Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Funny napisał:

Obróć tego rogala w drugą stronę ja Ci kurna wierze bo wiem że jak chcesz to tak zrobisz i już i tak musi być ,nie ma że nie ,że boli, że siodełko ugniata, że światło nie dział,a że dzwonek szwankuje ,że łańcuch spada że że gnaj kochana na swoim jednośladzie w kolorową dal

Twoje słowa to miód na moje serce :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

To już zakrawa na zboczenie żeby o 20-ej opuszczać to zacne forum

Zasypiam na stojąco jeszcze 40 min i jednośladem pofrunę do wyrka  

Niestety nie mogę się wyzbyć porannego wstawania z kurami i już czasem czuję zmęczenie, pomimo że nie muszę tak wcześnie wstawać ale mój zegar biologiczny nir wytrzymuje napięcia w łóżku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Funny napisał:

Obróć tego rogala w drugą stronę ja Ci kurna wierze bo wiem że jak chcesz to tak zrobisz i już i tak musi być ,nie ma że nie ,że boli, że siodełko ugniata, że światło nie dział,a że dzwonek szwankuje ,że łańcuch spada że że gnaj kochana na swoim jednośladzie w kolorową dal

Lubię łowić i napawać się zdobyczą, ale jak już się nacieszę to puszczam wolno  

Jak to robię??? Hymm to moja słodka tajemnica

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wenusia napisał:

Zasypiam na stojąco jeszcze 40 min i jednośladem pofrunę do wyrka  

Niestety nie mogę się wyzbyć porannego wstawania z kurami i już czasem czuję zmęczenie, pomimo że nie muszę tak wcześnie wstawać ale mój zegar biologiczny nir wytrzymuje napięcia w łóżku

Trza Cię do wyra przywiązać masz stabilny zagłówek?U  Gray'a był

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wenusia napisał:

W to nie wierzę  

Bo wiem że do tego nie dopuszczasz

ale ja całe 2 miesiące byłam w gościnie u przyjaciela, no i było no jedź, dlaczego nie chcesz jeść, nie smakuje Ci moje gotowanie O.o, no i mi się dostało 4 kg masy 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wenusia napisał:

Lubię łowić i napawać się zdobyczą, ale jak już się nacieszę to puszczam wolno  

Jak to robię??? Hymm to moja słodka tajemnica

No to przy Tobie nie pojem Dobra trudno... a na co łowisz ?i czy na brzegu czy na tafli nad ranem ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

ale ja całe 2 miesiące byłam w gościnie u przyjaciela, no i było no jedź, dlaczego nie chcesz jeść, nie smakuje Ci moje gotowanie O.o, no i mi się dostało 4 kg masy 

Widziałam  i nic nie zauważyłam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Funny napisał:

No to przy Tobie nie pojem Dobra trudno... a na co łowisz ?i czy na brzegu czy na tafli nad ranem ?

Na inteligencję bo wdzięku już mało zostało  

Zawsze łowię w dzień, żeby widzieć co biorę :szydera: iiiiii idę w głąb bo tam dorodniejsze płotki są

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wenusia napisał:

Siatkę to ja mam, ale żeby tak  w główkę natrętnej płotce przypingolić

Ty o polowaniu ja o łowieniu zresztą zwał jak zwał ważna jest zdobycz .Raz jak zarzuciłam wędkę to prawie sama z nią nie wyleciałam ,tak się darłam ....uwaga rzucam !!!że wszystko  spłoszylam a jeszcze haczyk się nogawkę wujka wbił

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

może lepiej, że nie widać :szydera:

Dobra zkwituje to tak bo się nie dogadacie  @Janeczka1963 kochanie  przytyłas przez  zimę  musisz cos z tym zrobić ja  też ,więc mamy celejak celnie pomocnicy  trafia  w punk to  schudniemy bez biegów ,jazdy na rowerze itp.:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...