pięknych miejsc w DE, tak, żeby po drodze powrotnej do domu coś  zwiedzić . I... Pytam: był ktoś  w Bambergu, Heilderbergu?  Piszą,  że tam jest pięknie  i klimatycznie.  Macie może  jakieś wspomnienia  przemyślenia? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

W głowie mi się uroił chytry plan .Szukam  pięknych miejsc w DE, tak, żeby po drodze powrotnej do domu coś  zwiedzić . I... Pytam: był ktoś  w Bambergu, Heilderbergu?  Piszą,  że tam jest pięknie  i klimatycznie.  Macie może  jakieś wspomnienia  przemyślenia? 

Zapraszam do Murnau .Pięknie tu jest .Nawet lody jestem gotowa Ci postawić

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Organizowałam nowego kolegę dla @waldiroom, ale  chyba tą  osobę  @KOKOSZ67 raczej wypłoszyłamOver It Judging You GIF by HULU

Niç z tych rzeczy .Mylisz się .Kolega @KOKOSZ67 został zaproszony na kawę przez dwie urocze opiekunki @Heidii @INEZ i teraz się zastanawia obok ,której z nas ma zająč miejsce przy forumowym stoliczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patrycja781 napisał:

Królestwo dla ten osoby która mi powie co jest niezrozumiałego w tym zdaniu...bo ja już nie mam siły..."Essen Sie zum Abendessen Blutwurst oder Wurst?"

Jak zaproponowałaś na kolację kiełbasę(wędlinę) to chyba powinno być bratwurst (smiżona )lub inny wurst powinnaś zapytać schinken ,salami oder coš innego .Pdp chciał wędline rozumie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...