Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

ostatnio na gwiazdkę dostałam perfumy i muszę przyznać, że mój luby trafił w punkt :oklaski:

Szczerze ? Sama sobie kupuje perfumy A co do biżuterii ....widziałaś ...cieniutko u mnie, mam specyficzny gust nie musi być drogie ważne że mi się podoba szukam .. znajduje ...płaci a czasem ja czemu nie

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Funny napisał:

No cienkie pewnie były bardziej niż moje, więc sporo wlazło ...staram się obliczyć ile ich usmażyłeś przez ten czas niech punktem odniesienia będzie wielkość patelni

15 :oklaski: Takie trzy po trzy sparowane ;):zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

Czasem to funkcjonuje ...myślę że kiedyś częściej... inny był świat inne życie, zapraszaliśmy się do stołu , często bez zaproszenia ktoś wpadł i też milo było pogadać przy fusiastej kawie zawsze się cos do kawy znalazło ...murów nie budowaliśmy nawet tajniackimi drogami potrafiliśmy dotrzeć do siebie ...

I nie było tej piergolonej, chorej i małej zawiści.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

??? No toz to już zdecydowana przesada - nie żebym zazdrościł urlopu ale wszystkie tu postaci jednym głosem mowia ... na urlop do Domu ...

chociaz pamietam takie czasy jak do Jugosławii się jeździli na „urlop” ( który musiał się zwrócić )  słowo urlop było dla wydziału paszportowego przy wniosku

No mój drogi chyba że ktoś ma dwa domy

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

Dziś ostatni mi zleciał z sufitu

Wczoraj to miałem wkleić pod zapytaniem o naleśniki ale czasu brakło. Naprawiam:

***

Podobny a dodatkowo 200 ml schmandu, 2 cukry waniliowe(koniecznie bo ładnie pachnie podczas roboty), dwie łychy oleju, zamiast zwykłej wody daj fest gazowaną, na gęstość takie by rozprowadzało się po patelni ale powolnie, temp ok. 3/4 mocy na pierwszy placek(na następny ciut mniej), patelnia dokładnie przejechana kulką z ręcznika papierowego nasączonego olejem, smażę 2 min z pierwszej i jedną min z drugiej ( jak nie znam kuchenki, to właśnie w taki sposób dobieram moc palnika do czasu smażenia, by nie za szybko. Pierwszy lepiej ciut przypalić niż zbyt długo grzać(przywrze). Starą patelnię najlepiej wziąć dobry zamach i skutecznie wy. piergolić jak najdalej tylko parabola lotu poniesie.
Kiedyś z kaucji za 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Funny napisał:

Szczerze ? Sama sobie kupuje perfumy A co do biżuterii ....widziałaś ...cieniutko u mnie, mam specyficzny gust nie musi być drogie ważne że mi się podoba szukam .. znajduje ...płaci a czasem ja czemu nie

ja nigdy nie kupowałam sobie biżuterii, jakoś tak wyszło, teraz mam jej w nadmiarze :d, a perfumy, no cóż, kiedyś Ci opowiem :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, abc'21 napisał:

Właśnie taki, co w sercu, to na języku. Stabilnie i konkretnie po bandzie, bez uogólnień. Nie robię tego poza zainteresowanym. Jednego dnia nie wchodzę komuś w zad, by kolejnego siać mu jad. Uszanuj to. Niewielu takich.
Posty nie płoną.

Tobie również, jak w cytacie.

Jakoś nie mogę w to uwierzyć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, abc'21 napisał:

Nie nalegam. Nienamolny taki. :837_no_entry:

E tam zaraz ,namolny ":szydera:

Słowo sparować też bardzo mi się podoba :szydera:,często go używam w kontekście dwóch skarpetek (oczywiście wypranych ):szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, abc'21 napisał:

Obwieszone są lancpudry niemieckie, jak ruskie jołki. A brak im tego, co każdy Polak dobrze robić potrafi. W kuchni naturalnie ;)

O.o ,szacunek do kobiet ?????:kopara:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, waldiroom napisał:

Och ... Przestań brutalu, nie bądź taki ajwaj...

A żeby nie ponawiać cyklicznie pojawiających się samczych przepychanek, pysznij się już tutaj sam. 
widać zwada w Tobie siedzi głęboko i w kolejnej odsłonie znów wychodzi. 
 

Dobrej nocy „  opiekunautom* „

,Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "

Jak jednak zmienisz decyzję to bardzo się ucieszę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, INEZ napisał:

,Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "

Jak jednak zmienisz decyzję to bardzo się ucieszę

Tak. Zgadzam się. Ale niedawno wrzuciłem tutaj pewne pytanie, głównie jako myśl. Tak ogólnie nt. anonimowości w internecie. I co daje taka anonimowość ludziom, którzy swoją prawdziwą tożsamość skrzętnie ukrywają. W prawdziwym świecie nikt nawet by się nie obejrzał. W e-świecie można mieć wiele twarzy i kreować się na wiele sposobów. Wystarczy solidne przygotowanie, dobra znajomość intermetu, i pewne cechy charakteru. Jeśli uwierzymy w e-ludzi, przestaniemy wierzyć w tych prawdziwych. 

Polecałem do obejrzenia obraz HBO o Q-Anonimie. 

Więc nie będe walczył - na wielu frontach, wiele walk wygrałem. Wolę jednak demokrację i równe zasady.

 

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nakręconych  :cześć2:   

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, waldiroom napisał:

Tak. Zgadzam się. Ale niedawno wrzuciłem tutaj pewne pytanie, głównie jako myśl. Tak ogólnie nt. anonimowości w internecie. I co daje taka anonimowość ludziom, którzy swoją prawdziwą tożsamość skrzętnie ukrywają. W prawdziwym świecie nikt nawet by się nie obejrzał. W e-świecie można mieć wiele twarzy i kreować się na wiele sposobów. Wystarczy solidne przygotowanie, dobra znajomość intermetu, i pewne cechy charakteru. Jeśli uwierzymy w e-ludzi, przestaniemy wierzyć w tych prawdziwych. 

Polecałem do obejrzenia obraz HBO o Q-Anonimie. 

Więc nie będe walczył - na wielu frontach, wiele walk wygrałem. Wolę jednak demokrację i równe zasady.

 

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nakręconych  :cześć2:   

Zawsze stawiałam stawiam i będę stawiać na real pisałam o tym każde fora to świat kurtyn ,woali ....Ale do uzewnętrzniania się też trzeba mieć dystans ,...szacunek to dla mnie priorytet .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...