Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, INEZ napisał:

przeważnie przynosi opłakane skutkii .Wybór należy do Ciebie

Tu nie o mnie mówimy - to moje wyobrażenie o tej sytuacji.
Nie jestem w takiej sytuacji - bo wtedy miałbym problem. 
... opłakane skutki ?  Na pewno : po jednej albo po drugiej stronie. Można się utożsamiać albo z jedną albo z drugą.

Kiedyś tu na forum poruszyłem temat kontraktu terminowego w małżeństwie. Ciekawy  ( nie ja byłem autorem ) był to pomysł, generujący stałą dbałość o związek. By na sąsiada / sąsiadkę się nie oglądać. 
 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funny napisał:

Jak bez wyjścia to źle, musi być wyjście

No jasne - zawsze jest jakieś wyjscie 

Czasem tylko  ze spodniami w garści przez okno ( nie wiem, widziałem na filmach )  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Podać Ci palec a Ty zaraz byś chciała całą rękę

Całej to ja nie radzę używać : wydaje mi się ze wystarczą zamiennie trzy. Każdy z nich jest Wazny - coś innego potrafi, a razem to już prawie wszystko :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, waldiroom napisał:

No jasne - zawsze jest jakieś wyjscie 

Czasem tylko  ze spodniami w garści przez okno ( nie wiem, widziałem na filmach )  

Dobrze ,że tylko w filmach

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, waldiroom napisał:

Całej to ja nie radzę używać : wydaje mi się ze wystarczą zamiennie trzy. Każdy z nich jest Wazny - coś innego potrafi, a razem to już prawie wszystko :oklaski:

I w tej kwesti jest między nami  zgodniść 100%

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, waldiroom napisał:

Tu nie o mnie mówimy - to moje wyobrażenie o tej sytuacji.
Nie jestem w takiej sytuacji - bo wtedy miałbym problem. 
... opłakane skutki ?  Na pewno : po jednej albo po drugiej stronie. Można się utożsamiać albo z jedną albo z drugą.

Kiedyś tu na forum poruszyłem temat kontraktu terminowego w małżeństwie. Ciekawy  ( nie ja byłem autorem ) był to pomysł, generujący stałą dbałość o związek. By na sąsiada / sąsiadkę się nie oglądać. 
 

Ja na szczęście też nie

To co napisałam to nie było skierowane personalnie do Ciebie .Wybór należy do każdego z nas (nieściśle się wyraziłam )

Popatrzeć można

No i skutki bywają opłakane dla obu stron (przeważnie ) i nie tylko ..Tematu juž dalej rozwijqć nie będę .

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Cześć dzieciaki.  Kto dziś kawę patrzył i co  do niej wyspał , że tyle filozoficznych przekazów tu się wylało :d w temacie palcowym:haha:?  Pyszna  ta kawa:d

Oooo nawet filiżankę trzema „palcyma” można dobrze chwycić

Dobry dzień miła Pani :cześć2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie i ja z Wami , trochę pozniej . Wybaczcie ale prawa domowe mają się inaczej do praw pracy:szydera:.W środę w nocy wyjazd ja dalej czekam na papiery od firmy.Umowe mam podpisać w De ale jakiś dokument potwierdzający wyjazd do pracy przydałby się. Moja koordynator jest na urlopie a ta która ja zastępuje wie  mnieiej ode mnie.Ale zobaczymy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

Witam sie i ja z Wami , trochę pozniej . Wybaczcie ale prawa domowe mają się inaczej do praw pracy:szydera:.W środę w nocy wyjazd ja dalej czekam na papiery od firmy.Umowe mam podpisać w De ale jakiś dokument potwierdzający wyjazd do pracy przydałby się. Moja koordynator jest na urlopie a ta która ja zastępuje wie  mnieiej ode mnie.Ale zobaczymy

Czasem jak kurierem wysylaja to na drugi dzień są. Cześć

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...