Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Ciekawe czy w specjalnych kombinezonach zadzwonią:szydera:

Pewnie tak :szydera:

Telefon musisz trzymać 1,5 m od siebie i mieć zdezymfekowane ręce i oczywiście rękawiczki żeby ich nie zarazić

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kleopatra napisał:

I co? Przez telefon będą patyczkiem gmerać?:szydera: Do czego to doszło

To nie wiedziałaš ,że teraz można wszystko robić przez telefon

Oprócz dzieci ,na szczęścue uff

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kleopatra napisał:

Witam sie i ja z Wami , trochę pozniej . Wybaczcie ale prawa domowe mają się inaczej do praw pracy:szydera:.W środę w nocy wyjazd ja dalej czekam na papiery od firmy.Umowe mam podpisać w De ale jakiś dokument potwierdzający wyjazd do pracy przydałby się. Moja koordynator jest na urlopie a ta która ja zastępuje wie  mnieiej ode mnie.Ale zobaczymy

Ta opóźniona wysyłka, to jest celowe zagranie firmy. Pańcia będzie miała mało czasu na myślenie co to za rodzina jest, jakie tam islamskie tradycje obowiązują, twój dom już na kółkach, walizki spakowane, mentalnie przygotowanan na maxa, więc nie wycofasz się dzień przed podjazdem busa. Od 9-go maja w DE obowiązują nowe przepisy osób wkraczających na ich teren . Dla Ciebie wystarczy na ten moment potwierdzenie szczepienia :). A zresztą sama możesz założyć na tę drogę covidowy kombinezon, nawet muchy będą Was po trasie omjać:szydera:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Ucałuj go ode mnie

Już ty się do tego całowania tak nie rwij:grzmotnąć:. Frustracje mały dostanie, żeś go sobie zaklepała na zaś. Chcesz, żeby malec kawalerem został ? Ominą go przedszkolne miłostki i późnejsze też. Wystarczy, że jadowita babka ślady na policzkach zostawi:ddo jego lat 18-tu .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Już ty się do tego całowania tak nie rwij:grzmotnąć:. Frustracje mały dostanie, żeś go sobie zaklepała na zaś. Chcesz, żeby malec kawalerem został ? Ominą go przedszkolne miłostki i późnejsze też. Wystarczy, że jadowita babka ślady na policzkach zostawi:ddo jego lat 18-tu .

Babka wyjeżdża w środę to mały będzie miał trochę spokoju

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że wcale nie jest mi przykro żeście nie napisali wypracowań na temat asertywności, bo temat palcowania był walcowany dość filozoficznie i choć prace były nie na temat, to wszyscy mają wystawioną: Note 1 :d. Ocena z zachowania jest  nienaganna. Przechodzicie do następnej klasy. Gratuluję:zwyciezca:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Babka wyjeżdża w środę to mały będzie miał trochę spokoju

A ty wiesz jak długo ślady całusów po babki ustach się goją:haha: ? Maści w aptekach zabraknie do smarowania celem wykurowania, będzie trzeba do medycyny ludowej sięgnąć i czarów:szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Przyznam się szczerze, że wcale nie jest mi przykro żeście nie napisali wypracowań na temat asertywności, bo temat palcowania był walcowany dość filozoficznie i choć prace były nie na temat, to wszyscy mają wystawioną: Note 1 :d. Ocena z zachowania jest  nienaganna. Przechodzicie do następnej klasy. Gratuluję:zwyciezca:

:hura:wreszcie bo ileż można zerówkę powtarzać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

:hura:wreszcie bo ileż można zerówkę powtarzać

Boś ty się całe życie zasady trzymała, że wyżej pępka nie należy podskakiwać, a właśnie , że nada to robić ciągle i wysoko, a efekty przybędą na białym rumaku :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Boś ty się całe życie zasady trzymała, że wyżej pępka nie należy podskakiwać, a właśnie , że nada to robić ciągle i wysoko, a efekty przybędą na białym rumaku :hura:

Z królewiczem ???:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Boś ty się całe życie zasady trzymała, że wyżej pępka nie należy podskakiwać, a właśnie , że nada to robić ciągle i wysoko, a efekty przybędą na białym rumaku :hura:

No tak jak będzie podskakiwać do pępka tylko:szydera: to wiadomo jakie efekty będą :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

A ty wiesz jak długo ślady całusów po babki ustach się goją:haha: ? Maści w aptekach zabraknie do smarowania celem wykurowania, będzie trzeba do medycyny ludowej sięgnąć i czarów:szydera:

oj nie żałuj już tych całusów:haha:małemu .Ja wiem że chcesz go zarezerwować dla swojej księżniczki

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Heidi napisał:

Ta opóźniona wysyłka, to jest celowe zagranie firmy. Pańcia będzie miała mało czasu na myślenie co to za rodzina jest, jakie tam islamskie tradycje obowiązują, twój dom już na kółkach, walizki spakowane, mentalnie przygotowanan na maxa, więc nie wycofasz się dzień przed podjazdem busa. Od 9-go maja w DE obowiązują nowe przepisy osób wkraczających na ich teren . Dla Ciebie wystarczy na ten moment potwierdzenie szczepienia :). A zresztą sama możesz założyć na tę drogę covidowy kombinezon, nawet muchy będą Was po trasie omjać:szydera:.

To tylko islamskie nazwisko nic więcej.Pozatym ja jestem bardzo tolerancyjna jeśli moja praca mieści się w 40  godzinnym tygodniu pracy:haha:Później moja tolerancja się kończy ,bez względu na na nazwisko:trele:

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizjoterapeuta się ze mną zagadał  i  o mało co by sobie nogę skręcił  na schodach

Tyle razy już tu był i zapomniał o jednym schodku

Przyjechał na rowerze a mało brakowało  żeby  w gipsie i o kulach do domu wrócił 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Kleopatra napisał:

Takie malutkie rączki

i... jak ładnie babcine Geldy będą liczyć:oklaski:. Szybciej będzie królewicz liczyć jak mówić:szydera:.

 

33 minut temu, INEZ napisał:

Jakie śliczne :love: 

Kiedy ja się takiego cudeńka doczekam :(

A ty się tak nie doczekuj, bo po narodzinach wnuka, to tylko bieda na konto będzie zaglądać:tak2:. Znam to z autopsji:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

oj nie żałuj już tych całusów:haha:małemu .Ja wiem że chcesz go zarezerwować dla swojej księżniczki

Tylko mi go dobrze wychowaj !!! Przeklinać kulturalnie naucz, żebyśmy znaleźli kulturalną nić porozumienia podczas dyskusji :p. Tytułów doktoranckich nie musi posiadać, bo już tych krwaciarzy mamy dość wyprodukowanych, może być dobrym hollywoodzkim szewcem i kląć jak na szewca przystało:cześć3:, byle po polsku  :czytaj:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...