Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Funny napisał:

Ja nie sikałam co prawda ale dobrze się bawiłam zresztą to trwa nadal jak tylko takich rytmów słucham....   jaram się na potegę:oklaski:

Mi też dużo nie trzeba... Jakieś mydełko "Pfa" albo szalona jezdeś "

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Dzień dobry śniegu ciąg dalszy ze słońcem w tle A mnie to już się chce...dłoń w dłoń i przytulas i buziaczekwięc taką fotkę zapodaję

cafe-au-lit-mise-au-point-selective-boisson-amour_73944-3863.jpg

Nie całuję nie ściskam, beza zabieram a kawą niech się Oni ogrzewają

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Poszaleje ja ...jak tylko do chaty wrócę

Marzą mi się flaczki, Polski bigos, ogórkowa, pasta z Makreli samo ręcznie robiona biała pieczona z cebulką, jajka faszerowane sardynkami śledzie opiekane w occie ehh wymieniać i wymieniać mogłabym

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wenusia napisał:

Marzą mi się flaczki, Polski bigos, ogórkowa, pasta z Makreli samo ręcznie robiona biała pieczona z cebulką, jajka faszerowane sardynkami śledzie opiekane w occie ehh wymieniać i wymieniać mogłabym

Jezzuuu, ale masz smaki :haha:, może w ciąży Jesteś xd. Bigos to ja jem tu częściej niż w domu :oklaski:,śledzie opiekane tu też są w sklepie, ostatnio kupiłam słoik, pycha :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Jezzuuu, ale masz smaki :haha:, może w ciąży Jesteś xd. Bigos to ja jem tu częściej niż w domu :oklaski:,śledzie opiekane tu też są w sklepie, ostatnio kupiłam słoik, pycha :p

Nie nie, ciąża  zdecydowanie odpada, swoje już zrobiłam i wydałam na tym padole :hura:

Tak wiem o śledziach i czasem je kupuję, ale to nie to samo co zrobione w domu  

Nie mogę trafić na dobrą kapustę tutaj, wiem ze jest pyszna w woreczkach wręcz palce lizać, ale z drugiej strony... Moja pdp za bardzo "kwaśnych" i ostrych potraw nie może jadać, więc robię to co byśmy mogły zjeść razem, ale też pysznie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wenusia napisał:

Nie nie, ciąża  zdecydowanie odpada, swoje już zrobiłam i wydałam na tym padole :hura:

Tak wiem o śledziach i czasem je kupuję, ale to nie to samo co zrobione w domu  

Nie mogę trafić na dobrą kapustę tutaj, wiem ze jest pyszna w woreczkach wręcz palce lizać, ale z drugiej strony... Moja pdp za bardzo "kwaśnych" i ostrych potraw nie może jadać, więc robię to co byśmy mogły zjeść razem, ale też pysznie

zawsze to co zrobione samemu w domu, jest o niebo lepsze w smaku, niż kupne, ale z braku laku i kit dobry, jak to mówiąxd, a bigos mi wozi wiadomo kto :d, samej też by mi się nie chciało robić, dla siebie, on robi dużą porcję i mrozi, a jak ma ochotę na to danie, to wyjmuje z zamrażarki i gotowe, szybki obiad, ja w domu też tak robię :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Janeczka1963 napisał:

zawsze to co zrobione samemu w domu, jest o niebo lepsze w smaku, niż kupne, ale z braku laku i kit dobry, jak to mówiąxd, a bigos mi wozi wiadomo kto :d, samej też by mi się nie chciało robić, dla siebie, on robi dużą porcję i mrozi, a jak ma ochotę na to danie, to wyjmuje z zamrażarki i gotowe, szybki obiad, ja w domu też tak robię :p

Noo "ona by tak chciała" Dobrze masz ❤ 

No ja w pewnym sensie też mam... na zamówienie jak przyjeżdżam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obiadku idę na "budy"  

Popingolić trochi jak to mówi @Niezapominajka 67 ❤ 

Rozerwę się trochę w Polskich klimatach  

Także miłego popołudnia życzę i spokojnego wypoczynku ☺ 

A teraz śmigam dopieścić" gulasz z kopytkami i pomieszać w garach :hura:

 

IMG-20200407-WA0000.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Marzą mi się flaczki, Polski bigos, ogórkowa, pasta z Makreli samo ręcznie robiona biała pieczona z cebulką, jajka faszerowane sardynkami śledzie opiekane w occie ehh wymieniać i wymieniać mogłabym

Wszystko to co wymieniłeś ja lubię, ale jajec faszerowanych sardynkami sama nie robiłam i nie jadłam ale łososiem wędzonym tak b.dobre Ja w ogóle kocham jeść

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wenusia napisał:

Po obiadku idę na "budy"  

Popingolić trochi jak to mówi @Niezapominajka 67 ❤ 

Rozerwę się trochę w Polskich klimatach  

Także miłego popołudnia życzę i spokojnego wypoczynku ☺ 

A teraz śmigam dopieścić" gulasz z kopytkami i pomieszać w garach :hura:

 

IMG-20200407-WA0000.jpg

A to Ty tak tu dajesz po garach :oklaski:no to masz coś ode mnie perkusistki

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...