Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Wenusia napisał:

Nooo trza się rozpieszczać  

Pozdrawiam szpaczka

Dzień dobry, również Cię pozdrawiam :cześć2:

 

ps pisałem to rano ale się jakoś nie wysłało

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, waldiroom napisał:

Teraz patrzcie jakie chamstwo przy tej pandemii ... w gospodzie krzaczki uschły a dziewczynę na dwór nago wygonili ... taki popłoch z tej koronki, ze ubrać się nie zdążyła ... bidulka

6513C14B-89A0-470C-84C4-44A1B377C56A.jpeg

Ja znow widziałam gołego faceta z listkiem figowym zdązył jeszcze zajumac z dekoracji wewnątrz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Funny napisał:

Ja znow widziałam gołego faceta z listkiem figowym zdązył jeszcze zajumac z dekoracji wewnątrz

Pewnie to podstawka pod piwo była... ten listek ( widziałem na steli taką... bardzo wieśniacka)

 

13 minut temu, Funny napisał:

Ryzyk fizyk ,ryzyko wpisane jest w nasze życie, dla ratowania człowieka przed zlymi uroków lizniecie czoła ofiary to wręcz obowiązek nie erotyczne posunięcie :szydera::hura:

język na czole ??? Jaka to erotyka.... chyba, że będzie brnął niżej ... to już inna sprawa:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni moja pdp mówiła ,że pewnie mam dużo pracy jak jestem w domu bo muszę gotować dla większej liczby osób ,a ja jej przytakiwałam i jeszcze się wygadałam ,że na ogrodzie robota mnie czeka  :mur:

Spryciura jedna to wykorzystała i dzisiaj złożyła mi propozycję nie do odrzucenia :kopara:

Powiedziała otwarcie ,Nie wracaj do Polski ,tam masz dużo pracy ,a tutaj jesteśmy tylko we dwie i tak jest najlepiej "

Tylko dla kogo najlepiej

Dawno się tak nie uśmialam .To już trzecia pdp ,która mi taką propozycje złożyła .Byl jeszcze jeden pdp ale on chciał jechać ze mną do Polski

Na szczęście się rozmyślił

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Niedoodrzucenia miało być chyba razem .Sokrki w lekkim szoku byłam jak pisałam O.o

Osobno pierwsza wersja prawidłowa bo czasownik- odrzucić występuje, ale nie martw się też byki wale .Kiedyś to sie człowiek skupić musiał nie było komputerów u nas co dopiero smartek ,nie było że program poprawi .Pisaliśmy listy :769_heart:na kartce kuzwa a jakie ładne papeterie były i ten romantyzm w słowach zamknięty nie w emotikonce.....i pióra wieczne były i charakter pisma się wyrabiało  ....fajnie mieć takie wspomnienia chociaż bez tej całej technologii  teraz trudno ...Ale jakby nam net wyłączyli i telewizję to byśmy przeżyli, nasze pokolenie napewno ...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, waldiroom napisał:

Pewnie to podstawka pod piwo była... ten listek ( widziałem na steli taką... bardzo wieśniacka)

 

język na czole ??? Jaka to erotyka.... chyba, że będzie brnął niżej ... to już inna sprawa:haha:

Ja piernicze @waldiroomnie ważne czy wieśniacka czy  jak tam, ważne że chłopina w ogóle mial czym sprzęt zakryc:szydera::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Funny napisał:

Osobno pierwsza wersja prawidłowa bo czasownik- odrzucić występuje, ale nie martw się też byki wale .Kiedyś to sie człowiek skupić musiał nie było komputerów u nas co dopiero smartek ,nie było że program poprawi .Pisaliśmy listy :769_heart:na kartce kuzwa a jakie ładne papeterie były i ten romantyzm w słowach zamknięty nie w emotikonce.....i pióra wieczne były i charakter pisma się wyrabiało  ....fajnie mieć takie wspomnienia chociaż bez tej całej technologii  teraz trudno ...Ale jakby nam net wyłączyli i telewizję to byśmy przeżyli, nasze pokolenie napewno ...

Nic dodać ,niç ująć

Ps 

A jak się na te listy czekało :love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Funny napisał:

Ja piernicze @waldiroomnie ważne czy wieśniacka czy  jak tam, ważne że chłopina w ogóle mial czym sprzęt zakryc:szydera::hura:

Ręką też mógł w ostateczniści

albo kapeluszem

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...