Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, elf napisał:

Wiecie co po wnikliwej analizie pewnego artukułu doszłam do wniosku że jestem psychopatką.  Właściwe to nawet prawie na pewno. Przeczytajcie sami co. Piszą na mój temat. 

Psychopata jest często narcyzem i chce, żeby cała uwaga była skupiona właśnie na nim. Takie osoby chętnie zdradzają szczegóły ze swojego życia osobistego i dzielą się swoimi sekretami. Celem tego zabiegu psychologicznego jest zbudowanie więzi i skrócenie dystansu. W taki sposób psychopata zdobywa zaufanie rozmówcy,

Kurcze cała ja 

Do tej definicji dodam tylko ,że wszystkie te zabiegi mają tylko jeden cel ušpić czyjąś czujność stwarzając pozory ,że jest się przyjaźnie nastawionym człowiekiem  a następnie wykorzystać zdobytą wiedzę  i zaufanie w celu ,zniszczenia "danej osoby O.o

Ciągle mam nadzieję ,że Twoja osobowiść jednak nie pasuje do tej definicji .Pozdrawiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Zaczynam kolejny piękny dzień na cudownym zleceniu z przesympatyczną pdp,które wykonuje za odpowiadające mi wynagrodzenie

Pozdrawiam z pięknego zakątka na ziemi i życzę ,żeby każdy potrafił cieszyć się życiem i doceniał to co ma

Przypomniało mi się powiedzonko (w kontekście brr nie cierpię tego słowa od jakiegoś czasu )

Mówi mąż do żony 

,Kochanie wiesz ,że tylko Ciebie jedną kocham ,inne to ja ..........."

Miłego dnia :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewspaniałe Dzień Dobry na powitanie Opiekonautek. 

Jestem bezkonkurencyjny i mogę się całkiem dobrze ustawić, jak powiadał odhibernowany Pan Maksymilian Paradys.

( dalej boki zrywam i przepraszam ale nie trafiam w punt żądanej literki :hura::szydera:""""""""""")

Za inteligencję: :cmok:"""

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie zasłyszane życzenia mi się przypomniały:

" oby ci chłop laptopa na głupim łbie nie rozwalił a następnie nie zamknął w komórce pod schodami...". Leżę i rubasznie popierśmiechuję :szydera::hura::szydera:

I przypadkiem proszę nie wiązać powyższego ze sobą i nie brać do się :ostrzegam::zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Do tej definicji dodam tylko ,że wszystkie te zabiegi mają tylko jeden cel ušpić czyjąś czujność stwarzając pozory ,że jest się przyjaźnie nastawionym człowiekiem  a następnie wykorzystać zdobytą wiedzę  i zaufanie w celu ,zniszczenia "danej osoby O.o

Ciągle mam nadzieję ,że Twoja osobowiść jednak nie pasuje do tej definicji .Pozdrawiam

Ja od dłuższego czasu nie jestem taka otwarta pisałam już o tzw.,,otwartej książce"To przykre, że człowiek człowiekowi wilkiem i coraz częściej z tym zjawiskiem się spotykamy .Jak bardzo trzeba udać drugiemu by powierzyć największe tajemnice,jaki to przyniesie skutek ? ....moja mama zawsze mi powtarza ja jestem twoją najlepszą przyjaciółką ...jak ci nie pomogę to napewno nie zaszkodzę,coś w tym jest ...Naturalnie są takie sprawy czy sytuację o których tylko ja wiem i niech tak zostanie Człowiek potrzebuje się przecież czasem wygadać i co każde słowo ważyć ? Okropne to ....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry :d

Zaczynam kolejny piękny dzień na cudownym zleceniu z przesympatyczną pdp,które wykonuje za odpowiadające mi wynagrodzenie

Pozdrawiam z pięknego zakątka na ziemi i życzę ,żeby każdy potrafił cieszyć się życiem i doceniał to co ma

Przypomniało mi się powiedzonko (w kontekście brr nie cierpię tego słowa od jakiegoś czasu )

Mówi mąż do żony 

,Kochanie wiesz ,że tylko Ciebie jedną kocham ,inne to ja ..........."

Miłego dnia :d

Faceci bywają wulgarni ...

Co do tego cytatu to powiem Ci ,że facet inteligentny potrafiący kochać i szanować nie tylko kobiety po prostu ludzi tak nie powie.

Jestem pewna  że taki facet o którym.wspomnialaś, nie szanuje nawet swojej wybranki ...to tylko pozory ...

Poza tym  facet grający ogiera (i nie chce napisać coś bardziej konkretnego )z reguły to prymitywny ,narcystyczny f..t często ratujący się tanimi tekstami w gronie kolegów a jak przyjdzie co do czego to ,,szukaj wiatru w polu "albo gdzie jest pęseta

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny dokładnie 

Pisanie ,że w internecie się ,obnażamy "jest szczytem chamstwa i to w najprostszej postaci .Jak dla mnie dzielenie się swoimi smutkami i radościami,sukcesami i porażkami a czasem nawet probkemami nie ma nic wspólnego z obnażaniem sie.Nawet jak by tak było to ja wiem ,że jest wielu ludzi w moim otoczeniu ,którzy stanowią tzw .płaszcz ochronny dla mnie .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

Faceci bywają wulgarni ...

Co do tego cytatu to powiem Ci ,że facet inteligentny potrafiący kochać i szanować nie tylko kobiety po prostu ludzi tak nie powie.

Jestem pewna  że taki facet o którym.wspomnialaś, nie szanuje nawet swojej wybranki ...to tylko pozory ...

Poza tym  facet grający ogiera (i nie chce napisać coś bardziej konkretnego )z reguły to prymitywny ,narcystyczny f..t często ratujący się tanimi tekstami w gronie kolegów a jak przyjdzie co do czego to ,,szukaj wiatru w polu "albo gdzie jest pęseta

Bywają O.o Jednego tylko nie mogę zrozumieć dlaczego oni ciągle próbują wchodzić przez zamknięte drzwi Lubią sobie nocha rozkwasić albo guza nabić .????

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Bywają O.o Jednego tylko nie mogę zrozumieć dlaczego oni ciągle próbują wchodzić przez zamknięte drzwi Lubią sobie nocha rozkwasić albo guza nabić .????

Ja raz po ciemku na Stelli laskami w nocy do kibelka u zapomniałam że drzwi były zamknięte tak się pierdykłam w nos że mi krew pociekła myślałam że złamałam ,cała rodzina sikała że śmiechu oczywiście kulturalny to był sik

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny ja dwa razy przydzwoniłam głową w szklane drzwi od ogrodu zimowego aż mi się gwiazdki pokazały a na szybie został odcisk mojego nosa i czoła   

Kobietom  też się zdarza próbować wchodzić razem z drzwiami

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny ja dwa razy przydzwoniłam głową w szklane drzwi od ogrodu zimowego aż mi się gwiazdki pokazały a na szybie został odcisk mojego nosa i czoła   

Kobietom  też się zdarza próbować wchodzić razem z drzwiami

Ja miałam pół faciaty w barwach tęczy bo bardzo mi się siku chciało i prawie biegłam

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Ja raz po ciemku na Stelli laskami w nocy do kibelka u zapomniałam że drzwi były zamknięte tak się pierdykłam w nos że mi krew pociekła myślałam że złamałam ,cała rodzina sikała że śmiechu oczywiście kulturalny to był sik

Co mi się tu za głupoty popisały jakies laski mi wlazły

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Ja miałam pół faciaty w barwach tęczy bo bardzo mi się siku chciało i prawie biegłam

Dobrze ,że mi się siku nie chciało bo koszt takich szklanych drzwi by pochłonął całą moją wypłatę O.o

O uszczerbku na zdrowiu to nawet nie wspomnę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, abc'21 napisał:

Przewspaniałe Dzień Dobry na powitanie Opiekonautek. 

Jestem bezkonkurencyjny i mogę się całkiem dobrze ustawić, jak powiadał odhibernowany Pan Maksymilian Paradys.

( dalej boki zrywam i przepraszam ale nie trafiam w punt żądanej literki :hura::szydera:""""""""""")

Za inteligencję: :cmok:"""

Ty dziś dobry humor masz to dobrze to połowa sukcesu każdego dnia

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniową porą :cmok:

@Funnyzostało Ci trochę tego cudnego ciasta? mam nadzieję, że dla mnie odłożyłaś kawałek :oklaski::cmok:. Pogoda paskudna u mnie, ale zrobiłam dziś dużo dobrego dla siebie i nie tylko :oklaski:. Życzę wam smacznej popołudniowej kawy :kawa:. Miłej reszty dnia dla was kochani :cmok:

Tee Teatime GIF by Katrin de Buhr

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry popołudniową porą :cmok:

@Funnyzostało Ci trochę tego cudnego ciasta? mam nadzieję, że dla mnie odłożyłaś kawałek :oklaski::cmok:. Pogoda paskudna u mnie, ale zrobiłam dziś dużo dobrego dla siebie i nie tylko :oklaski:. Życzę wam smacznej popołudniowej kawy :kawa:. Miłej reszty dnia dla was kochani :cmok:

Tee Teatime GIF by Katrin de Buhr

No @Janeczka1963jak nie jak tak jak Ci przesłać? :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...