Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Funny napisał:

Padnę zaraz:szydera::szydera:na fantomie kurs miałeś?

Doświadczenie ... pszePani... tu niby coś tam tego,  a tu masz nadspodziewanie szybko ...i luźniej już w klatce piersiowej co widać w oczach zaskoczonej niewiasty

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał:

Witam:)Od wczoraj jestem w nowym miejscu.Przyznam szczerze że go"nie czuję"ale że jestem tu dopiero kilka godzin,to dam sobie jeszcze trochę czasu...

 

Cześć Pati

Jakieś nowe zlecenie czy kogoś zmienialaś?Co Ci nie leży ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

My same mamy czasem z tym problem  a tu jednak geniusze się trafiają :hura:

 

5 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ta już to widzę

W tym właśnie sęk - zwykle jest on w miejscu bardzo trudnym dla Waszych rączek ... absolutnie nie macie doświadczenia w rozpinaniu stanika na innych plecach niż swoje, wiec perspektywa rozpoznania mojego doświadczenia i szybkości z jaką wielu mężczyzn potrafi go rozpiąć jest nie do pojęcia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, waldiroom napisał:

 

W tym właśnie sęk - zwykle jest on w miejscu bardzo trudnym dla Waszych rączek ... absolutnie nie macie doświadczenia w rozpinaniu stanika na innych plecach niż swoje, wiec perspektywa rozpoznania mojego doświadczenia i szybkości z jaką wielu mężczyzn potrafi go rozpiąć jest nie do pojęcia

Jako opiekunki mamy doświadczenie i to duże  w rozpinaniu stanika  na plecach u innych ,tylko w tym sęk ,że robimy to z   innej pozycji do danej osoby niż Ty   Rozpinamy od tylu ,a Ty chyba od przodu

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jako opiekunki mamy doświadczenie i to duże  w rozpinaniu stanika  na plecach u innych ,tylko w tym sęk ,że robimy to z   innej pozycji do danej osoby niż Ty   Rozpinamy od tylu ,a Ty chyba od przodu

Dokładnie, jeśli mamy na myśli tę właśnie jedyna sytuację i cel :d

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Dokładnie, jeśli mamy na myśli tę właśnie jedyna sytuację i cel :d

Uwolnić uciśnione w nienaturalny sposób piersi, w szybki i przyjemnie nieoczekiwany  sposób, prowadzący do zalążka kolejnego etapu rozmowy "face to face"

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 Nowe zlecenieZ tą babką młodszą ode mnie coś nie stykło(sama nie wie czego chce)Tutaj wszystko jest oki(na razie)Pan z alzheimerem,spokojny,z ustalonym rytmem dnia,ale pamięć bieżąca krótkotrwała.Ogólne nie mam się do czego przyczepić.Widocznie muszę się przyzwyczaić...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Niezapominajka 67 Nowe zlecenieZ tą babką młodszą ode mnie coś nie stykło(sama nie wie czego chce)Tutaj wszystko jest oki(na razie)Pan z alzheimerem,spokojny,z ustalonym rytmem dnia,ale pamięć bieżąca krótkotrwała.Ogólne nie mam się do czego przyczepić.Widocznie muszę się przyzwyczaić...

Daj sobie trochę czasu .Będzie dobrze .Pozdrawiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

@Niezapominajka 67 Nowe zlecenieZ tą babką młodszą ode mnie coś nie stykło(sama nie wie czego chce)Tutaj wszystko jest oki(na razie)Pan z alzheimerem,spokojny,z ustalonym rytmem dnia,ale pamięć bieżąca krótkotrwała.Ogólne nie mam się do czego przyczepić.Widocznie muszę się przyzwyczaić...

Ostatnio też rozmawiałem z jakimś opiekunem na temat klientów... Doszliśmy do wniosku, że na każdej steli może być.. i jest coś nie halo, kwestia dostosowania. Miałem kiedyś za dużo wolnego czasu przy całkiem sprawnym  fizycznie dementyku ( problemy zawsze tworzyła kąpiel i higiena osobista) ale moja psychika siadała ...ileż można przed kompem siedzieć obok pdp. Na inne czasu wolnego ni w ząb, dwójka pdp absolutnie wypełniała czas, miałem też taką pdp co na krok nie odstepowała... wszystko ok, ale to hardcore taka inwigilacja....

Słowem : ryzyko zawodowe opiekunów. Do zdrowych nas nie najmują :d

Cierpliwości @Patrycja781   i opowiadaj tu jakieś swoje zabawne historie ( no to np jak Ci dziadek w dekolt zaglądał i sądził, że tego nie widzisz ...:d pewnie masz podobne ) , każdy nowy punkt widzenia mile widziany przy stole kawowym:dobrze: Dawaj podtrzymaj dobrą atmosfere... jest tu nas teraz tak mało ....reszta odpoczywa w PL, czasem tu zagladając

ps... w teledysku fajny prysznic mieli

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja781 napisał:

@Niezapominajka 67 Nowe zlecenieZ tą babką młodszą ode mnie coś nie stykło(sama nie wie czego chce)Tutaj wszystko jest oki(na razie)Pan z alzheimerem,spokojny,z ustalonym rytmem dnia,ale pamięć bieżąca krótkotrwała.Ogólne nie mam się do czego przyczepić.Widocznie muszę się przyzwyczaić...

Pewnie że się przyzwyczaisz @Patrycja781na ile przyjechałas?Ja tez za tydzień startuje w nowe dla mnie miejsce i norma że stresik jest ,do dziadka bez babki jadę. A jak będzie na miejscu to sie okaże ,ale nie otwieram wiec zakładam że będzie dobrze.Sprawdzilam gdzie jestes ...oj daleko...Głowa do góry, biust do przodu i lecimy z tym koksem

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Ostatnio też rozmawiałem z jakimś opiekunem na temat klientów... Doszliśmy do wniosku, że na każdej steli może być.. i jest coś nie halo, kwestia dostosowania. Miałem kiedyś za dużo wolnego czasu przy całkiem sprawnym  fizycznie dementyku ( problemy zawsze tworzyła kąpiel i higiena osobista) ale moja psychika siadała ...ileż można przed kompem siedzieć obok pdp. Na inne czasu wolnego ni w ząb, dwójka pdp absolutnie wypełniała czas, miałem też taką pdp co na krok nie odstepowała... wszystko ok, ale to hardcore taka inwigilacja....

Słowem : ryzyko zawodowe opiekunów. Do zdrowych nas nie najmują :d

Cierpliwości @Patrycja781   i opowiadaj tu jakieś swoje zabawne historie ( no to np jak Ci dziadek w dekolt zaglądał i sądził, że tego nie widzisz ...:d pewnie masz podobne ) , każdy nowy punkt widzenia mile widziany przy stole kawowym:dobrze: Dawaj podtrzymaj dobrą atmosfere... jest tu nas teraz tak mało ....reszta odpoczywa w PL, czasem tu zagladając

ps... w teledysku fajny prysznic mieli

 

Ładna muzyczka :tak2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam ostatni tydzień w chacie i trochę terminów, do auta sie rano dorwałam i z ledwością zdążyłam :pdobrze że Milicyja :szydera:siedziala w innych krzaczorach bo bym musiala rzęsami powachlować albo głupa rżnąć czego nie lubię.Fajnego popołudnia życzę. Poczytałam Wasze wypociny wczorajsze tyczące patentu na haftki i triki ...szybkość decyzji połową sukcesu ... ,prawie płakałamSzanujmy swoje paluszki bo moc i sila w nich :trele:

20210419_142530.jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...