Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Absurdów ciąg dalszy O.o

Byłam sobie na mieście .Pogoda piękna była więc lody były obowiązkowo

W jednym ze sklepików gdzie chciałam sobie termin zrobić na wejście zobaczyłam kartkę ,że na termin nie trzeba się umawiać ale za to trzeba mieć wynik testu antygenowego robionego max 48 przed wejściem lub.szybki test robiony nie wcześniej niż 24 przed :kopara:

Mówią,że historia lubi się powtarzać O.o

Jest kasa i nie ma gdzie jej wydać ,a raczej jest gdzie ,tylko nie ma jak :smutek:

Jutro nad jeziorko się przespaceruje może tam nie będę się przynajmniej wkurzała na tą sytuację .

Tam to chyba bramek wjazdowych nie ma jutro se będe grzebać i zobaczę co wygrzebie cześć

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

O, dzisiaj kawę :kawa: podbieram @Funny, dzięki kochana :cmok:, jak to fajnie na gotowe przyjść i tylko usiąść przy stole :dyskusja:. Witam milutko i cieplutko wszystkie poranne ptaszęta :oklaski:. Ja też nie mogłam dzisiaj spać, a wcale do pracy nie jadę tak szybko, zmęczona po wczorajszym malowaniu i sprzątaniu jestem, to i spać powinnam beż problemu, a tu guzikO.o. Wczoraj pięknie było, słoneczko świeciło, a z rana dziś pochmurnie, chociaż na razie nie pada:d

życzę wszystkim spokojnej niedzieli :cmok:

Happy Good Morning GIF by Alba Paris

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

+pelne w środku :szydera:i dzien dobry Wam :d

Spac nie idzie coś nerwowa sie robie przed wyjazdem na nowe miejsce. Kto to widział  żeby na urlopie  w niedzielę o 7 wstawać :p

Milego dnia milusińscy :hura:

To jest lekka przesada

Cześć

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funny napisał:

Tam to chyba bramek wjazdowych nie ma jutro se będe grzebać i zobaczę co wygrzebie cześć

Mam nadzieję ,że nikt z wody nie wyskoczy i nie powie ,Bitte covid test " 

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

O, dzisiaj kawę :kawa: podbieram @Funny, dzięki kochana :cmok:, jak to fajnie na gotowe przyjść i tylko usiąść przy stole :dyskusja:. Witam milutko i cieplutko wszystkie poranne ptaszęta :oklaski:. Ja też nie mogłam dzisiaj spać, a wcale do pracy nie jadę tak szybko, zmęczona po wczorajszym malowaniu i sprzątaniu jestem, to i spać powinnam beż problemu, a tu guzikO.o. Wczoraj pięknie było, słoneczko świeciło, a z rana dziś pochmurnie, chociaż na razie nie pada:d

życzę wszystkim spokojnej niedzieli :cmok:

Happy Good Morning GIF by Alba Paris

Zamowilam słonko na jutro:oklaski: czesc:cmok:

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

wyjazdem na nowe miejsce.

Nic się nie martw .Doświadczona opiekunka zawsze da sobie rade .Jedziesz na Bawarię ,a tu sami życzliwi ludzie ,mnie to nawet fizjoterapeuta co do pdp przychodzi ,swoją pomoc oferował w razie potrzeby

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nic się nie martw .Doświadczona opiekunka zawsze da sobie rade .Jedziesz na Bawarię ,a tu sami życzliwi ludzie ,mnie to nawet fizjoterapeuta co do pdp przychodzi ,swoją pomoc oferował w razie potrzeby

Kurde ja nie wiem co z tymi fizjoterapeutami...ostatnio tez mi się taki rodzynek na Bawarii  trafił, przychodził do dziadka podkreślam :szydera:ale spaghetti sprobowal bo mu mocno zapachniało...o mamo dość że przystojny to jeszcze uroczy i sympatyczny, co sie rzadko zdarza :szydera:taka cielęcinka 28 letnia

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, waldiroom napisał:

Teraz wszystko on-line to może psychiatra się znajdzie 

link do specjalisty w  operacji w ramach teleporady lekarskiej

 

Zastaniwie sie jeszcze bo nie wiem czy w ramach terapii nie podrzuci mi DHL em kilka koszul:szydera:i dzien dobry:d

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Kurde ja nie wiem co z tymi fizjoterapeutami...ostatnio tez mi się taki rodzynek na Bawarii  trafił, przychodził do dziadka podkreślam :szydera:ale spaghetti sprobowal bo mu mocno zapachniało...o mamo dość że przystojny to jeszcze uroczy i sympatyczny, co sie rzadko zdarza :szydera:taka cielęcinka 28 letnia

Wszystko się zgadza tylko ,że ten ,mój "ma tak koło 50 -tki plus -minus ale zdecydowanie jest jedynym facetem w okolicy na którym warto oko zawiesić

Może w poniedziałek na obiad spagettii zrobię :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was w tą piękną niedzielę.Minął tydzień jak tu jestem,okolica piękna,warunki lokslowe i finansoee(na zakupy)dobre,i tylko PDP mi "nie leży"No nie potrafię ogarnąć tego człowieka i wbić na jego system nadawania.Przed chwilą skończyłam pauzę,wchodzę donkuchni a ten buty ubiera.Se myślę"nici z kawy"i pytam go czy chce na,spacer czy do ogrodu.Mówi że do ogrodu.No to zmiana pampersa na czysty,buty na nogi...i ugrzązł w sypialni.Nie wiem...może ma braki w dostawie"prądu"czy co?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patrycja781 napisał:

Witam Was w tą piękną niedzielę.Minął tydzień jak tu jestem,okolica piękna,warunki lokslowe i finansoee(na zakupy)dobre,i tylko PDP mi "nie leży"No nie potrafię ogarnąć tego człowieka i wbić na jego system nadawania.Przed chwilą skończyłam pauzę,wchodzę donkuchni a ten buty ubiera.Se myślę"nici z kawy"i pytam go czy chce na,spacer czy do ogrodu.Mówi że do ogrodu.No to zmiana pampersa na czysty,buty na nogi...i ugrzązł w sypialni.Nie wiem...może ma braki w dostawie"prądu"czy co?

Trafnie to nazwałaś - on ma przerwy w dostawie pamięci ... a niekonsekwencja to norma u takich... rodzina ma w tym przypadku przerąbane, a opiekun musi się tego nauczyć... i znieść (za kasę ) 

to taki dzień świstaka tylko podzielony

na minuty ... Ma to tez swoje plusy ... (...) 

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Patrycja781 napisał:

Witam Was w tą piękną niedzielę.Minął tydzień jak tu jestem,okolica piękna,warunki lokslowe i finansoee(na zakupy)dobre,i tylko PDP mi "nie leży"No nie potrafię ogarnąć tego człowieka i wbić na jego system nadawania.Przed chwilą skończyłam pauzę,wchodzę donkuchni a ten buty ubiera.Se myślę"nici z kawy"i pytam go czy chce na,spacer czy do ogrodu.Mówi że do ogrodu.No to zmiana pampersa na czysty,buty na nogi...i ugrzązł w sypialni.Nie wiem...może ma braki w dostawie"prądu"czy co?

Ciężki przypadek .W tamtym roku miałam podobny .Otwierałam zlecenie i dostałam od rodziny wysokie noty .Oczywiście bardzo chcieli żebym wróciła ale zrezygnowałam .Tak na miesiąc to może bym pojechała ale nie na dłużej i nie za takie pieniądze jak tam miałam .Po 3 tygodniach pobytu była.m bardzo zmęczona .Prawdobidobnie już to zlecenie się zakończyło bo nie widzę żeby moja firma je dodawała .Nie dziwie się .Pati nie wiem co Ci doradzić.bo pewnych rzeczy nie przeskoczysz .Rozumię Cię i pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...