Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, INEZ napisał:

Hamak Ci się marzy ,a kto będzie przy sterach stał ???

 

Już się nakierowałem w swoim życiu - teraz to chętnie - tylko nie przez cały czas - z nogami do gory legs GIF by Sam Cannon

Wooo wstawilem grafikę - ale nie wiem ??‍♂️jak to ??‍♀️w ogóle możliwe  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kleopatra napisał:

Witam wszystkich pracusiow:d kolejny piękny dzień za oknem prawie lato @Funny może to przesilenie wiosenne i dlatego tak się czujesz.Trudno coś Ci doradzić.Ja jeśli Źle się czuje to po południu ucinam sobie małą drzemkę a później duża mocna kawa..

 

2 godziny temu, INEZ napisał:

Też miałam jakieś dziwne skojarzenia z tym korzeniem arktycznym

Zimny ,lodowaty

 

 

Hmmmmmm tu tez ciekawie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Napięcie i stres na mnie różnie działa .Czasami powoduje senność a czasami wręcz odwrotnie .Kiedyś pracowałam na bardzo fajnym zleceniu i już o 4 rano kawę tutaj parzyłam .Każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na pewne sytuacje .Korzeń arktyczny :szept:

Podobno działa na takie problemy a i jeszcze Persen forte (ten wypróbowałam na sobie )działa błyskawicznie .Też z polecenia :szept:

Kiedyś persen zazylam i bylam 2 dni do tyłu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Trafnie to ujęłaś czasami czuje się u pdp jak w odsiadce / myślałem o tym na innym miejscu. Jak internowanie. I w tym ujęciu ta praca wcale  nie jest „dobrze płatna i satysfakcjonujaca” 

Mam nadzieje, ze tam wrócić nie będziesz chciała. Tak jak ja odpuszczam sobie poprzednia sztele, gdzie miałem przypadek z Alzheimerem ( bywało groźnie - jak miał nóż w rękach ) 

Mam nadzieje  ze Twoj pdp nie przejawia agresji

Nie jest agresywny i dobrze bo agresja sie udziela Nie wrócę za żadną kase bo to nie moje miejsce..... , dzis sie dowiedziałam, że każda miseczka jest do czegoś innego .A ile tych nowinek sie nazbierało przez 2 tyg to nie zliczę ,poradnik stworzę .Wczoraj robiłam domowy majonez pyszny oczywiście z pdp.No i cała procedura zwijania  kabla z blendera plus dokładne usadowienie tejże maszyny w kartoniku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

Już się nakierowałem w swoim życiu - teraz to chętnie - tylko nie przez cały czas - z nogami do gory legs GIF by Sam Cannon

Wooo wstawilem grafikę - ale nie wiem ??‍♂️jak to ??‍♀️w ogóle możliwe  

Pierwsze to dwie prawe nogi, pozniej jedna lewa, o ścianę oparte są prawa i lewa czyli komplet, na długiej ścianie jedna prawa( to ta co zgubiła lewą) ostatnie to znów prawa z lewą czyli para Niezły twist:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Dzieki ludzie dobrego słowa tak czy siak wszystko  wróci  do normy jak zatrzasne drzwi za miesiąc i se we własnym mieszkaniu w Pl łykne uczciwego drinka. ☺jeden starczy bo globusik mam slaby:p

Miałam na jednym zleceniu trochę upierdliwego męża pdp .Na szczęście pojechałam tylko na 18 dni .Na końcówce to już tak wyluzowałam ,że bawiło mnie jak podawał mi na łyżeczce do spróbowania potrawy ,ktore on przyrządzał .W kuchni pełniłam rolę pomocnika kucharza .Jak jednego razu po raz 15 z rzędu instruował mnie jak zrobić sos do sałatki to wzięłam słoik z Nutellą i spytałam A ile tego mam dodać ?

Twój pdp bije szelkie rekordy O.o

Ps 

Nic nie sugeruje ale czasami trzeba użyć fortelu ,żeby ,pokonać wroga "Niestety nie zawsze nasza grzrcznošć i uprzrjmość wystarczają .

,Pokonać kogoś jego własną bronią "

Też nie jest w 100 % skuteczne O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Miałam na jednym zleceniu trochę upierdliwego męża pdp .Na szczęście pojechałam tylko na 18 dni .Na końcówce to już tak wyluzowałam ,że bawiło mnie jak podawał mi na łyżeczce do spróbowania potrawy ,ktore on przyrządzał .W kuchni pełniłam rolę pomocnika kucharza .Jak jednego razu po raz 15 z rzędu instruował mnie jak zrobić sos do sałatki to wzięłam słoik z Nutellą i spytałam A ile tego mam dodać ?

Twój pdp bije szelkie rekordy O.o

Ps 

Nic nie sugeruje ale czasami trzeba użyć fortelu ,żeby ,pokonać wroga "Niestety nie zawsze nasza grzrcznošć i uprzrjmość wystarczają .

,Pokonać kogoś jego własną bronią "

Też nie jest w 100 % skuteczne O.o

Jakbym zaczęła wszystko tu pisać to no nie wiem jaka by była Wasza reakcja ja już powoli zaczynam się przyzwyczajać a jak mi coś tłumaczy to zawsze wtrącam ....oooo....z naciskiem na ooooooale muszę przyznać że jest praktyczny i zorganizowany .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kleopatra napisał:

Pierwsze to dwie prawe nogi, pozniej jedna lewa, o ścianę oparte są prawa i lewa czyli komplet, na długiej ścianie jedna prawa( to ta co zgubiła lewą) ostatnie to znów prawa z lewą czyli para Niezły twist:szydera:

To takie oszustwo jest że nie wiem przekombinowane a w ogóle to mi zakrawa na zboczenie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, INEZ napisał:

Napięcie i stres na mnie różnie działa .Czasami powoduje senność a czasami wręcz odwrotnie .Kiedyś pracowałam na bardzo fajnym zleceniu i już o 4 rano kawę tutaj parzyłam .Każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na pewne sytuacje .Korzeń arktyczny :szept:

Podobno działa na takie problemy a i jeszcze Persen forte (ten wypróbowałam na sobie )działa błyskawicznie .Też z polecenia :szept:

Kurde co to jest ten korzeń arktyczny ?serio pytam  ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Funny napisał:

Kurde co to jest ten korzeń arktyczny ?serio pytam  ?

Roślina o cudownych właściwościach .U nas w aptece kosztuje około 20 zł za 30 tableteczek .Jedna dziewczyna mi opowiadała ,że to zażywa .Uwierzyłam,że  nie robi mnie w balona dopiero jak wyjęła opakowanie z tabletkami z torebki .Muszę przyznać ,że jak mi podała nazwę tego specyfiku to spoglądałam na nią trochę podejrzliwie :$:d

Myślę,że tak jak każdy ziołowy preparat  raczej nie zaszkodzi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Funny napisał:

Jakbym zaczęła wszystko tu pisać to no nie wiem jaka by była Wasza reakcja ja już powoli zaczynam się przyzwyczajać a jak mi coś tłumaczy to zawsze wtrącam ....oooo....z naciskiem na ooooooale muszę przyznać że jest praktyczny i zorganizowany .

O widzisz ,a nie mówiłam ,że na pewno ma jakieś zalety

Ja na tym zleceniu o którym wspomniałam też wielu rzeczy się nauczyłam .Wrócič tam nie chciałam bo doszłam do wniosku ,że nie odpowiada mi jak ktoś traktuje mnie jak małą dziewczynkę ,uczniaka albo dosadniej jak lekkiego przygłupa O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny ja bym chyba go pizgła :szydera:

Za każdym razem jak trafiam albo słyszę o takim typie mężczyzny to utwierdzam się w przekonaniu ,że wychodząc za mąż za mojego męża wygrałam los na loteri :dale ,żeby nie zabrzmiało to zbyt pięknie to przyznam się ,że kiedyś usłyszałam ,że majonezu na jajkach nie potrafię ułożyć :$

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, INEZ napisał:

@Funny ja bym chyba go pizgła :szydera:

Za każdym razem jak trafiam albo słyszę o takim typie mężczyzny to utwierdzam się w przekonaniu ,że wychodząc za mąż za mojego męża wygrałam los na loteri :dale ,żeby nie zabrzmiało to zbyt pięknie to przyznam się ,że kiedyś usłyszałam ,że majonezu na jajkach nie potrafię ułożyć :$

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, INEZ napisał:

@Funny ja bym chyba go pizgła :szydera:

Za każdym razem jak trafiam albo słyszę o takim typie mężczyzny to utwierdzam się w przekonaniu ,że wychodząc za mąż za mojego męża wygrałam los na loteri :dale ,żeby nie zabrzmiało to zbyt pięknie to przyznam się ,że kiedyś usłyszałam ,że majonezu na jajkach nie potrafię ułożyć :$

 

Bo to trudne zwłaszcza jak się ruszają

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

O widzisz ,a nie mówiłam ,że na pewno ma jakieś zalety

Ja na tym zleceniu o którym wspomniałam też wielu rzeczy się nauczyłam .Wrócič tam nie chciałam bo doszłam do wniosku ,że nie odpowiada mi jak ktoś traktuje mnie jak małą dziewczynkę ,uczniaka albo dosadniej jak lekkiego przygłupa O.o

A mój jak mu zamek naprawiłam bo ciężko chodził przy kurtce tzn.świeczką posmarowałam to mnie ekspertką nazwał

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...