Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Funny napisał:

No zbytnio pocieszenia nie odczułam jak wypłata wpłynie to i owszem poczuje  ....kuźwa coś za coś

To może z drugiej strony spróbuje .

Dobrze wiesz ,że nie wszyscy mężczyźni (kobiety też)dają się urobić tak od razu

Miałam kiedyś takiego pdp .Przez pierwsze dwa tygodnie podchodziłam do niego jak do jeża O.o

Zaczynałam już podejrzewać ,że on mnie nie lubi :smutek:

Po 2 czy 3 tygodniach coś mi się stało w nogę a było to oczywiście w niedzielę po południu .Powiedziałam mu o tym i ,że nie wiem co mam robić (nogę miałam opuchniętą i sinoczerwoną)i jego reakcja tak mnie zaskoczyła ,że nie mogłam uwierzyć ,że taki oschły ,nieprzystępny  a wrecz gburiwaty człowiek może tak zareagować.Wyjął 100 euro z portfela i powiedział,żebym natychmiast dzwoniła po taksówkę  jechała  do szpitala .Tak też zrobiłam .Po powrocie (na szczęście była to jakaś sprawa alergiczna )zauważyłam uśmiech na jego twarzy ,zaraz pytał co mi lekarz powiedział i czy wykupiłam sobie lekarstwa (uprzrdnio słowa trzeba by od niego kupić jak to się mówi ).Przez kolejne dni jak tylko pojawiałam się u niego rano żeby pomóc mu przy porannej toalecie to pierwsze o co pytał to jak się czuje i czy z moją nogą wszystko w porządku :)

Potem to już było tylko lepiej .Spędziłam z nim ostatnie w jego życiu Święta BN i przywitalśmy razem rok ,którego nie było mu dane przeżyć .Jak tak sobie to przypominam to rzeczywiście ludzie są różni ,właściwie to każdy człowiek jest inny .Nie wiadomo co w człowieku siedzi i czego można się po nim spodziewać.

Jeden od razu ,rzuca "nam się na szyję inny nigdy tego nie zrobi chociaż w głębi duszy bardzo by chcial .

Wypłata na pewno dobrze na Ciebie podziała

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

To może z drugiej strony spróbuje .

Dobrze wiesz ,że nie wszyscy mężczyźni (kobiety też)dają się urobić tak od razu

Miałam kiedyś takiego pdp .Przez pierwsze dwa tygodnie podchodziłam do niego jak do jeża O.o

Zaczynałam już podejrzewać ,że on mnie nie lubi :smutek:

Po 2 czy 3 tygodniach coś mi się stało w nogę a było to oczywiście w niedzielę po południu .Powiedziałam mu o tym i ,że nie wiem co mam robić (nogę miałam opuchniętą i sinoczerwoną)i jego reakcja tak mnie zaskoczyła ,że nie mogłam uwierzyć ,że taki oschły ,nieprzystępny  a wrecz gburiwaty człowiek może tak zareagować.Wyjął 100 euro z portfela i powiedział,żebym natychmiast dzwoniła po taksówkę  jechała  do szpitala .Tak też zrobiłam .Po powrocie (na szczęście była to jakaś sprawa alergiczna )zauważyłam uśmiech na jego twarzy ,zaraz pytał co mi lekarz powiedział i czy wykupiłam sobie lekarstwa (uprzrdnio słowa trzeba by od niego kupić jak to się mówi ).Przez kolejne dni jak tylko pojawiałam się u niego rano żeby pomóc mu przy porannej toalecie to pierwsze o co pytał to jak się czuje i czy z moją nogą wszystko w porządku :)

Potem to już było tylko lepiej .Spędziłam z nim ostatnie w jego życiu Święta BN i przywitalśmy razem rok ,którego nie było mu dane przeżyć .Jak tak sobie to przypominam to rzeczywiście ludzie są różni ,właściwie to każdy człowiek jest inny .Nie wiadomo co w człowieku siedzi i czego można się po nim spodziewać.

Jeden od razu ,rzuca "nam się na szyję inny nigdy tego nie zrobi chociaż w głębi duszy bardzo by chcial .

Wypłata na pewno dobrze na Ciebie podziała

Święta racja tylko cierpliwość może nas uratować niejednokrotnie albo sytuacje....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zapytałam czy używa dialektu powiedział że nawet kilku ...  :ostrzegam:bo w różnych częściach De mieszkał, ale i czystego niemieckiego też .....No to przeprowadziliśmy poważna rozmowę aczkolwiek zakończona uśmiechem na twarzy dziś zobaczyłam, że ma zęby bo on moje widzi często Może już powiem dobranoc w razie czego słit drims

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki ziemia kręci się,
dopóki jest tak, czy siak,
Panie, ofiaruj każdemu z nas,
czego mu w życiu brak:
Mędrcowi darować głowę racz,
tchórzowi dać konia chciej.
Sypnij grosza szczęściarzom
i mnie w opiece swej miej.

Dopóki ziemia kręci się,
o Panie, daj nam znak,
Władzy spragnionym uczyń,
by władza im poszła w smak.
Hojnych puść między żebraków,
niech się poczują lżej!
Daj Kainowi skruchę,
i mnie w opiece swej miej.

Ja wiem, że Ty wszystko możesz,
wierzę w Twą moc i gest,
Jak wierzy żołnierz zabity,
że w siódmym niebie jest.
Jak zmysł każdy chłonie z wiarą
Twój ledwie słyszalny głos,
Tak wszyscy wierzymy w Ciebie,
nie wiedząc, co niesie los.

Panie zielonooki spraw,
mój Boże jedyny, spraw,
Dopóki ziemia toczy się,
zdumiona obrotem spraw,
Dopóki czasu i prochu
wciąż jeszcze wystarczy jej,
Daj nam każdemu po trochu,
i mnie w opiece swej miej!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

 

Kiedyś usłyszałem taką zagadkę :

Kto jest głupszy ? Głupiec ? Czy ten który za nim podąża ?


Dobrej nocy .

 

Zdecydowanie ten ,który za nim podąża :zwyciezca:

Tylko mi nie pisz ,że źle odgadłam O.o

Dobranoc .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Dziś zapytałam czy używa dialektu powiedział że nawet kilku ...  :ostrzegam:bo w różnych częściach De mieszkał, ale i czystego niemieckiego też .....No to przeprowadziliśmy poważna rozmowę aczkolwiek zakończona uśmiechem na twarzy dziś zobaczyłam, że ma zęby bo on moje widzi często Może już powiem dobranoc w razie czego słit drims

No widzisz .Szczera rozmowa prawie zawsze pomaga

Pokazał Ci zęby :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...