Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Na początku tygodnia po 2 zajęcia dziennie,dziś od 7.30 do 15.30 z przerwą na posiłki...

Dziwne co najmniej...

Milego dnia! Słonko, może zaś wyruszę w plener:)

Wrzucili 6 bieg

Za 2 tygudnie do domu Cie odesla wiec musi wszystko dobrze funkcjonowac .Milego dnia :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry .witam wszystkich serdecznie i zycze milego dnia

Kolejny piekny ,wiosenny dzien sie zapowiada ,wiec korzystajmy z okazji ,zeby sie wyspacerkowac a nawet posiedziec na laweczczce czy na zielonej trawce :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

 A i jeszcze tu zostawię na nowy początek dnia , proste ,fajne słowa można nucić cały dzień pod nosem

 

Ja od kilku dni nuce sobie rapapara

Tez fajna nutka .Slang triche mlodziezowy ,wspolczesny ale przeslanie ponad czasowe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja od kilku dni nuce sobie rapapara

Tez fajna nutka .Slang triche mlodziezowy ,wspolczesny ale przeslanie ponad czasowe

Ponadczasowe mialo byc chyba  razem bo to przymiotnik jest :$

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wenusia napisał:

No to kochani miłego popołudnia życzę, zaraz idę na spacerek a dla Was zostawię kucha" tym razem z polewą @Funny patrzaj :haha:

Do później pa milusińscy

 

IMG_20210326_122927.jpg

Ooooo pychota z polewą ☺️za godzinę też ruszam w świat daleki ,ktoś przyjedzie po mnie autkiem i zakupy zrobimy  różne może i ciuchowe

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

No to kochani miłego popołudnia życzę, zaraz idę na spacerek a dla Was zostawię kucha" tym razem z polewą @Funny patrzaj :haha:

Do później pa milusińscy

 

IMG_20210326_122927.jpg

 

4 godziny temu, Wenusia napisał:

Oj jaka szkoda że mnie nie było i taka pyszna kawka mnie ominęła

Kawą popołudniową częstuję, a ciacho biorę :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko :cmok:, kawę :kawa: dzisiaj @Blondi stawia , ja się już poczęstowałam, co i wam proponuję, jak ktoś zrobi to lepiej smakuje :szydera:. Dziś sobota, leniwy dzionek, ale za to z fajną pogodą, słoneczko :320_sun_with_face: od rana zachęca do wyjścia z domu :490_bike:, rowerek zaliczyć :hura:. Miłej soboty wam życzę kochani :cmok:

 

IMG-20190521-WA0001.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Witam wcześnie porankowo:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:

Zapach roznosi się po całym forum... Kocham te zapachy:tak2:

Leci czas. Dzień po dniu bardzo spokojnie i tego spokoju Wam wszystkim życzę. Chodź tęsknię strasznie. Ja to jestem taki przytulaniec:serce::kawa::tak2:

Hejka @Blondi ☺ 

Dzięki za kawusię, od razu dzionek piękniejszy jak ktoś kawę poda do łóżka :hura:

Miłego dnia życzę☺

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko :cmok:, kawę :kawa: dzisiaj @Blondi stawia , ja się już poczęstowałam, co i wam proponuję, jak ktoś zrobi to lepiej smakuje :szydera:. Dziś sobota, leniwy dzionek, ale za to z fajną pogodą, słoneczko :320_sun_with_face: od rana zachęca do wyjścia z domu :490_bike:, rowerek zaliczyć :hura:. Miłej soboty wam życzę kochani :cmok:

 

IMG-20190521-WA0001.jpg

Dzień dobry ranny ptaszku  

U mnie zapowiada się deszczowo choć sucho jest jeszcze , ale chmurki mówią że aniołki pampków nie używają więc parasole są wskazane  

Miłego dnia również życzę ☺

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ten tego ten.... 

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna  

Życzę pięknego weekendu ❤ 

Miłych spacerów na łonie natury tudzież wycieczek rowerowych , albo korzystanie z ostatnich shoppingów póki nie zamkną Center ":trele::tak2::nie_widzę:

aaaa i pysznej kawusi ☺

No i nie zapomnijcie że dzisiaj zmiana czasu jezd :haha:

 

 

IMG-20200815-WA0000.jpg

IMG-20210327-WA0003.jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...