Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Funny napisał:

O pierona jasnego zapomniałam się wylogować i kwitnę tu prawie 3 godz a dopiero z przerwy( dłuższej dziś )wróciłam na rowerku pognałam.... a co ludzi wszędzie a co krok dekoracje jajca ,zające .Stwierdzam jednogłośnie nie do twarzy nam w maskach, jak się ludzie uśmiechają z zębami czy bez wtedy świat  jest piękny, kiedyś tego człowiek nie doceniał, teraz do uśmiechu lgnie

U mnie zimno było i jest nadal, więc ludzi jak na lekarstwo, niestety i dziś słonka nie widać

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

muszę się uruchomić na tablecie,bo w lapku mam same kwadraty zamiast emotek O.o

Ale to nie tylko u Ciebie, ja też czasem mam kwadraty i wtedy resetuję telefon, bo lapka nie chce mi się włączać jakaś wygodna się zrobiłam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Trzeba by się przywitać,no to witam was wszystkich milutko i cieplutko. Oj pogoda się zepsuła, zapowiadali śnieg  :339_snowflake:na dzisiaj, i chyba rzeczywiście coś wisi w powietrzu, bo niebo takie szare ciężkie, ani jednego promyka słońca nie ma na niebie :(. Kawą :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: za to was częstuję i na pogaduszki zapraszam :dyskusja:. Nie krępować się, brać ile dusza zapragnie :haha:. Fajnej niedzieli wam kochani życzę :cmok:

 

images (22).jpg

Witaj witaj kruszynko ☺

Kawusię zabieram i się rozkoszuję  

U mnie też słoneczka nie ma, ale już na szczęście dzisiaj śnieg nie pada ❄❄ 

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, beatrix+ napisał:

Dzień dobry.

Komu kawy? Ja najpierw członki poskładam do śniadanka.Milego dnia!

 

Screenshot_2021-03-15-06-47-12.png

Hejka Beti ☺ 

No nie byłabym sobą żeby od takiego przystojniaka kawy nie wziąć  

Ty sobie tam te członki " składaj a ja se z tym Panem pogaworzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wenusia napisał:

Ale to nie tylko u Ciebie, ja też czasem mam kwadraty i wtedy resetuję telefon, bo lapka nie chce mi się włączać jakaś wygodna się zrobiłam

ja korzystam z lapka albo z tableta, w fonie za małe to to O.o, musiałabym przez lupę patrzeć :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wenusia napisał:

Witaj witaj kruszynko ☺

Kawusię zabieram i się rozkoszuję  

U mnie też słoneczka nie ma, ale już na szczęście dzisiaj śnieg nie pada ❄❄ 

Miłego dnia życzę

o, to może i u mnie padać nie będzie, tak tylko postraszyli w prognozie pogody :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, beatrix+ napisał:

Dla @waldiroom zamiast sernika..

Emocje sprzed paru dni..

 

..pochylał się tak blisko nad moją szyją, że czułam jego zapach..prawie zakręciło mi się w głowie..
Dotykał pieszczotliwie mojej szyi, ..zabrakło tchu...

Lewą ręką dotknął  piersi, aż prawie jęknęłam..tak dokładnie...tak długo i z rozmysłem...powoli..
Potem niżej...na brzuchu..prawie drżałam..
I nie wiem czy z gorąca, czy zimna..wstrzymałam oddech..

Już po badaniu, już może Pani normalnie oddychać..może się pani ubrać
A to było tylko usg... 

Jeszcze w życiu nie bylam tak wymacana przez lekarza.Y. znaczy..przez 2 lekarzy.
Czemu za młodu we dwóch nie byli, tylko na starą babę macać im się zachciało???

Końcowe badania przed rehabilitacją.

Usg tętnic szyjnych "Dopplers"badanie
Echo serca
Usg jamy brzusznej..

Najpierw jeden, potem młodszy brzuchem sie zajął..
Za punkt honoru sobie wzięli znaleźć przyczynę szlagu.
Oo, znaleźli! Radość wielka, mają niespodziankę!

Ale dla mnie to żadna suprise, bo o aorcie to wiedxiałam parę lat wstecz,jeszcze pocztówką będąc.
Bylam pod kontrolą, na lekach.
Po operacji i zrzucenia z siebie np.Kasi, czy Basi albo innej dziewczynki, poszerzenie aorty się zmniejszyło.

Ale doktory zaodrzańskie znalazły i będą grzebać...oby tylko nie do Oktoberfest( do października)
Teraz muszę kontrolować, bo na starość będzie problem i cza operować.

Jaka starość???? Her Doktor??? Ja nie zamierzam się zestarzeć!! Wszak duch wiecznie młody w człowieku jest! 

No to postanowili zostawić mnie w szpitalu do ....tu se datę wpiszę, bo może mają jakieś jeszcze pomysly  z Greya prawie...
 ...bo oni nie mają tu kardiologoschespezialist, i musi przyjechać czy jakoś..

No ...z trzema to ja jeszcze nigdy..

 

P.s.JA KCEM DO DUMUUUUUUU!!!

:p:p

Hmmmm prawiem był tą głowicą USG... tak poetycko  to opisałaś, serniczek może poczekać

Chociaż męk dalszych - mimo tak przyjaznych i wrażliwych warunków - nie życzę : wracaj już do domu. Lekarze to taka zaraza ze zawsze coś znajdą... w końcu za to im płacą! 

piekne życzenia dla Ciebie Zdrowia ❤️❤️❤️

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...