Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciasto upiekłam ,a nawet dwa ,za jednym zamachem .

Obiad też zdąžyłam podać o punkt 12

Czas wykonania tego wszystkiego 1 godzina :oklaski::hura:

Teraz @Niezapominajka 67 na lody wyrusza bo mi się należy jak premia dla ministrów wg.pani Szydło  

Miłego popołudnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Dzisiaj ja zrobię dla wszystkich kawusię :kawa::kawa::kawa:, a co niech  stracę :haha:. Dzisiaj deszczyk pada sobie, no bo ja wczoraj okno umyłam, wprawdzie tylko jedno, ale zawsze to umyte :szydera:. Dzisiaj ciężki dzień przede mną, malowanie, potem sprzątanie po malowaniu, ale od następnego tygodnia będę już tylko odpoczywać :oklaski:. Miłego dnia wam życzę wszystkim i lepszej pogody niż moja :cmok:

Coffee Espresso GIF by STILL GmbH

My zawsze coś znajdziemy do roboty ja wczoraj walczyłam z nowym podwójnym materacem a potem na nim poległam. CZESC :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, waldiroom napisał:

Tylko czyjej???

I co żarł ów osobnik ( ewentuell ... stado, gromada, ławica, tabun, trzoda, chmara, wataha, ...

 

ps - Twoje wskazówki nt. używania strzałki przy poście   są bardzo pomocne, dzieki  

Niewazne i tak wali rowno 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to sie z wszystkimi przywitalam nie pominąłwszy nikogo:d plany spotkania z @Janeczka1963:dprzesunięte bo pogoda się zfajwczyła inaczej pisząc zadrwiła sobie z nas a że wszystko pozamykane to nie ma gdzie tylka posadzić. Termin ostateczny poniedziałek ,ale wtedy juz nie patrzymy na nic ..będzie trzeba nawet w deszczu tańczyć czy śpiewać to damy rade prawda ?Miłego dnia niuniusie Tak dla przypomnienia w jakim kierunku  to brnie :p

IMG-20210422-WA0008.jpg

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Dobra to sie z wszystkimi przywitalam nie pominąłwszy nikogo:d plany spotkania z @Janeczka1963:dprzesunięte bo pogoda się zfajwczyła inaczej pisząc zadrwiła sobie z nas a że wszystko pozamykane to nie ma gdzie tylka posadzić. Termin ostateczny poniedziałek ,ale wtedy juz nie patrzymy na nic ..będzie trzeba nawet w deszczu tańczyć czy śpiewać to damy rade prawda ?Miłego dnia niuniusie Tak dla przypomnienia w jakim kierunku  to brnie :p

IMG-20210422-WA0008.jpg

Wiesz w jaką ja się z @Janeczka1963spotkałam ?:333_cloud_rain::339_snowflake:

Co się odwlecze to nie uciecze

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Ta co nic nie robi się odezwała a ledwo próg domu swojego przekroczy to juz kombinuje co by tu przemalować, poprzestawiać, wyburzyć ewentualnie:pcześć :d

Nie do końca o takie podobieństwo mi chidziło .My z @Janeczka1963 na wspólnej fotce wyglądamy podobno jak siostry :hura:

Myšlałam ,že udało wam się spotkać .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie do końca o takie podobieństwo mi chidziło .My z @Janeczka1963 na wspólnej fotce wyglądamy podobno jak siostry :hura:

Myšlałam ,že udało wam się spotkać .

Zapewniam Cie ze nie jesteśmy podobne wcale a wcale i to tez dobrze :dale fotki jak juz strzelimy to tylko na własne potrzeby ,wiadomo o co chodzi  :szydera:a co do podobienstwa  patrzac na swoje rodzeństwo nie widze podobieństwa ani od pasa w górę ani w dół tym bardziej ok ...czyli krótko pisząc jak spotkam @Janeczka1963to jakby 2 w 1

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Funny napisał:

Zapewniam Cie ze nie jesteśmy podobne wcale a wcale i to tez dobrze :dale fotki jak juz strzelimy to tylko na własne potrzeby ,wiadomo o co chodzi  :szydera:a co do podobienstwa  patrzac na swoje rodzeństwo nie widze podobieństwa ani od pasa w górę ani w dół tym bardziej ok ...czyli krótko pisząc jak spotkam @Janeczka1963to jakby 2 w 1

spotkamy się, to jak w banku :dobrze:, a podobne nie musimy do siebie być, za dużo jednakowych ludzi, to nie dobrze :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Funny napisał:

Zapewniam Cie ze nie jesteśmy podobne wcale a wcale i to tez dobrze :dale fotki jak juz strzelimy to tylko na własne potrzeby ,wiadomo o co chodzi  :szydera:a co do podobienstwa  patrzac na swoje rodzeństwo nie widze podobieństwa ani od pasa w górę ani w dół tym bardziej ok ...czyli krótko pisząc jak spotkam @Janeczka1963to jakby 2 w 1

Mnie też się tak wydawało

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...