Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, elf napisał:

No dzieci przeszły samych siebie pokój ogromny dwupoziomowy z zimnym barkiem śliczny balkon ogromne łóżku i dziadki 5km ode mnie i dopiero na kolacje jestem z nimi umówiona. Cudnieeee po prostu cudnie. 

 

Świetnie.Odpoczywaj , ciesz się powietrzem:dladnymi widokami.Zasłuzyłas:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, elf napisał:

Powiem wam szczerze że pierdziele pieniądze extra. Czuję się jak księżniczka nie jak "dupomyjec " jak to jedna z forumowicze siebie określiła.  Dzieci przyjechały i powiedziały że mam wolne i mogę te 4dni robić co mi się podoba. Która blisko i przyjeżdża na imprezę 

IMG-20200623-WA0007.jpeg

I dobrze.Jesli ktoś określił się mianem dupomyjec więc widocznie nim jest, i nie wie że można pracować inaczej:szydera:Kazdy wybiera zawód adekwatny do swoich możliwości i najprawdopodobniej nie umie nic więcej tylko doooopy myć.:szydera: Nie ma to nic wspólnego z pomocą domowa czy opiekunkä ktora my jesteśmy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z włóczęgi po mieście :oklaski:

Lody zaliczyła, prosto od Włocha O.o

Jak byłam w Koloni to lepsze jadłam ale nie ma co porównywać. Te też były dobre. Wolnością się nie zachlysnelam i posłusznie wróciłam do domu. Rodzina tak o mnie dba, że chcieli po mnie przyjechać. Sama sobie wróciłam, czym byli bardzo zdziwieni. Co to ja małe dziecko jestem, żebym sobie nie dała rady. Podopieczny ma być przywieziony o 20, więc jeszcze korzystam z wolności :haha::papieros:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wróciłam z włóczęgi po mieście :oklaski:

Lody zaliczyła, prosto od Włocha O.o

Jak byłam w Koloni to lepsze jadłam ale nie ma co porównywać. Te też były dobre. Wolnością się nie zachlysnelam i posłusznie wróciłam do domu. Rodzina tak o mnie dba, że chcieli po mnie przyjechać. Sama sobie wróciłam, czym byli bardzo zdziwieni. Co to ja małe dziecko jestem, żebym sobie nie dała rady. Podopieczny ma być przywieziony o 20, więc jeszcze korzystam z wolności :haha::papieros:

No i tak trzymaj :dobrze: aaa ta czarna spódniczka by mi się przydała :papieros:Fajna jezd bo wygląda mi na sportową :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie i jeszcze raz fajnie spędzona pauza z fajną  dziewczyną z którą  można pogadać o wszystkim i o niczym @Janeczka1963 dziekuski za miły spacerek :cmok: jestem tu drugi raz ale nie widziałam tyle co Ty :szydera::$

A tyle razem zrobiłyśmy  hymm no każda z osobna ma się rozumieć :hura:

Screenshot_20200623-181121_Samsung Health~2.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Fajnie fajnie i jeszcze raz fajnie spędzona pauza z fajną  dziewczyną z którą  można pogadać o wszystkim i o niczym @Janeczka1963 dziekuski za miły spacerek :cmok: jestem tu drugi raz ale nie widziałam tyle co Ty :szydera::$

A tyle razem zrobiłyśmy  hymm no każda z osobna ma się rozumieć :hura:

Screenshot_20200623-181121_Samsung Health~2.jpg

Hm te spalone kalorie to nawet nie tyle co ma paczka Twoich ulubionych cukierków :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Hm te spalone kalorie to nawet nie tyle co ma paczka Twoich ulubionych cukierków :szydera:

Ale śmieszne ha ha ha :szydera: a żeby nie było to kupiłam sobie również  moje  ulubione talarki   miętowe w czekoladzie :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...