Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny nie wymigujmy sie .Wezmy to ,na klate (wspolnie ),w mysl powiedzenia ,Jak sie nawazylo piwa ,to trzeba je wypic" (tez wspilnie )":zdrówko:

Dobra to zróbmy tak weź to na klatę sama dziś a ja jutro z rana pół tego zdejmę z Ciebie :hura:wyczym do jutra

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, waldiroom napisał:

Ciebie? Ktoś śmiał ... chciał ? skrzywdzić o zgrozo, toć postrzegam Cię jedynie jako ostoje jedynie pozytywnej aury ... warrrrum???

Niestety muszę to stwierdzić  @Janeczka1963 świat jednak jest czarno biały. Są na świecie ludzie źli i dobrzy, niestety i jedni i drudzy mocno kamuflują swoją orientacje.
Z tymi dobrymi to mała sprawa ( ten kamuflaż)  - jak okaże się ze nam ufają trafia nas cała tęcza radości...

Natomiast z tymi drugimi gorsza sprawa, bo kamuflaż służy jedynie do zadawania ran... trudno zrozumieć dlaczego. Tacy już są i gdy opadnie aura słodyczy podszytej kamuflażem tęczy

wyłazi prawdziwa czerń... 

Szekspir kiedyś gdzieś napisał :

„nie ma posagu na uczciwość”

 

 

Tak,niestety ktoś chciał mnie wyświnić, ale okazało się, że ukręciła bicz na siebie:oklaski:

Cieszę się, że mam taką dobrą opinię wśród Was :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nigdy nie trac wiary w ludzi ,bo masz wokol siebie tyle kochajacych Cie, przyjaznych i tylko dobrze zyczacych Ci osob ,ze nie warto przejmowac sie.jakas jednostka Zlo ,ktore ktos wyrzadza zawsze powroci do niego ze zdwojona sila .

Milego urlopu kochana :cmok:

nie tracę moja droga, Ja do końca życia pozostanę niepoprawną optymistką, zawsze z sercem na dłoni :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Funny napisał:

Swoje wartości znasz i nie tylko Ty te wartości dostrzegasz .Wiesz co myślę na ten temat i pamiętaj niektórych ludzi po prostu nie zmienisz szkoda Twojej energii i czasu .Tacy ludzie byli ,są i będą  .Najlepiej metr albo dwa od goowna...:cmok:

Masz rację, Ci którzy mnie znają wiedzą jaka jestem na prawdę :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Funny napisał:

Hura :hura:ale mam wiadomość w czwartek spotkamy się z @Janeczka1963:oklaski:okazało się że blisko siebie mieszkamy w kraju i obie na urlopie,grzechem by było tego nie wykorzystać  To moje pierwsze takie  spotkanie ,ale sie cieszę .:oklaski:

Tak, spotykamy się  :oklaski::hura::oklaski::hura:, nie mogę się doczekać czwartku :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Dobra to zróbmy tak weź to na klatę sama dziś a ja jutro z rana pół tego zdejmę z Ciebie :hura:wyczym do jutra

Moze byc

Zdradzisz chiciaz co mam trzymac na klacie az do rana

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny nie wymigujmy sie .Wezmy to ,na klate (wspolnie ),w mysl powiedzenia ,Jak sie nawazylo piwa ,to trzeba je wypic" (tez wspilnie )":zdrówko:

giphy.gifPrzyznaje się miałem zbyt mało czasu na coś bardziej oryginalnego , ale i obiecuje ze się bardziej postaram następnym razom

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

giphy.gifPrzyznaje się miałem zbyt mało czasu na coś bardziej oryginalnego , ale i obiecuje ze się bardziej postaram następnym razom

Liczylam na zaproszenie na kawe ;)

Masz sporo czasu do nastepnego razu

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy samodzielny dzien na nowym zleceniu dobiega końca

Co ja mogę powiedzieć,chyba tylko tyle ,że zapowiada się kolejne fajne zlecenie

Mam sympatyczną pdp ,warunki pracy też super ,żeby tylko zdrowie nam obu dopisywalo to będzie dobrze .

Życzę wszystkim miłego ,sobotniego wieczoru :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Kurde wali gumą

No wiesz w obecnych czasach pandemii i kryzysu gospodarczego sposobów jest wiele na spełnianie urlopu - ten obrazek znaleziony w sieci - wydaje mi się ze stworzony gdzies na wschodzie ... takim PGR-rem „pachnie” 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Tak cichutko przydreptalam by Was obudzić fajna lekką  nutką ....dzien dobry .słonka mi się chce jak wpada o poranku przez uchylone okno do pokoju smyrajac promykami twarz ...:769_heart:

 

Dzień dobry - wpadaj wpadaj często ... częstuje się kawą . Muszę - gdzies tu widziałem ale odkurzyć trzeba , ekspres ciśnieniowy ,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...