Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dam sobie tu jeszcze parę dni jak nic się nie zmieni to zawiesze konto bo gdy atmosfera gesta i nie ma czym oddychać to lepiej odejść i dać sobie  spokój   albo wrócić na stare śmieci....Wiele osób ma ciężkie sztele ,trudne ,nowe i czasem potrzebuje odreagowac ,zwyczajnie po ludzku ...popisać,pożartować bez spiny i igieł ...No ale jak tu nie idzie... to cóż zostaje?☹

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Funny napisał:

Zawsze stawiałam stawiam i będę stawiać na real pisałam o tym każde fora to świat kurtyn ,woali ....Ale do uzewnętrzniania się też trzeba mieć dystans ,...szacunek to dla mnie priorytet .

Zgoda

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

Dam sobie tu jeszcze parę dni jak nic się nie zmieni to zawiesze konto bo gdy atmosfera gesta i nie ma czym oddychać to lepiej odejść i dać sobie  spokój   albo wrócić na stare śmieci....Wiele osób ma ciężkie sztele ,trudne ,nowe i czasem potrzebuje odreagowac ,zwyczajnie po ludzku ...popisać,pożartować bez spiny i igieł ...No ale jak tu nie idzie... to cóż zostaje?☹

Tak koncepcja @Funny bardzo mi się podobała ... żart zabawa odreagować  

Tylko pojawił się narcyz, któremu kością niezgody jest II miejsce, w myśl zasady „kto nie ze mną to przeciw mnie” 

A taki stan rzeczy zagęszcza atmosferę. Ja nikomu do „zada” nigdy nie  wchodziłem i wchodzić nie będę 

... coś sobie teraz pomyślałem 

małe zbyt poważna wcześniejsza treść by o tym wspominać

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Funny napisał:

A moje Kunegunda :szydera:no co ;)mieli moi fantazje :szydera:

Pozwolisz ,źe się nie wypowiem co do Kunegundy (znałam jedną panią o takim imieniu .Mąż mòwił do niej Kinia )

O ile  się nie mylę to jest imię niemieckiego pochodzenia .

Co do fantazji Twoich rodziców to przyznam ,że mieli ,prawie ułańską :oklaski::zwyciezca:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, waldiroom napisał:

Tak koncepcja @Funny bardzo mi się podobała ... żart zabawa odreagować  

Tylko pojawił się narcyz, któremu kością niezgody jest II miejsce, w myśl zasady „kto nie ze mną to przeciw mnie” 

A taki stan rzeczy zagęszcza atmosferę. Ja nikomu do „zada” nigdy nie  wchodziłem i wchodzić nie będę 

... coś sobie teraz pomyślałem 

małe zbyt poważna wcześniejsza treść by o tym wspominać

Wiesz co daje spięcia? Bulkę przez bibułkę a cala reszta cierpi ...pytam dlaczego ???Zawarte w treści przytyki..... na to jest priv jak ktoś do kogoś coś .Tam można sobie wyjaśnić a nie walcować temat na froncie. 

Edytowane przez Funny
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Pozwolisz ,źe się nie wypowiem co do Kunegundy (znałam jedną panią o takim imieniu .Mąż mòwił do niej Kinia )

O ile  się nie mylę to jest imię niemieckiego pochodzenia .

Co do fantazji Twoich rodziców to przyznam ,że mieli ,prawie ułańską :oklaski::zwyciezca:

 

Puściłam oczko

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Funny napisał:

Dam sobie tu jeszcze parę dni jak nic się nie zmieni to zawiesze konto bo gdy atmosfera gesta i nie ma czym oddychać to lepiej odejść i dać sobie  spokój   albo wrócić na stare śmieci....Wiele osób ma ciężkie sztele ,trudne ,nowe i czasem potrzebuje odreagowac ,zwyczajnie po ludzku ...popisać,pożartować bez spiny i igieł ...No ale jak tu nie idzie... to cóż zostaje?☹

To dlaczego tolerujesz a nawet wspierasz takie negatywne zachowanie ? 

Dostał szanse co z nią zrobił to wszyscy widzieli .

Dostał kolejną ,której już nie powinien dostać i jest to samo .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Funny napisał:

Wiesz co daje spięcia? Bulkę przez bibułkę a cala reszta cierpi ...pytam dlaczego ???Zawarte w treści przytyki..... na to jest priv jak ktoś do kogoś coś .Tam można sobie wyjaśnić a nie walcować temat na froncie. 

Niestety do pewnych osób nic nie dociera .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, INEZ napisał:

To dlaczego tolerujesz a nawet wspierasz takie negatywne zachowanie ? 

Dostał szanse co z nią zrobił to wszyscy widzieli .

Dostał kolejną ,której już nie powinien dostać i jest to samo .

Dlaczegi tak piszesz ze toleruje  i wspieram ?Nie toleruje! A co do zeszłych spraw jesteście dorosli ,mnie tu nie było załatwiajcie na priv zadry .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

pojawił się narcyz, któremu kością niezgody jest II miejsce

Samokrytyka jak za Bieruta. Tylko kto mości pierwsze? Konkurencja, że fest! :szydera:"""

Edytowane przez abc'21
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Dlaczegi tak piszesz ze toleruje  i wspieram ?Nie toleruje! A co do zeszłych spraw jesteście dorosli ,mnie tu nie było załatwiajcie na priv zadry .

Dobrze wiesz ,że próbowałam za co zostałam nazwana ,bydlakiem ".Co napisałam nie mogę ujawnić bo to priv .Moim zdaniem nie było tam nic niestostosownego czy obraźliwego .

Pierwsze co zrobił ,kolega "to straszył mnie moderatorem .Więc jak sobie wyobrażasz załatwianie spraw i dogadywanie się na privie?

Ja pierwsza wyciągnęłam rękę do zgody .Taka już jestem i chce pozostać .Nie ma na świecie człowieka ,któremu bym nie podała ręki i któremu bym źle życzyła .Żyje pełnią życia ,czerpie garściami z tych chwil ,które ktoś mi łaskawie podarował .

Może pisze niepoprawnie ale czytam ze zrozumieniem i Twoje sugestie ,że żyje na pół gwizdka albo nawet na ćwierć bo nie chce dać komuś szansy oraz ,że komuś źle życzę bardzo mnie zabolały .

Jak Cię tu nie było ,nie wiesz ,nie orientujesz się to nie oceniaj .

Chciałam to z Tobą załatwić na priv ale to Ty nie chciałaś .Mimo wszystko pozdrawiam Cię serdecznie .Wiem jak jest ciężko na takiego typu zkeceniach jak Ty teraz masz .Rozumie Cię .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, INEZ napisał:

Dobrze wiesz ,że próbowałam za co zostałam nazwana ,bydlakiem ".Co napisałam nie mogę ujawnić bo to priv .Moim zdaniem nie było tam nic niestostosownego czy obraźliwego .

Pierwsze co zrobił ,kolega "to straszył mnie moderatorem .Więc jak sobie wyobrażasz załatwianie spraw i dogadywanie się na privie?

Ja pierwsza wyciągnęłam rękę do zgody .Taka już jestem i chce pozostać .Nie ma na świecie człowieka ,któremu bym nie podała ręki i któremu bym źle życzyła .Żyje pełnią życia ,czerpie garściami z tych chwil ,które ktoś mi łaskawie podarował .

Może pisze niepoprawnie ale czytam ze zrozumieniem i Twoje sugestie ,że żyje na pół gwizdka albo nawet na ćwierć bo nie chce dać komuś szansy oraz ,że komuś źle życzę bardzo mnie zabolały .

Jak Cię tu nie było ,nie wiesz ,nie orientujesz się to nie oceniaj .

Chciałam to z Tobą załatwić na priv ale to Ty nie chciałaś .Mimo wszystko pozdrawiam Cię serdecznie .Wiem jak jest ciężko na takiego typu zkeceniach jak Ty teraz masz .Rozumie Cię .

Boze moj kiedy ja Ci rozmowy na priv ze mną odmówiłam???Pamiętasz jak poszła zwada o ta pierniczoną lamę to ja Cie na priv poprosiłam a Ty mnie potraktowałaś jedna zwykłą emitikonką, jak mnie wtedy było przykro kochana nawet nie wiesz ...

Po drugie rzeczywiście pod Twoim postem pisalam a tym co następuje jak się komuś źle zyczy ale to było odniesienie do tego jak ja kiedyś pomyślałam i co mnie się przytrafiło. Z serca przepraszam jeśli zabolało nie taka była moja intencja 

I tak to wszystko się uklada ze strach się odezwać. Jeśli kogoś jeszcze uraziłam to przepraszam 

 :cześć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:
3 godziny temu, abc'21 napisał:

Samokrytyka jak za Bieruta. Tylko kto mości pierwsze? Konkurencja, że fest! :szydera:"

Kilka słów tu napisałem, ale palec sie omsknął przy edycji jednego kawałka i poszło wszystko precz. Może nie warto powtarzać...  Nie dorównam rzeczonemu razdwatrzy... skoro nawet Bieruta pamięta :cześć2:Szacun "kolego" ... Mam dla Ciebie jedno życzenie, dobre życzenie  "obyś się w tym wszystkim nie pogubił" 

Polecam obejrzeć film, dobry film - https://www.filmweb.pl/film/Split-2016-750258   

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

rzeczonemu razdwatrzy.

Ty chyba już w tym wszystkim nie tylko się pogubiłeś ale całkowicie splątałeś. Jestem abc'21 nie rzeczony razdwatrzy :donos::szydera:". Odpuść. Są inne priorytety w życiu, niż anonimowy, podejrzany dinozaur abc... . Luuuzik :witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Funny napisał:

Boze moj kiedy ja Ci rozmowy na priv ze mną odmówiłam???

Polecam lekturę top "Rozmowy przy łódce". Czarno na białym. Na szczęście posty są ogniotrwałe. Przestaniesz zachodzić w głowę już po pierwszej stronie i dasz sobie spokój z pytaniami, kontaktami priv, itp. Są tam zawarte wszystkie możliwe odpowiedzi. I powtórzę się; są ważniejsze rzeczy niż mędzenie a od boleści zada są lekarze a nie Opiekunka na projekcie. Ignoruj, jest tu taka opcja. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie niełamiące regulaminu Forum. Spoko, bez piany i jedziemy z opiekuńczym koksem, czy to się komuś podoba, czy nie. I wice wersja :czytaj::d:szydera::hura: O utożsamianiu się z tym miejscem już nie wspomnę. Tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że na tapecie forumowe ploty ,pomówienia itp.Szara rzeczywistość internetowa .Dziw bierze ,że niektórzy tym żyją i tym się karmią .Na śniadanie ,obiad ,kolację i pewnie podjadają nawet w nocy .Mam nadzieję ,że poklasku takie ,sensacje ,rewelacje "mieć nie będą.

Takie to przysłowie mi na myśl przyszło w kontekście .

,Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada "serio ,serio 

To już nie są nawet dołki to podziemne korytarze ,kręte i mroczne jak sam autor .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  dzieciaki.  Pomimo covidowych turystycznych ograniczeń  byłam w dalekiej podróży.  Moim celem było znalezienie psychiatryka sprzed 2.000 lat. Straciłam kasę i czas.  Trzeba mi było od razu tutaj  na forum wypaść i zrealizować moje zamierzenia i mieć wszystko na wyciągnięcie ręki:  tu i teraz . 

Znalazłam stare fundamenty, ruiny murów , wszechobecny przeciag ,ślady inteligentnych  myśli. Znalazłam jeszcze  kilku strażników dóbr wypracowanych przez tubylców , wypracowanych latami. 

Wiele cywilizacji na przestrzeni wieków już upadało . Szkoda.  Zawsze trzeba zaczynać  od nowa od motyki i krzesiwa. I pomyśleć,  że rozwój cywilizacji i sukces zależy tylko od ludzi. 

Już od następnego tygodnia wpadnę tutaj z nowym ogniem i jeśli pozwolicie , to pomachamy jeszcze razem pochodnią. Palić nie ma już czego, ale razem może być cieplej.  

Dziękuję za pamięć i ciepłe  słowa  o  mojej skromnej osobie @Janeczka1963, @Wenusia , @INEZ, @Funny@waldiroom

 

 

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...