Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Funny napisał:

I jeszcze nadmienie że im dłużej tu jestem i go poznaje to uważam że jest specyficzny ,ale można sytuację opanować, bo nie jest to zły człowiek

specyficzny w tym wieku to choroba nieuleczalna. Może i byc dobrym człowiekiem, ale jak ma swoje natręctwa to z nimi ciężko żyć opiekunowi. Czy Twój pdp ma natręctwa ? Wiesz... takie, że narożnik filiżanki zawsze pasuje do wzoru na obrusie, a łyżki zawsze  w ten - specyficzny - sposób muzą leżeć... itp itd....

Zgroza... przypomniał mi sie film "Dzień świra" z Markiem Konradem :mur:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, waldiroom napisał:

specyficzny w tym wieku to choroba nieuleczalna. Może i byc dobrym człowiekiem, ale jak ma swoje natręctwa to z nimi ciężko żyć opiekunowi. Czy Twój pdp ma natręctwa ? Wiesz... takie, że narożnik filiżanki zawsze pasuje do wzoru na obrusie, a łyżki zawsze  w ten - specyficzny - sposób muzą leżeć... itp itd....

Zgroza... przypomniał mi sie film "Dzień świra" z Markiem Konradem :mur:

 

No ma ....ale dni lecą i jak już będzie połowa turnusu to będę podskakiwać

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Funny napisał:

90% się jara na nią ja też nie jaram a wożę z sobą w razie gdyby smartek padł i trzeba by było oświetlić drogę do piekła  albo schody do nieba 

Piękna kobieta i świetna aktorka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór:cześć:

Chyba mogę się z wami tak przywitać :oklaski:. Wieczór już nie daleko:haha:, a ja cały dzień dzisiaj mam zabiegany, jutro wypad do DE na urlop :oklaski:, to sobie odpocznę :d. Od czasu do czasu zerknę do wam kochani :dobrze:, chociażby się przywitać, do pracy dopiero w połowie czerwca ruszam :tak2:, teraz będę się lenić na całego :hura:.

A może późną popołudniową kawkę :kawa: wam zaserwuję :855_interrobang:, a co, pijcie na zdrowie :tak2:. Miłego dla was :cmok:

Cinco De Mayo Mexico GIF by Pusheen

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

czy my tu dzis we dwoje dyżurować do wieczora będziemy?

A juści!!! :hura::szydera::hura:

Chociaż już wieczór :oklaski:

Od 5.45, na dupsku siadłem dopiero o 15.oo, przy obiedzie. Naleśniki, palunie lizać! :p:pianino:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dobry wieczór:cześć:

Chyba mogę się z wami tak przywitać :oklaski:. Wieczór już nie daleko:haha:, a ja cały dzień dzisiaj mam zabiegany, jutro wypad do DE na urlop :oklaski:, to sobie odpocznę :d. Od czasu do czasu zerknę do wam kochani :dobrze:, chociażby się przywitać, do pracy dopiero w połowie czerwca ruszam :tak2:, teraz będę się lenić na całego :hura:.

A może późną popołudniową kawkę :kawa: wam zaserwuję :855_interrobang:, a co, pijcie na zdrowie :tak2:. Miłego dla was :cmok:

Cinco De Mayo Mexico GIF by Pusheen

Cześć super a baw się byczo na urlaubie:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, abc'21 napisał:

A juści!!! :hura::szydera::hura:

Chociaż już wieczór :oklaski:

Od 5.45, na dupsku siadłem dopiero o 15.oo, przy obiedzie. Naleśniki, palunie lizać! :p:pianino:

Tak długo naleśniki piekłeś ???:kopara:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, abc'21 napisał:

Trzy laski i moje oklaski. To razem czworo sragnionych kulinarnych podnieceń, może lepiej będzie uniesień :d

A ja myślałem ze to przysłowie „żeńszczin” się tylko tyczy - „przez żołądek do serca „

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...