Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Nie będę udawał, że jest super. Np moja ciocia mając 85 lat pamięta w jakiej sukience pierwszy raz do szkoły poszła.... oraz takie fragmenty ze swojego dzieciństwa :kopara:, a ja za cholerę nie mogę sobie przypomnieć takich drobiazgów . He he.... 

 

ps. wiem dlaczego, przyjdzie na mnie kolej:mur:

Obecnie , używam" sobie na mężczyznach i rodzinie z moją pdp :oklaski:

Typowe zołzy w białych rękawiczkach z nas ale o gołębim sercu

Ledwie skończymy rozmawiać ona już nic nie pamięta Pamięta jednak niekóre rzeczy O.o

Najważniejsze ,że mam z nią dobry kontakt i podobne zdanie w wielu aspektach (na temat mężczyzni )

@waldiroom to może tymczasem ja do Twojego pdp przyjadę się ,wyspowiadać"

Z Tobą nie jest jeszcze tak źle ,masz typowe objawy dla płci męskiej i zapewiam Cię,że to nie jest objaw tego o czym myślisz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Obecnie , używam" sobie na mężczyznach i rodzinie z moją pdp :oklaski:

Typowe zołzy w białych rękawiczkach z nas ale o gołębim sercu

Ledwie skończymy rozmawiać ona już nic nie pamięta Pamięta jednak niekóre rzeczy O.o

Najważniejsze ,że mam z nią dobry kontakt i podobne zdanie w wielu aspektach (na temat mężczyzni )

@waldiroom to może tymczasem ja do Twojego pdp przyjadę się ,wyspowiadać"

Z Tobą nie jest jeszcze tak źle ,masz typowe objawy dla płci męskiej i zapewiam Cię,że to nie jest objaw tego o czym myślisz

A jaki to „typowy” objaw ? tylko nie za głośno ... bo dziewczyny uciekną

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, waldiroom napisał:

A jaki to „typowy” objaw ? tylko nie za głośno ... bo dziewczyny uciekną

Najpier pytasz a potem piszesz ,żebym nie mówiła głośno

Napiszę  po cichu :szept:

Mężczyźni przywiązują wagę do innych ,drobiazģów "niż  kobiety, dlatego pewnych rzeczy,które kobiety pamiętają doskonale  ,oni nie pamietają  

Skąd ja to wiem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem / i jestem pod nadspodziewanie wielkim szokiem ... jak wyglada teraz i dla wielu już od dawna ten świat. Anonimowość internetu !!! 
watek poruszany wielokrotnie nawet tu na forum pozwala i pewnie w większości przypadków powala wszelkie wyobrażenie o postaciach jakie się na forum pojawiają. W wielu widać serce i szczerość( nawet tą o ciemnym zabarwieniu)  jak na dłoni - i wizerunek fizyczny staje się drugoplanowy. A co z postaciami, których nie można w zaden sposób  „ZOBACZYĆ” ? Czy przez żart , czarny humor, zwykle życie opowiadane zwykłym językiem . 
W filmie powiedziano (jest to dokument) i pokazano wiele z postaci oraz potęgę hejtu. Są tacy co nic innego w życiu nie robią ... siedząc za klawiaturą z własnej woli lub bo w realu byliby obrazem kpin i nękania ... czasem nikim 

Sa ( były do niedawna ) platformy, na których nie było cenzury. Admin nie blokował niczego - o tym i o fali nienawiści  jaka przez takie anonimowe swobody wylała się na świat jest ten film.

polecam - warto otworzyć oczy, tymbardziej ze świat przenoszą nam za wszelka cenę do sieci ( slogan „pozostań w domu” nie wynika tylko z Covikrise )

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, abc'21 napisał:

Ja juz wiem, że będzie udana, pomimo pełni. Biomed dla kierowcy korzystny. Układ planet obojętny. Będzie spała jak suseł, byle furman rumaków gwałtownie nie podcinał :pianino:

 

Oczywiście, ze dobra droga, no przecież to nasza koleżanka jedzie, nie może być inaczej :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Funny napisał:

Dziekuje  :cmok::769_heart:

cała przyjemność po mojej stronie :cmok:

 

13 godzin temu, Funny napisał:

Powtórzymy i weźmiemy z sobą  ,,gumowe ucho "bo bardzo chce :szydera:

jestem za :oklaski::hura::cmok:

Ps, a kto to gumowe ucho O.o:szydera:, mogę się tylko domyślać i chyba dobrze się domyślam :d:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Funny napisał:

Witajcie wczesnie milusińscy, busik niebawem odbierze mnie z domu no i jedziem w świat :tak2:żeby tylko szczęśliwie dojechac ,gadalam wczoraj ze zmienniczka i dziadkiem...na moj gust jest ok .Jade pozytywnie nastawiona jak zawsze  :dKawe zostawiam moja w termosie :kawa::kawa::kawa::kawa:a rogale to może dziś ktoś inny :haha:

Będzie wspaniale!!! :zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Test był darmowy .Po 20 minutach wynik NEGATYWNY

Teraz przez 24 godziny  wszystkie sklepy moje :oklaski:

A powiedz mi kto Ci kazał ten test teraz robić ? O co chodzi ? Mi drugi raz testu nie kazano robić ...hmmmm??

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...