Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, waldiroom napisał:

Miałem takiego pdp, który nie chciał się kapać - a ze pamięć bardzo krótką miał - stosowałem ta wiedzę p-ko niemu mówiłem mu „wczoraj tez nie chciałeś wiedz razem  uzgodniliśmy ze dzisiaj się kąpiesz, a teraz musisz dotrzymać słowa „

plus dla mnie (przekonałem go) i dla niego (był czysty) 

Fajna metoda, zastosuje jak będzie taka potrzeba

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Moja zmienniczka stwierdziła że mam sobie odpuścić próby jego zrozumienia,bo sama dostanę na łeb...

Dystansuj się... jestesmy często w świecie dzieci wchodzimy do tego świata ,ale jak tylko to możliwe( pauza dluzsza ,krótsza )bierzemy zabawki i idziemy z placu zabaw by wejść w nasz świat i odreagować. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dobry pomysł .Opowiadać co nas gryzie po polsku

Jednak trochę ryzykowne przy tej jednostce chorobowej bo może pomyśleć ,że coś złego o nim mówimy i laską nas przez łeb ździeli O.o

Opowiadasz....opowiadasz ...a on Ci nagle rozumiem cię  @Niezapominajka 67po naszemu

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, abc'21 napisał:

Jest po prostu mądrą, dojrzałą Kobietą z sobie tylko pojętym a mniemam, wykwintnym smakiem życia i estetyką otoczenia.

Pierwszy plan! Nie tło :dobrze:.

Wróce jeszcze do tła bo wspomniałam o nim w innym piscie a nie chce być zle zrozumianym(  no właśnie to słowo pisane) ....Nigdy nie zależało mi byc na pierwszym planie, bo lecisz na pierwszy ogień, tlo jest bardzo ważne ..dodaje smaku ,wyrazu poza tym za rolę drugoplanowa tez dostaje się Oskara :hura:i za zdjęcia i muzykę:d

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko :cmok:. To dziś ten ważny, wspaniały dzień :oklaski:spotkania z forumową koleżanką :hura:. Będziemy się świetnie bawiły:d, wpadniemy gdzieś na kawę, może jakieś ciacho zaliczymy po drodze :oklaski:. Pogoda dopisuje, słoneczko :327_sunny: daje z samego rana swoje promyki i dzień rozwesela:szydera:. Miłego dnia wam życzę kochani, ja będę taki miała :cmok:

Happy Good Morning GIF by Samsung Mobile

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

Wróce jeszcze do tła bo wspomniałam o nim w innym piscie a nie chce być zle zrozumianym(  no właśnie to słowo pisane) ....Nigdy nie zależało mi byc na pierwszym planie, bo lecisz na pierwszy ogień, tlo jest bardzo ważne ..dodaje smaku ,wyrazu poza tym za rolę drugoplanowa tez dostaje się Oskara :hura:i za zdjęcia i muzykę:d

Nie bądz taka skromniacha ;):serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

Ale popisałam .Dzień dobry:oklaski: nie jadłam nie piłam to ide machnąć ten test,ciekawe co wyjdzie :pA potem coś dla ducha ,zamówione słonko jest ,więc na spotkaniu będzie byczo, kaczo i indyczo .A mata na poniedziałek +:cmok:

++ dla Janeczki!!! :serce: :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Takie napięcie zrobiłaś, ochhhh, 

no i jak ? : gdzie foty z kawą na zielonej łące ?

Byla kawa i ciasteczka na wynos,superowo:oklaski:słonko grzało i my na laweczce czy można czegoś więcej chcieć?Janeczka jest urocza i bardzo ciepła :cmok:foty były ale tylko dla nas :hura:

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski::hura:, Huuurrra :oklaski:, spotkałyśmy się, była kawusia i ciacho na świeżym powietrzu, pogoda dopisała, Dzięki @Funny to bardzo miła i skromna osóbka, pełna uroku osobistego, Dzięki @Funny za spotkanie i miło spędzony czas:cmok:, Kiedyś to powtórzymy :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, [email protected] napisał:

Witam wszystkich grupowiczów i opiekunów serdecznie jestem tu nowa, mam na imię Dorota. Chętnie poczytam Wasze uwagi. Myślę, że wiele się mogę nauczyć od Was.

witam nową koleżankę :witam: i zapraszam codziennie na kawusiowy wątek :kawa:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...