Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, waldiroom napisał:

A ja myślałem ze to przysłowie „żeńszczin” się tylko tyczy - „przez żołądek do serca „

Zawsze przez żołądek do serca mam na myśli żołądek pci męskiej bo jeśli sprawa się tyczy kobiet to przez jubilera do serca

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Janeczka1963 napisał:

o, zgadzam się :d:oklaski:

No a na wstępie może się płeć męska na Douglasie wesprzeć i pewnie kupi taki który jemu podobać się będzie tzn. w jakim perfumowym odzieniu chciałby ją czuć :trele:a nóż widelec trafi w punkt

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

No a na wstępie może się płeć męska na Douglasie wesprzeć i pewnie kupi taki który jemu podobać się będzie tzn. w jakim perfumowym odzieniu chciałby ją czuć :trele:a nóż widelec trafi w punkt

ostatnio na gwiazdkę dostałam perfumy i muszę przyznać, że mój luby trafił w punkt :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

do DE na urlop 

??? No toz to już zdecydowana przesada - nie żebym zazdrościł urlopu ale wszystkie tu postaci jednym głosem mowia ... na urlop do Domu ...

chociaz pamietam takie czasy jak do Jugosławii się jeździli na „urlop” ( który musiał się zwrócić )  słowo urlop było dla wydziału paszportowego przy wniosku

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waldiroom napisał:

??? No toz to już zdecydowana przesada - nie żebym zazdrościł urlopu ale wszystkie tu postaci jednym głosem mowia ... na urlop do Domu ...

chociaz pamietam takie czasy jak do Jugosławii się jeździli na „urlop” ( który musiał się zwrócić )  słowo urlop było dla wydziału paszportowego przy wniosku

a bo, widzisz:cmok:, ja mam specjalne zaproszenie i jadę poleniuchować:trele:, znaczy się będę miała All Inklusiv :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Taka myśl podejrzana na popularnym portalu, ale rozglądają się wokół stwierdzam ze bardzo mądre 

4994C4E2-EB4E-47E2-8C09-D4AC7D2F2B90.jpeg

By było miło, zawsze trzeba zaczynać od siebie a ewentualnie następnie domniemać komu się bardziej powiodło. Mnie taka myśl musnęła, kiedy ten papirus mi się rozwinął. I dodam jeszcze by nie być obleśnie dwulicowym.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, abc'21 napisał:

Młody jeszcze jesteś albo mało znasz kobiet i kobiety właśnie.

No to mnie masz - trafiłeś w sedn, jedno i drugie

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, abc'21 napisał:

Wiem. Dwoma postami.

Och ... Przestań brutalu, nie bądź taki ajwaj...

A żeby nie ponawiać cyklicznie pojawiających się samczych przepychanek, pysznij się już tutaj sam. 
widać zwada w Tobie siedzi głęboko i w kolejnej odsłonie znów wychodzi. 
 

Dobrej nocy „  opiekunautom* „

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, abc'21 napisał:

Smażyłem. Dwie minuty z jednej i jedną minutę z drugiej. To dosyć krótko :szydera:

No cienkie pewnie były bardziej niż moje, więc sporo wlazło ...staram się obliczyć ile ich usmażyłeś przez ten czas niech punktem odniesienia będzie wielkość patelni

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, waldiroom napisał:

Taka myśl podejrzana na popularnym portalu, ale rozglądają się wokół stwierdzam ze bardzo mądre 

4994C4E2-EB4E-47E2-8C09-D4AC7D2F2B90.jpeg

Czasem to funkcjonuje ...myślę że kiedyś częściej... inny był świat inne życie, zapraszaliśmy się do stołu , często bez zaproszenia ktoś wpadł i też milo było pogadać przy fusiastej kawie zawsze się cos do kawy znalazło ...murów nie budowaliśmy nawet tajniackimi drogami potrafiliśmy dotrzeć do siebie ...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, waldiroom napisał:

Dobrej nocy

Właśnie taki, co w sercu, to na języku. Stabilnie i konkretnie po bandzie, bez uogólnień. Nie robię tego poza zainteresowanym. Jednego dnia nie wchodzę komuś w zad, by kolejnego siać mu jad. Uszanuj to. Niewielu takich.
Posty nie płoną.

Tobie również, jak w cytacie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...