Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Janeczka1963 dobrze ,ze chociaz Ty tutaj jestes ,to mam komu powiedziec dzien dobry i dobranoc :cmok:

Dobranoc forumowicze Sleepy Sailor Moon GIF

nie ma z kim pogadać, a jak jutro pojedziesz do domu, to sama chyba będę ze sobą gadać :oklaski:

Dobranoc Ci zyczę :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

nie ma z kim pogadać, a jak jutro pojedziesz do domu, to sama chyba będę ze sobą gadać :oklaski:

Dobranoc Ci zyczę :cmok:

W De często widzę ludzi którzy sami do siebie gadają a słuchawek bynajmniej nie zauważyłam kuknę tu czasem skrobnąć słów kilka  i nutkę zostawię  potańczysz chociaż , dobranoc  :cmok:

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkie poranne ptaszęta i nie tylko :cmok:. Kawę :kawa::kawa::kawa: zrobiłam, czy jest ktoś chętny napić się ze mną :dyskusja:. Pytanie retoryczne zadałam :szydera:. Pogoda się robi, dziś ma być cieplutko, super, rowerek :490_bike: zaliczę :oklaski:

@Funny dziękuję Ci bardzo za dotrzymanie towarzystwa i fajne nutki :954_notes:, od czasu do czasu :cmok:.

@Niezapominajka 67 Tobie szczęśliwej podróży prosto w ramiona męża życzę :cmok:.

Wszystkim wam miłego dnia :cmok:

 

unnamed.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkie poranne ptaszęta i nie tylko :cmok:. Kawę :kawa::kawa::kawa: zrobiłam, czy jest ktoś chętny napić się ze mną :dyskusja:. Pytanie retoryczne zadałam :szydera:. Pogoda się robi, dziś ma być cieplutko, super, rowerek :490_bike: zaliczę :oklaski:

@Funny dziękuję Ci bardzo za dotrzymanie towarzystwa i fajne nutki :954_notes:, od czasu do czasu :cmok:.

@Niezapominajka 67 Tobie szczęśliwej podróży prosto w ramiona męża życzę :cmok:.

Wszystkim wam miłego dnia :cmok:

 

unnamed.jpg

Masz jeszcze kawe ?

Ja mam dzisiaj typowy dzien swira

Ostatnio mam takie szczescie ,ze jestem pierwsza i ostatnia opiekunka O.o

Dla zmienniczki nie moge zostawic zadnej roboty

Dziekuje .Jak dojade to sie odezwie ale jakby co to Tobie tez zycze szczesliwej podrozy i milego urlopu w Polsce

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Masz jeszcze kawe ?

Ja mam dzisiaj typowy dzien swira

Ostatnio mam takie szczescie ,ze jestem pierwsza i ostatnia opiekunka O.o

Dla zmienniczki nie moge zostawic zadnej roboty

Dziekuje .Jak dojade to sie odezwie ale jakby co to Tobie tez zycze szczesliwej podrozy i milego urlopu w Polsce

kawy :kawa: ci u mnie dostatek, bierz ile chcesz :cmok:, dzięki za życzenia :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Masz jeszcze kawe ?

Ja mam dzisiaj typowy dzien swira

Ostatnio mam takie szczescie ,ze jestem pierwsza i ostatnia opiekunka O.o

Dla zmienniczki nie moge zostawic zadnej roboty

Dziekuje .Jak dojade to sie odezwie ale jakby co to Tobie tez zycze szczesliwej podrozy i milego urlopu w Polsce

@Niezapominajka 67Zycze Ci szczęśliwego dotarcia do domu i fajowego wypoczynku

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

kawy :kawa: ci u mnie dostatek, bierz ile chcesz :cmok:, dzięki za życzenia :cmok:

A mnie się zachciało po kwiaty jechać na balkon i utkwiłam miedzy doniczkami a ziemią,....jak baba roboty nie ma to se zawsze znajdzie... czyli nudy ni ma I fajnego popołudnia życze Wam :hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

A mnie się zachciało po kwiaty jechać na balkon i utkwiłam miedzy doniczkami a ziemią,....jak baba roboty nie ma to se zawsze znajdzie... czyli nudy ni ma I fajnego popołudnia życze Wam :hura:

widać nudziłaś się bardzo :tulipan::róża::bukiet:, ja w domu miałam tylko kaktusy, a teraz to nie mam nic, żadnego kwiatka :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Masz jeszcze kawe ?

Ja mam dzisiaj typowy dzien swira

Ostatnio mam takie szczescie ,ze jestem pierwsza i ostatnia opiekunka O.o

Dla zmienniczki nie moge zostawic zadnej roboty

Dziekuje .Jak dojade to sie odezwie ale jakby co to Tobie tez zycze szczesliwej podrozy i milego urlopu w Polsce

Szczęśliwej drogi kochana

I miłego urlopu, krótkiego ale intensywnego i dużo słonka

 

IMG-20200510-WA0000.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko popołudniową porą :d. Kawę :kawa: podbieram od @geronimo, dzięki kolego :cmok:. Pustawo tu cosik :dobrze:, czyżby wszyscy się urlopowali:o. To nie sprawiedliwe, ale już za chwilę, za chwileczkę, też się będę urlopować :oklaski:. Miłej resztki soboty wam życzę :cmok:

Latte Macchiato Coffee GIF

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Ta ostatnia niedziela :oklaski::hura:, jak ja się zacieszam :d. No to kawę  :kawa::kawa::kawa: stawiam dla wszystkich chcących się dosiąść do kawowego stolika:dyskusja:. A może i coś do kawy się znajdzie :tort:. Proszę się nie krępować i częstować :cmok:. Tak, dzisiaj mamy niedzielę, leniwy dzień, dobrze, bo odpocząć też trzeba od codziennej nudy :tak2:. Fajnego spokojnego dnia wam życzę :cmok:

cat cafe GIF

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Ta ostatnia niedziela :oklaski::hura:, jak ja się zacieszam :d. No to kawę  :kawa::kawa::kawa: stawiam dla wszystkich chcących się dosiąść do kawowego stolika:dyskusja:. A może i coś do kawy się znajdzie :tort:. Proszę się nie krępować i częstować :cmok:. Tak, dzisiaj mamy niedzielę, leniwy dzień, dobrze, bo odpocząć też trzeba od codziennej nudy :tak2:. Fajnego spokojnego dnia wam życzę :cmok:

cat cafe GIF

Lecę  biegnęnie będziesz sama tu siedzieć i do lustra kawe pić :cmok:U mnie fajnej pogody ciąg dalszy ,wczoraj zaliczony dlugi spacer :oklaski:sporo ludzi korzysta z wolnego i słońca, poprzyjezdzali autami i na rowerach.Bo w mojej okolicy jest gdzie odpocząć, oczy nacieszyć i kosci wygrzać. A tak w ogóle to dzien dobry nutke zostawiam w muzycznym a tu kawusię 

a9207ee6e115c9ab5019bc54fef4633e.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

Lecę  biegnęnie będziesz sama tu siedzieć i do lustra kawe pić :cmok:U mnie fajnej pogody ciąg dalszy ,wczoraj zaliczony dlugi spacer :oklaski:sporo ludzi korzysta z wolnego i słońca, poprzyjezdzali autami i na rowerach.Bo w mojej okolicy jest gdzie odpocząć, oczy nacieszyć i kosci wygrzać. A tak w ogóle to dzien dobry nutke zostawiam w muzycznym a tu kawusię 

a9207ee6e115c9ab5019bc54fef4633e.jpg

cieszę się, że do mnie wpadłaś na kawę :kawa:, miłego dnia Ci życzę :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Funny napisał:

A widzisz ja się też postaram, ale z jabłkami :hura:a teraz zakoszę kawałek i zmykam do kuchni milej niedzieli... ja jeszcze 2 tyg byczenia mam:oklaski:

a bierz ile chcesz moja droga :cmok:, ja będę w piątek,piąteczek, piątunio w domku :hura:, mam wypad w czwartek około 18:00 :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...